Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś organizuje w tym roku przejazd w strojach mikołajów?

 

zawsze Blaza organizował, ale chyba ostatnio odpuscił?

 

może jakaś wspólna inicjatywa na forum?

film z 2008 roku

http://youtu.be/EU9pA1YGAd0

Edytowane przez Soltys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat miałem założyć w przyszłym tygodniu ale wywołany do tablicy odpowiadam.

Jak większość wie forum do spółki ze Stowarzyszeniem od roku opiekuje się Domem Dziecka nr 2 na Aleksandrowskiej dzieciaki już zdążyły się do nas przyzwyczaić a może nawet polubić więc trzeba będzie tam właśnie pojechać z akcją Motomikołajową. Wstępny plan jest taki aby dzieci pisały listy do Mikołaja (jest już nawet założony specjalny adres na tą okazję), a my postaramy się "wywiązać" z Mikołajowych obowiązków. Z góry mówię że opiekunowie zadbają o to żeby w listach nie było x-boxa quada tudzież innych podobnych zachcianek.

Oczywiście przy okazji akcji będziemy liczyli na ofiarność forumowiczów z tym że nie chodzi o wielkie datki, ważne żeby jak najwięcej ludzi wsparło Motomikołaje. Liczyć będziemy też na jak największą liczbę motocykli i tu od razu mówię, nie ważne czym jeździsz (ja mam motorower) ważne żeby przyjechać.

Szczegóły techniczne takie jak nr konta podam pewnie w przyszłym tygodniu, z kolei termin myślę że biorąc pod uwagę że mikołajki są w piątek to my pojedziemy w sobotę lub niedzielę 7-8 grudnia.

 

P.S

Wszystkie osoby chętne do pomocy w organizacji mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, fajne ! mnie się podoba :biggrin:

 

jak zdążę moto zrobić do tego czasu, to się na to piszę .

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może by ustalić konkretną datę, godzinę i punk zboru
przydała by się również trasa i przystanki w których się będziemy zatrzymywać

gdyby ktoś nie zdążył od początku bądź miejsce gdzie można frajdę różnym dzieciakom pokazać, bo dzieci to nie tylko z domów dziecka obchodzą ten dzień ;)

 

przydało by się nakreślić kilka różnych lokalizacji w całej łodzi gdzie będziemy mogli się zatrzymać frajdę dzieciakom zrobić, np. parkingi hipermarketów, parki... sam nie wiem

 

 

czym szybciej będzie to ustalone tym więcej czasu na przygotowania i rozpowszechnienie tych informacji

Edytowane przez Soltys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz problem polega na tym że dzieci z domu dziecka nie obchodzą tego dnia tak szczęśliwie i wesoło jak inne i z tąd pomysł żeby do nich pojechać i posiedzieć trochę tym bardziej że te konkretne dzieciaki naprawdę na nas liczą i czekają.

Ustalanie konkretnej daty i godziny teraz na miesiąc wcześniej .... Ok 7 grudnia czyli niedziela zbiórka o 10 na placu Wolności, czyli tak jak w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i objazd będzie tylko dzieciaków z domów dziecka, czy też jakieś szkoły specjalne, czy coś ? 

 

oby pogoda dopisała ! :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no ruszyło się wreszcie... Od razu mówię ze niestety w tym roku mnie nie będzie  :sad2: Ale wspieram akcje jak mogę ( z Salatem kontakta mamy cały czas) choć z zagranicy... Co do " Objeżdżania" kilku lokacji... można by tak zrobić, ale po pierwsze, dzieciaki tak szybko motocyklistów nie wypuszczą( zwykle spędza się w Domu Dziecka kilka godzin ), a po drugie, organizatorzy obciążeni tematem Motomikołajów i DD2 i tak zaliczą kilka nieprzespanych nocy, więc jak chcecie im jeszcze dorzucić na głowę kolejny temat, to trochę nie ładnie.... Proponuję aby osoba chętna do ustalenia trasy, przeprowadzenia kolumny motocykli i ogólnie do zorganizowania całości drogowej, zgłosiła swoją chęć pomocy... Weźcie jednak pod uwagę, jak pisałem wyżej, że w DD2 spędzi się sporo czasu, więc trzeba to wszystko zaplanować...

