Skocz do zawartości

Fłm Night - Osada Czarnocin 1.08.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też powiem ze było mega :)siedzimy Jeszcze we młynie na kawie Ja Sobol Aidik i Irek. Pozdrawiamy śpiochów. Szkoda tak pięknego wschodu słońca przespać :smile:

 

Edit

Było mega fajnie, myślę że jak na pierwszy raz to frekwencja dopisała. Oby to nie był pierwszy i ostatni raz. Pozdrawiamy miła ekspedientke z McDonald's na włókniarz. Nie żałuję że przejechałem i oby więcej takich spotkań. 4-30 a ja dopiero w domu :smile:

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeiTo Było zacnie jak podjechaliśmy z Irkiem pod garaż to i w garażu było widno hehe super wypad,piłeczka mnie zmęczyła troszeczkę ,ale kąpiel orzeźwiła na nowo ,a kawa po 3 rano w Młynie nie pozwoliła mi zasnąć do tej pory hehehe ,Wielkie gratki dla Suchego ,oraz wszystkim którzy byli odpowiedzialni za całą akcję -Było Mega zaj******ście ,miło było spotkać znajome twarze i poznać nowe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wielkie brawa dla pomysłodawcow i organizatorów, było super. Dodatkowo brawa należą się też za frekwencję, bo ludzie też dopisali :biggrin:

 

Motocyklliści - jak zwykle - śmiali się i dokazywali :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, frekwencja chyba przerosła oczekiwania wszystkich :biggrin: Gratulacje dla organizatorów bo naprawdę wyszło za***iście. A powrót w tak dużej kolumnie po prostu MEGA!!! Jechałem jakoś w połowie i jak jechaliśmy przez wioski i widać było sznur świateł na łukach i na wzniesieniach... za***iście!!! Żałuje tylko że nie zabrałem kamerki :/ Ale jeśli następnym razem będzie taka impreza to naprawię ten błąd :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wspaniałą zabawę. Lewa :biggrin:

Motocykle

 

Romet Ogar 200/205

Kingway Neken 50ccm3/80

Ylsmco Wektor 150ccm3 (Ścigacz)

Honda CBR 600 F1/F2

GB Street / Yamasaki YM-50 / 110cm3

YAMAHA TZR 50 / 90

ZIPP PRO XT 50 / 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy  a   ty     fotki jakieś zapodasz ??   Bo  z  tego co pamiętam to też    latałeś z  aparatem

Niestety jeśli zrobiłbym fotki, wyglądałyby jak z kalkulatora :smile: Dlatego tylko filmowałem, aby zbierać materiał na dysk twardy  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Widze Arek, ze juz nie musze pisac, ze mamy fajne foty :-)

Impreza super, frekwencja chyba przerosła oczekiwania wszystkich :biggrin: Gratulacje dla organizatorów bo naprawdę wyszło za***iście. A powrót w tak dużej kolumnie po prostu MEGA!!! Jechałem jakoś w połowie i jak jechaliśmy przez wioski i widać było sznur świateł na łukach i na wzniesieniach... za***iście!!! Żałuje tylko że nie zabrałem kamerki :/ Ale jeśli następnym razem będzie taka impreza to naprawię ten błąd :biggrin:

 a ja chce dodac, ze trzeba podziekowac gospodarzom terenu za skrzynki do siedzenia, ogolnie nasz klimat, dziekujemy za pomysł i organizacje:-) troche krotko bylo, bo wielu sie dopiero rozkrecalo, moze jakas muzyka n a kolejny raz, ale ogolnie piekna muzyka z tłumików:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA....i nawet plecaczek był zadowolony z wypadu :smile:

Mimo iż tutaj jako świeża to dużo znajomych buziek było i aż się cieplutko na duchu robiło jak te gębule rozpoznawały moją gębule :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot sie udal ja i moj plecak jestesmy zadowoleni bylismy pierwszy raz na takiej imprezie i juz wiem ze bedziemy z wami tylko musze kupic mocniejsza maszyne pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że człowiek najbardziej żałuje rzeczy, których nie zrobił. Ale za to jest nauczka, zeby na przyszłość bardziej sie ogarnąć.

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się podobało a to cieszy .Miejscówka super ,przejazd bardzo udany itp.Szkoda że nikt nie nagrywał akcji w Mc Donalds :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce bardzo fajne, przejazd widziany z puszki też super. Nie spodziewałem się takiej frekwencji, ale jak wiadomo im nas więcej tym lepiej. Też zrobiłem kilka fotek, które są do obejrzenia tutaj:

 

https://plus.google.com/u/0/photos/103429166948724165819/albums/6178696127512810273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...