Skocz do zawartości

Czemu Politycy Maja Tak Wysokie Zarobki


Irek30

Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa Irus kochany , tak postow nie nabijesz  :blink: , napisz cos sensownego;

co dzisiaj w markecie kupiles?

 

czy zmieniasz skarpety?

 

co tam na wspolnej sie dzieje? 

a nie Ty z takim shitem wyjezdzasz......... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinna być wprowadzona zasada mówiąca, że na tematy odległe od motocykli mają prawo (też ograniczone) wypowiadać się tylko Dawcy lub Członkowie stowarzyszenia? Nie psujmy tak ładnego forum. I tak ostatnio mam wrażenie że mało jest poruszanych tematów ściśle motocyklowych. Tak, wiem, mam tu konto, sam mogę coś napisać...

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinna być wprowadzona zasada mówiąca, że na tematy odległe od motocykli mają prawo (też ograniczone) wypowiadać się tylko Dawcy lub Członkowie stowarzyszenia? Nie psujmy tak ładnego forum. I tak ostatnio mam wrażenie że mało jest poruszanych tematów ściśle motocyklowych. Tak, wiem, mam tu konto, sam mogę coś napisać...

Cenzura?

na off-topie dużo tematów z d..y.

 Madrych . głupich ale taka rola off-topu, Na tematy "dziwne" : rada jest jedna dać mu umrzeć jak najszybciej śmiercią naturalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Mur67

Nie chcesz

-nie czytaj "zmień kanał"

11918.jpg

Niektórych podatników interesuje na co wydawane są ich pieniądze,

a innych kto będzie tańczył z gwiazdami na lodzie.

Wszyscy jesteśmy motocyklistami ale możemy mieć inne spojrzenie na otaczający nas świat :smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie chcesz -nie czytaj "zmień kanał"

W sumie racja, przepraszam. Zawodowo zajmuję się monitorowaniem ludzi (i nieludzi) online, skłonność do cenzury wynika wprost z oceanu ludzkiej głupoty której jestem świadkiem każdego dnia. Taki odruch obronny. Zmieniam kanał zgodnie z zaleceniem :smile:

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...