 

 Pozdrawiam 

 Wasz zeszłoroczny Motomikołaj "Regis"

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa takie Motomikołaje, inicjatywa zacna, więc i może ja coś wesprę ;) Jeśli nie zasypie śniegiem, będzie w miarę pogoda i moto będzie jeszcze w stanie jeździć to na pewno podjadę ;) 

608_motocykle_pasja_ycie.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat miałem założyć w przyszłym tygodniu ale wywołany do tablicy odpowiadam.

Jak większość wie forum do spółki ze Stowarzyszeniem od roku opiekuje się Domem Dziecka nr 2 na Aleksandrowskiej dzieciaki już zdążyły się do nas przyzwyczaić a może nawet polubić więc trzeba będzie tam właśnie pojechać z akcją Motomikołajową. Wstępny plan jest taki aby dzieci pisały listy do Mikołaja (jest już nawet założony specjalny adres na tą okazję), a my postaramy się "wywiązać" z Mikołajowych obowiązków. Z góry mówię że opiekunowie zadbają o to żeby w listach nie było x-boxa quada tudzież innych podobnych zachcianek.

Oczywiście przy okazji akcji będziemy liczyli na ofiarność forumowiczów z tym że nie chodzi o wielkie datki, ważne żeby jak najwięcej ludzi wsparło Motomikołaje. Liczyć będziemy też na jak największą liczbę motocykli i tu od razu mówię, nie ważne czym jeździsz (ja mam motorower) ważne żeby przyjechać.

Szczegóły techniczne takie jak nr konta podam pewnie w przyszłym tygodniu, z kolei termin myślę że biorąc pod uwagę że mikołajki są w piątek to my pojedziemy w sobotę lub niedzielę 7-8 grudnia.

 

P.S

Wszystkie osoby chętne do pomocy w organizacji mile widziane

 

Tak jak wzeszłym roku byłem tak jak i w tym roku bendę tylko jak jest coś do zrobienia to mówcie odrazu albo się gdzieś zgadać i omówić i jak coś to w przygotowaniach do tej akcji jestem zwarty i gotowy  :wink: bo polubiłem te dzieciaki  :laugh2: troszkę na przypomnienie  :biggrin: https://www.facebook.com/maksymilian.cupryn/media_set?set=a.305597696224370.71227.100003224267651&type=3  :pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzyłem oficjalne wydarzenie na Facebooku, żeby akcje rozpowszechnić. Na dniach dodam jakiś lepszy opis i obrazki :smile:

 

TUTAJ LINK

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techniczne pytanie: stroje św. Mikołaja organizujemy sami? czy są jakieś na stanie? czy sama czapka starczy ? ;)

 

dwa: prezenty z "listów do Mikołaja" będą kupowane z zebranych funduszy czy można deklarować chęć spełnienia jednego dowolnego marzenia z listów?

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie myślę że z zebranych środków "centralnie" kupimy prezenty ale ..... generalnie jesteśmy otwarci na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa taka trochę krótka, może zrobić dwa warianty na lepszą i gorszą pogodę, jak już jeździć na motorku w grudniu to może trochę więcej?

 

bo chyba nas nie wpuszczą do domu dziecka jeśli będzie nas kole 50 np. to po 10 minutach jazdy go home??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście się zjawiam .. co prawda pierwszy raz bo i motocykl mam od nie dawna ale inicjatywa baaardzo mi się podoba :smile:)))

 

PS: a może by dzieciakom jakiś pokaz zdjęć zrobić z wyjazdów tegorocznych czy coś takiego żeby miały na co popatrzeć ????

PSPS A może nawet pierwsze PS - proszę o podanie strony z listami prezentów do Mikołaja :smile:

Edytowane przez ziotal24 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...