Skocz do zawartości

Jeziorsko 4.10.2015


hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Razem z Kolegą Karol 2121 wybieramy się w niedzielę nad Jeziorsko. Trasa przez Aleksandrów Łódzki ale sam nie wiem dokładnie, bo Karol prowadzi (On się zna :riding:). Prędkość 80 - 100 tak, aby cieszyć się drogą, ładną pogodą i swoim towarzystwem. Jeżeli ktoś jest chętny, to zapraszamy. Wyjazd - niedziela godz. 10.00 spod garaży przy bloku przy ul. Liściastej 12 (skrzyżowanie zgierska/ liściasta, koło biedry).

 

Pozdrawiam

hubert

 

Suchy: Proszę dodawać w nazwie tematu datę planowanego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  czy to jest powód  by zakładać  bezsensownie temat ??  Wystarczyło napisać  w tym miejscu http://motocykle-lodz.pl/topic/139-spontany-spotkania-nieoficjalne/page-294

 

Ja  odpadam dla mnie   sezon się  skończył   z powodu braku czasu :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  czy to jest powód  by zakładać  bezsensownie temat ??  Wystarczyło napisać  w tym miejscu http://motocykle-lod...cjalne/page-294

 

Tak, to jest powód. Nie raz, nie dwa, w spontanach po kilku postach takie info ginęło i nie wszyscy potencjalni zainteresowani mogli post przeczytać. Druga sprawa, spontany dla mnie były miejscem gdzie ktoś wrzucał hasło: "właśnie loooookam prez okno, pogoda w pytkę, kto jedzie za 30 minut do spały to zapraszam na parking pod xyz"

 

A jak coś jest organizowane to fajnie ze jest temat, przynajmniej bedzie gdzie wrzucić fotki :smile:

Postaram sie być, bo dawno watahą nie śmigałem :smile:

 

Ps.

Adminy i moderatory czuwają... Jakby co, to szybko temat byłby przeniesiony.... Chyba :P

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączam :riding:  i patrząc na liczbę chętnych proponuje spotkać się może na stacji Orlenu róg Szczecińskiej oraz Aleksandrowskiej kolo 10:15 i z ruszyć z stamtąd całą grupą 

 

https://goo.gl/maps/fA7tiiE2voy

 

Co ty na to hubert  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Gadałem z Hubertem więc spoko luz jak najbardziej ok 10.15 na stacji Orlenu róg Aleksandrowskiej i Szczecińskiej będziemy czekać i później ruszymy nad Jeziorsko trasa pewnie doskonale znana od strony Aleksandrowa powrót przez Konstantynów - będzie przyjemna pętla

 

Pzdr

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ludziska za odzew.

Co do miejsca i czasu, to tak jak napisał Karol 2121 (zresztą pisałem wyżej, że On się zna :riding: ).

Przepraszam, że się nie odzywam i nie odpowiadam, ale w weekendy czas skutecznie wypełnianją mi kobiety w wieku 1,5 i 5,5 roku.

 

Acha - Spała !!! Dobrze mi się kojarzy :rock: -  swietny temat na następny raz.

 

Do zobaczenia jutro, nie moge sie doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo motocykl zakręcił i odpalił po kilkunastu próbach. Szkoda że nikt nie zadzwonił do was i wam nie powiedział :sad2:

Ale brawa dla was za poświęcenie! 

 

Również dzięki za wypad i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z paliwem w butelce wrocilismy a tam nikogo nie bylo.

Odpalił mi za którymś razem, mówiłam reszcie ratujacych żebyśmy na Was poczekali ale chłopaki stwierdzili że pojechales po paliwo dla siebie. A ja zestresowana nie pomyślałam... Przepraszam. Ale waha przecież się nie zmarnowała ;)

Wypad fajny, dzięki za towarzystwo i pomoc. I sorry za rozdzielenie grupy. Ale tak bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

 

Dzięki Wszystkim za lightowy wypad !!! Super pogoda i fajne towarzystwo !!!

Powrót nieco żwawszy ;) co cieszy .....

Rozjechaliśmy się w Konstantynowie ... szkoda bo warto było uścisnąć grabę na zakończenie ...

 

A może i ktoś popisał by się jakimś niekonwencjonalnym pożegnaniem ..... ;-), bo niektórzy na start podjechali z fasonem  (pozdro dla kolegi!!!).

 

wrzucam link i parę fotek z wypadu ....

 

https://picasaweb.google.com/114981303298428506196/Jeziorsko4102015

 

Do następnęgo  razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo miło poznać Was wszystkich.

 

Nie wiem tylko, dokąd ludzie się tak spieszą w niedzielny poranek (może do kościółka :biggrin: :biggrin: :biggrin:). Nic to, jak kupię VFR to się zemszczę :hihi:

 

Dzięki jeszcze raz i do następnego razu.

 

Pozdrawiam

hubert

 

https://www.youtube.com/watch?v=uSodCuo73ig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...