Skocz do zawartości

Fłm Night - Osada Czarnocin 1.08.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki to lece z wami a spotkanie w koncu gdzie bedzie

Chlopaki to gdzie sie spotykamy pod mcdonald na retkini czy hala a moze jest kots kto leci z widzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny zbieramy się o 21:50 pod McDonaldem na Retkini. :moto:

Na Retkinii McDnld o 21.00 bo zawsze czekamy na spoznialskich i po nocy inaczej sie lata, nowi jada w innym tempie,wiec trzeba wczesniej troszke byc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może leci z olwechów/widzew ?

Ja mam zamiar jechać z widzewa, okolice tatrzańska i przybyszewskiego. Po drodze jeszcze kumpla mam zgarnąć na trasie do tuszyna. Jak coś możemy się gdzieś umówić i pojechać razem

Edytowane przez Guzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Retkinii McDnld o 21.00 bo zawsze czekamy na spoznialskich i po nocy inaczej sie lata, nowi jada w innym tempie,wiec trzeba wczesniej troszke byc :-)

Można 21:30 i o 22 się wyruszy. W 30 min dojedziemy do Czarnocina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar jechać z widzewa, okolice tatrzańska i przybyszewskiego. Po drodze jeszcze kumpla mam zgarnąć na trasie do tuszyna. Jak coś możemy się gdzieś umówić i pojechać razem

 

O której i gdzie dokładnie byśmy się mogli zgadać. Jeśli się nic nie zawali to ja + plecak będę jechał i miło by było polecieć nie w pojedynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie dokładnie byśmy się mogli zgadać. Jeśli się nic nie zawali to ja + plecak będę jechał i miło by było polecieć nie w pojedynkę

Jonek na priv ci napisalem wiadomosc jak cos to dzwon to sie zgadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wpisy dotyczące spotkań o 21:00 uprzedzam, że impreza rozpoczyna się o 22:30. W związku z tym, proszę o nie przyjeżdżanie o 22:00 lub wcześniej, ponieważ organizatorzy i właściciele terenu chcą mieć odpowiedni czas na przygotowanie wszystkiego. Mówiąc brzydko, gdy "stoicie" nam nad głowami przed oficjalnym wystartowaniem imprezy to ludzi szlag trafia  -_-

 

Do Czarnocina spod hali leci się średnio 25 minut.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za:))

 

Ja również jestem jak najbardziej za 21:30. Więc jeśli jeszcze są "wolne miejsca", to bardzo chętnie podjedziemy.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem jak najbardziej za 21:30. Więc jeśli jeszcze są "wolne miejsca", to bardzo chętnie podjedziemy.

Oki,wiec 21.30 jak ktos bedzie wczesniej to poczeka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie dokładnie byśmy się mogli zgadać. Jeśli się nic nie zawali to ja + plecak będę jechał i miło by było polecieć nie w pojedynkę

 

 

Piter   dzwoń do mnie później bo ja  już mam motor pod blokiem   i w sumie    to o 21 pewnie będę już odpalał :biggrin: :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to carefour na przybyszewskiego o 21:20. Na rzgowskiej zbieramy jeszcze 3 osoby i pozniej po drodze jeszcze jedna

Staccja CArefour  czy Statoil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...