Skocz do zawartości

Aragorn33


Aragorn33

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze!

 

Mam na imię Rafał, w tym roku skończyłem 35 lat i aktualnie mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim. Swoją przygodę z jednośladami zaczynałem od wakacyjnych przejażdżek u brata ciotecznego na Ogarze 200. Po zrobieniu karty motorowerowej rodzice kupili mi Simsona S51B, na którym zdobywałem swoje pierwsze doświadczenia w ruchu miejskim. Potem była długa przerwa w trakcie, której skończyłem szkołę średnią i studia oraz zrobiłem prawo jazdy. Ponieważ rodzice kupili mi Simsonka postanowiłem, że na swój pierwszy, poważny motocykl zarobię sam. Przypadek sprawił, że niedługo po tym, jak zacząłem pracować poznałem ekipę z Klubu Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Dzięki ich pomocy stałem się szczęśliwym posiadaczem czerwonej Yamahy FZS 600 Fazer. Po 4 sezonach na Fazerku postanowiłem spełnić swoje marzenie z czasów szkoły średniej i w wakacje 2013 roku kupiłem czarną Hondę CBR 1100 XX. Niestety nie dane mi było długo nacieszyć się swoim nowym nabytkiem. Na początku sezonu 2014 pewien kierowca postanowił zakończyć mój sezon i żywot mojej Hondy. Na Forum użytkownik "chylon" opisał to zdarzenie:

 

"Napisano 29 marzec 2014 - 18:20

wypadek motocyklisty na Aleksandrowskiej chłopak z Aleksandrowa ale jakoś nie kojarzę z twarzy . Motocyklista lekko po obijany stłuczona ręka ale generalnie oki wyprzedzał puszkę a tamten skręcał w lewo nie było lini ciągłej więc puszka się nie upewniła czy może wykonać manewr skrętu"

 

Po wypadku szybko doszedłem do siebie, jednak żona bardzo przeżyła całe zajście i nie chciała, żebym kupował następny motocykl. Postanowiłem zrobić kolejną przerwę, co nie znaczy, że nie zamierzam w przyszłości kupić kolejnego motocykla i przestałem jeździć. Mój młodszy brat, forumowy Stachu, do którego trafił mój Fazer, chętnie pożyczał mi go od czasu do czasu :smile: Ponieważ na koniec poprzedniego sezonu Stachu zamienił FZS 600 na FZ1 to w tym sezonie miałem okazję przez jakiś czas pojeździć i tą maszyną :smile:

Na FŁM zaglądam od kilku lat gościnnie i w końcu dojrzałem, żeby się ujawnić i zarejestrować. Poza pasją motocyklową interesuję się szeroko pojętą motoryzacją, lubię przeczytać dobrą książkę a od tego roku cały wolny czas poświęcam swojemu nowonardzonemu synowi :smile:

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Aragorn33 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre powitanie :smile: 

Cześć i życzę stałego powrotu na Motocykl :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...