Skocz do zawartości

Test Kamerki Motocyklowej


benusso

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, test kamerki z dzisiaj

wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane. Najbardziej zastanawiam się nad jakością nagrywanego materiału tą kamerą, czy jest wystarczająca czy do du...drugi filmik 1280x720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siwutek

    11

  • Micek1968

    7

  • Bulba

    6

  • benusso

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Zalezy o jakim poziomie rozmawiamy...Jak dla mnie takie plywanie obrazu dyskwalifikuje jakikolwiek sensowny film.Ale dla zarejestrowania sobie trasy - moze byc, jesli cena za sprzet nie jest jakas zbyt wygorowana

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nie najgorsza. Do jazdy i ewentualnego dokumentowania przejazdów spokojnie wystarczy ale popraw mocowanie

takie plywanie obrazu dyskwalifikuje jakikolwiek sensowny film.

Dla mnie też.CO to za kamerka i jak ją zamontowałeś ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo pewnie max do 50-100zł... jak poprzednicy, dyskwalifikacja przez falowanie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, test kamerki z dzisiajwszelkie konstruktywne uwagi mile widziane. Najbardziej zastanawiam się nad jakością nagrywanego materiału tą kamerą, czy jest wystarczająca czy do du...

Niech zgadnę .. kamerka MD80?Koszt około 50zł ... Kupiłem i efekty mam podobne
Żadne mocowanie nie pomaga... Wibracje silnika powodują falowanie. Na rowerze jest znacznie lepiej. Jeszcze można spróbować na kask zamontować może szyja trochę zneutralizuje wibracje :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ludzie ale czego wy oczekujecie od kamerki za 50pln ??Do innych zastosowań może nie być najgorsza. Moze w samochodzie się sprawdza

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie jest OK... Sprawdzałem, są mniejsze wibracje i obraz nie faluje... W sumie jak się stoi na postoju z włączonym silnikiem motocykla lub jedzie na "luzie" to nie falują.. . Za 50 cudów nie ma.. Po pierwsze "obiektyw" ma średnicę 1mm więc też swoje dokłada do jakości. Żeby mieć porządny obraz ze stabilizacją i jeszcze w HD to trzeba te pół tysiaka wyłożyć.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydałem 200zł na tą kamerkę., nie wiem czy próbować ją oddawać i szukać czegoś innego.Przymocowałem ją do tych drążków od lusterek, nie wiem jak to się pachowo nazywa, a one w GPZ i pewnie w większości moto są pod kątem, dlatego krzywy obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość oddaj :smile: Ja chciałem ale posiałem paragon :sad2: Jak kamerka za 200 to powinna lepiej się sprawować :sad2:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem najtańszą z HD (model MT4036) i póki co używam jej w aucie, a nagrywa tak => zobacz

No i też około 250 zl a już ładnie widać

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kamerka wygląda słabo, jakby to była jakość 240 px ale mało trzęsie. Można by jeszcze poprawić mocowanie i byłoby git zakładając że kamerka ma jakieś lepsze tryby pracy, bo jak nie to bym zwrócił.

 

MD-80 Micka totalna tragedia. Tam się nic nie da zobaczyć :biggrin:

Od QRS całkiem całkiem, ale to samochód więc inne wibracje. Podejrzewam, że zamontowana na moto spisywałaby się znacznie gorzej.

 

Do autora - przymocuj kamerkę na sztywno - nie do lusterek. Moi znajomi używali kilku gumowych uszczelek pomiędzy kamerą a mocowaniem w celu tłumienia drgań. Spróbuj też mocowania na kasku - powinno być znacznie lepiej.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwutek poszukaj więcej filmów z tego bo ten co widziałem na paralotni jest nieekwiwalentny do jazdy motocyklem. Mało zmian obrazu w kadrze i stabilizacja spokojnie nadąży. Poszukaj filmików robionych tą kamerką na moto ze sporymi drganiami. Pewnie już sprawdziłeś ale piszę dla pewności, żebyś nie kupił i tego później żałował. Cena niekoniecznie idzie w parze z dobrą stabilizacją czy szybką reakcją na zmiany w kadrze.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem- podpaliłem się na nią ale na moto bardziej trzęsie niż na lotni - zdaję sobie sprawę z tego - dlatego jak nie będę pewny to nie kupię :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwutek

w tym sklepie kupiłem swój sprzęt, nie wiem jak ta kamera którą podałeś, ale wydaje mi się że to chińszczyzna tak jak moja. Jeżeli chcesz naprawdę dobry sprzęt to zainteresuj się firmą GoPro HERO zobacz filmy na YT, to jest to czego szukam.

 

Co do mojego sprzętu to faktycznie wrzuciłem na YT film w mniejszej rozdzielczości, znalazłem sterowniki HD do WMM, na jutro postaram się skompresować film w tej rozdzielczości, zobaczymy czy będzie różnica. Do kasku właśnie trudno będzie przypomocować, będę coś kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ta kamerkę - tyle ze koszt z lekka większy :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie byłem napalony - puki w necie nie pooglądałem filmików i pomyślałem ze to fajna sprawa w zimę powspominać co się nagrało w lecie :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwutekw tym sklepie kupiłem swój sprzęt, nie wiem jak ta kamera którą podałeś, ale wydaje mi się że to chińszczyzna tak jak moja. Jeżeli chcesz naprawdę dobry sprzęt to zainteresuj się firmą GoPro HERO zobacz filmy na YT, to jest to czego szukam....

gopro też jest Made In China :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mało co to nie china - w CKM ostatnio wyczytałem jakie podróbki robią - myśliwiec, czołg, śmigłowiec- LOTNISKOWIEC -byłem pod wrażeniem :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą moją MD80 też da się jakoś zamontować żeby było ok.. znalazłem na YT filmik gdzie widać ładnie

więc jak będzie słonecznie i ciepło jeszcze powalczę z mocowaniem i jakimś wytłumieniem wibracji ...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...