Skocz do zawartości

aiwis


aiwis

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż mogę powiedzieć. Fascynują mnie bardzo motory. Szczerze mówiąc od zawsze jak widziałam motor, to czułam, że mnie zatyka. A od września poznałam jak to jest dosiąść tej cudnej maszyny. I wtedy się zaczęło... Nie sądziłam, że sama przejażdżka może dostarczyć tyle adrenaliny, uczuć, wrażeń. Ten stan kiedy umysł jest pusty. Zapomina się o wszystkich problemach, otoczeniu tylko żyje tą chwilą. Jak to mój kierowca powiedział. jedna sekunda, zła decyzja może zmienić wiele. Tutaj na motorze nie ma błędów! Chciałabym sama wejść w tę przygodę z motorami. Jednak sama mam 156cm, drobne rączki itp. Nie wiem czy bym poradziła sobie z taką bestią... I to ryzyko, jakie spada na mnie. Kiedy ja staje się kierowcą. Podziwiam, każdego motocyklistę oraz tym bardziej motocyklistki:) Jednak nie zmienia to faktu, że można być fanem, bez motoru:P. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze będzie pogoda, aby móc znów poczuć to niesamowite, nieziemskie uczucie, kiedy się siedzi na tym cudzie:) Pozdrawiam wszystkich ciepło:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwia jak by nie było pogody to zapraszamy na Moto Mikołaje do Ptak Outlet 28-29.11.2015 będziemy tam wraz z naszymi motocyklami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :smile: Mała ma rację :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :smile: Nigdy nie mów, że czegoś nie możesz! Ja mam 160cm, ale bardzo chciałam jeździć. Bo w sumie nie miałam nikogo, kto by mnie "powoził" :sad2: No i jeżdżę :smile: Pozdrawiam serdecznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj Sylwia ;)

 

Słuchaj wujka Chylona - na motomikołaje zapraszamy - do gawiedzi i pogawędki ;)

 

ps. Mała - Ciebie chyba nikt nie przebije jeśli chodzi o motocyklistkę na moto :riding:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mi nikt prawa jazdy nie da:PP Próbowałam z autem i cóż... Jakoś nie idzie... Może jakbym nie myliła kierunków(prawo-lewo). Kiedyś miałam bardzo ciężki wypadek i teraz mam problemy z kierunkami. Ale jak mówicie nigdy nie mów nigdy. Może przyjdzie taki dzień, że sama pojadę... Nadzieja umiera ostatnia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja też prawka na samochód zrobić nie zdołałam... Mimo wielu prób. A na kat. A za drugim razem się udało. Inna motywacja była i pasja :-)

Dodam że też mam 158cm i jak na razie jeżdżę jak baletnica, ale wszystko da się zrobić jak się tego pragnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zaglądaj na nasze imprezy, a przekonasz się że możesz wszystko. Poznasz motonitki i motonitów którzy pokonali wiele przeszkód aby cieszyć się wolnością i zapachem przepalanej etyliny. Ja wróciłem na moto po kilkunastu latach, dobrze że tu trafiłaś FŁM potrafi dodawać skrzydeł. Do zobaczenia :smile: .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakoś nie idzie... Może jakbym nie myliła kierunków(prawo-lewo).

 

 

Moja ciotka myli myli pedały gazu i hamulca, a prawko zrobiła :laugh2:

 

Dobry wieczór :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dasz radę z prawkiem. Postaraj się by ruchy Twoich rąk i nóg były automatyczne. Nie myśl o tym. Przecież nikt nie mówi sobie "prawa, lewa, prawa, lewa, ...", a chodzimy. Wtedy nie będzie ważne, że nie rozróżniasz kierunków, przecież do pisania nie potrzebujesz wiedzy która jest prawa ręka (jeśli jesteś praworęczna automatycznie podniesiesz długopis prawą). Chociaż to brzmi absurdalnie, po prostu podczas jazdy nie myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! jest moc na forum! Ja wiedziałam że mam siłę i dużo przeciwności losu. jednak teraz widzę, że wszystko jest możliwe, dodajecie ludziom skrzydeł! Więc już nie mogę się doczekać  28-29.11.2015 będę na pewno!!!! A jaka godzina?? i mniej więcej miejsce chociaż pewnie zobaczę i usłyszę was:P nie da się przeoczyć czegoś takiego!Już sobie wyobrażam jak  dosiadam swojej maszyny i jadę! Uwalniam umysł patrzę tylko przed siebie, jak w innej rzeczywistości tylko ja i mój oddech!!!Aż mam ciary:PP :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wyżej Ptak Outlet w Rzgowie znajdziesz nas w środku na pewno będzie widać nasze stoisko z motocyklami . Podejdź i się przywitaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej miło ze zawitałaś do nas.  I bardzo  zapraszamy w weekend  28-29   do Ptaka  będzie tam parę maszyn stało  pogadasz przymierzysz się.  

 

 

Moje motto  brzmi : " Jak się chce, to znajdziesz sposób, a jak się nie chce  to znajdziesz powód. "  I tego sie trzeba trzymać 

Edytowane przez Buziak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem @aiwis - wszystko, co napisali poprzednicy to prawda! Nie daj się - i realizuj swoje marzenia!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !!

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...