Skocz do zawartości

Przeglądy Okresowe


bartek4026e

Rekomendowane odpowiedzi

czeka mnie teraz duzy przeglad z racji zblizajacych sie 18k km na liczniku ale Kuba juz o tym wie :smile: Za tydz. jade na urlop to pewnie zrobię to najwcześniej w 2 połowie sierpnia. I tyle w temacie jesli o mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i wpadne na regulacje swiatel :smile:

Wczoraj na wieczornej przejazdzce z moja pania troche mi migali swiatlami ;)

Z drugiej strony dobrze widoczny jednoslad :biggrin:

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza,

Jeżeli chodzi o przegląd do dowodu to bezproblemowo na ulicy Obszernej 47 u Bryla.

 

A jeżeli chodzi o sprawdzenie moto do jazdy przed sezonem to już zupełnie inna sprawa :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Większość właścicieli samochodów traktuje przeglądy okresowe jak zbytek.Trzeba o nich pamiętać, dopóki zmuszają do tego warunki gwarancji. Potem to tylko wyrzucanie pieniędzy - twierdzą. Tymczasem fachowcy uważają inaczej: więcej traci się na usuwanie awarii spowodowanych zaniedbaniem przeglądów, niż oszczędza unikając ich.

 

viajes fin de curso - Pozdrawiam Mart1k4d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj byłem na przeglądzie aby mi dziabnęli wspaniały stempel, ale coś poszło nie tak... mianowicie miszczu przyczepił się do reflektora, zapytał skąd sprowadzone moto to mu powiedziałem, że prawdopodobnie anglik bo miał MPH co zmieniłem, no i się zaczęło jego marudzenie.Sprawdził, że mój jednooki bandyta koślawi w lewą stronę czyli po angielsku, a nie w prawą, powiem szczerze, że pierwsze słysze, a motocykl miał juz przeglądy w PL i jakoś nikt się nie doczepił. Podczas jazdy tego nie widać nawet w nocy to nie przeszkadza no ale się przyczepił. Kazał mi wymieniać cały reflektor. i moje pytanie czy ktoś kiedykolwiek się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem rok temu na przeglądzie to też miałem taki problem, że anglik, że źle skierowana struga światła. W końcu przegląd mi podbili ale powiedzieli żebym lepiej rozejżał się za lampą europejską. Napiałem do gościa z łodzi, który sprzedaje części do banditów i dałem mu swoją lampę a on dał mi EU (dopłaciłem chyba 150zł) tyle że to w esce u ciebie moze być taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :biggrin: od razu pojechałem do innego. Chciałem właśnie zapytać czy ktoś miał z tym kłopot bo nie słyszałem o lampach... że kierownice w autach to wiadomo, ale lampy bym się nie spodziewał ;p Miśki na oko to tego nie zauważą więc chyba nie będzie lipy. Ale dzięki za odpowiedzi :smile:

Edytowane przez Broto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do kogo się pojedzie... Ja kiedyś też miałem z tym problem. Jeśli diagnosta jest konkretny i "dobrze" wykonuje swoją robotą to sprawdza wszystko :P Zazwyczaj w jakiś małych stacjach bądź wsiach nie zwracają na to uwagi. Jak miałem jeszcze ZX9R i byłem w stacji kontroli pojazdów na Beskidzkiej (wjazd również od Brzezińskiej) to konkretnie sprawdził mi moto... W zasadzie wszystko :P Nie wiem jak teraz, ale kiedyś naprawdę solidnie sprawdzali tam motocykle...

 

 

 

Podczas jazdy tego nie widać nawet w nocy to nie przeszkadza

 

Stary, no co Ty gadasz :P Ja miałem moto z lampą UK (kocie oczy) i później EU. Ewidentnie było widać wieczorem, że jedna oświetlała bardziej lewe pobocze a druga prawe :biggrin: Chociaż może u Ciebie jest to mniej widoczne bo masz 1 lampę, kwestia też troszeczkę z kombinacją ustawienia lampy...

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy trafiło mi się wracać koło 22 i na moje oko to na lewo to aż tak nie ciągnie. Mnie to nie przeszkadza. Pewnie i tak zmienie na EU żeby mieć spokój ducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokój ducha i dowód rejestracyjny w kieszeni w razie kontroli nadgorliwych niebieskich ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj na przeglądzie doczepili się do mojego "amerykańskiego" reflektora w bandycie. Jest łatwy sposób przemianki na europejską wersje?

btw na obecną chwilę szukam stacji gdzię amercansky reflektor przejdzie, znacie przyjazne stacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jak widzę jestem jednym z wielu gdyż też mam problem z przejściem przeglądu bo jest angielska lampa moto w kraju od 2009r. i do tej pory u poprzedniego właściciela przechodził gdzieś przegląd mnie się skończył podjechałem na stacje gdzie bywam tam od 5 lat ale i tak mnie z tą lampą nie przepuścił. Gdzie jechać w takim razie aby przeszedł przegląd POMOCY. Lampę mam zamiar i tak zmienić ale nie w tej chwili dość spore koszta lub czasochłonny zabieg związany z rozklejaniem obecnej lampy i zmiany luster na europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rooland czytając wątek chwilkę wcześniej napisałem do nie go czekam na info. podjechać do Konstantynowa to nie problem byle by wrócić ze stempelkiem w dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki w takim razie jutro wykonam tel do przyjaciela. Kolejne z kół ratunkowych zostanie wykorzystane po pomocy publiczności tj. forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...