Jump to content

Praga - 4/5 Czerwca

Vercyn
 Share

Recommended Posts

Suchy-wolk

Jakiś cel konkretny, trasa przejazdu? Nie wybieram się, bo byłem w ten weekend, ale dla potomnych więcej informacji by się przydało :smile:

Nic jeszcze nie mam, kilka godzin temu wpadliśmy z dziewczyna na taki pomysł. Dwudniowy wyjazd to można zaplanować podczas tankowania z rana . Na poważnie to czekam jeszcze pare dni może ktoś się zgłosi i wspólnie plan powstanie. Jedynie nocleg warto wcześniej zarezerwować w Pradze. Poza tym to; wylot, piwko na Hradczanach, nocleg, przylot ..yeah!

Dziś, to znaczy w sobotę jedziemy z kumplem pojeździć na czeskie winkle, jak ktoś chce to zapraszam, znam fajne miejsca ;) W porze obiadowej chcemy przekroczyc przejście graniczne Bolesławów/Stare Mesto. 

Mam mobilny dostęp wiec mogę napisać kilka punktów obowiązkowych! 

Trasa 44 Jesennik   -  Sumperk - słynne czeskie winkle

Trasa 11  2 odcinki; Rapotin - Bruntal , Cervena Voda - Zamberk 

Trasa 43 Cervena Voda - Lanskorun(piękne mizsteczko - zapytajcie o polskiego księdza którego wszyscy tam znają).

Powiedzcie jak było :smile:

http://motocykle-lodz.pl/topic/6754-sudety-2014-polecam-ka%C5%BCdemu/page-2

Zobacz jeszcze tutaj.

Edited by Luki (see edit history)

Dzeki za info Luki, kilka tras niestety nie po drodze a czasu nie będzie za dużo. Trasa 11 i 43 idealnie w drodze na Pragę ;) bedzie okazja przetestować gopro, wrzucę coś po powrocie.

Ja tez lecę 4 do Pragi, ale wracam 7. Więc może zaproponuję chociaż wspólny przejazd w jedna stronę. Moje tempro podróżne do 160km/h z racji tego ze jadę z plecakiem. Jak spodobała Ci się pomysł to możemy dogrywać szczegóły

Spoko, tez jadę z plecakiem. U mnie przelotowa zgodnie z przepisami za wyjątkiem autostrad. :smile: Wieczorem usiądę do kompa podrzucę jakaś proponowana traske.

EDIT: Proponowana traka. Szklarską Porębę zostawię sobie na powrót :smile: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zOBbned-WcbY.k4S4q6W9-6GI&usp=sharing

Edited by Vercyn (see edit history)

Ja myślałem o Szklarskiej Porębie w drodze do Pragi, wiec taka trasa była by dla mnie lepsza:

http://skroc.pl/bfde5

Daj znać jak się na to zapatrujesz.

Mam jeszcze jedno pytanie co należy do obowiązkowego wyposażenia motocykla w Czechach:

-bezpiecznik

-zapasowe żarówki

-apteczka?

Bo z tego co wyczytałem to winieta nie obowiązuje motocykli.

Ja myślałem o Szklarskiej Porębie w drodze do Pragi

Taka sama odległość, dla mnie super. O której planujesz wylot? Ja mam w Pradze tylko jedno popołudnie więc chciałbym wyjechać ok 7, coby piwka zdążyć się napić i starym miastem przespacerować :smile: Widzę, że startujesz z Pabianic, pasuje Ci miejsce zbiórki: Stacja Shell na Pabianickiej przy węźle Dobroń (S14)?

Pozdro

V

Wylot o 7 mi pasuje, a postój w Szklarskiej Porębie i wjazd i zejście na Szrenicę Ci pasuje?

a może najłatwiej jak się zdzwonimy i wszystko ustalimy

Wszystko ustalone. Gdyby ktoś jeszcze się zdecydował to wylot w  czwartek 04/06 godzina 7:00, stacja Shell na Pabianickiej - zjazd Dobroń S14, Pabianice.

Pozdro,

V

Przyczepności chłopaki.

Uważajcie przy wylocie z Kostomłotów w stronę Jeleniej na pierwszych 70tkach lobią stać, także na samym praktycznie wlocie do Szklarskiej często misiaki stoją i na wylocie w stronę Harrachowa (wylot z Jakuszyc, wlot do Harrachowa - po prawej na parkingu i lewej na CPNie)

Dzięki Marsel. Mam 19 punktów, od Wielkanocy nie przekroczyłem prędkości o więcej niż 15kmh;) nie zdziwię sie jak Bartek sie wpieni i przyciśnie w połowie drogi :smile:

Marsel aż się łezka w oku kręci jeśli wiesz o co chodzi ;)

WINKLE :riding: :riding: :cheers::whip: :whip:

i momenty kiedy leci się dwie paki na czeskich policmajstrów......bezcenne B)

Edited by Marsel (see edit history)