Jump to content

Twierdza Srebrna Góra 22-24 Czerwca 2012

Motozloty.com
 Share

Recommended Posts

Motozloty.com

22-24 czerwca 2012

Zapraszamy na III Zlot Motocyklowy na Fortach w Srebrnej Górze! Największa górska twierdza w Europie tylko do dyspozycji motocyklistów.

Zapierające dech w piersiach widoki,

niesamowita historyczna budowla i pole namiotowe wśród drzew tworzą niepowtarzalną atmosferę zlotu.

Możliwość zwiedzenia potężnego fortu z przewodnikiem w stroju z epoki i świetna zabawa na jedynym takim zlocie w Polsce!

Koncerty, konkursy, fajerwerki, lampiony, sex show i inne atrakcje – Srebrna Góra czeka!

W cenie wjazdu: posiłki, znaczek, naszywka, naklejka, informator + niespodzianki !!!

Dołączona grafika

A to nie jest czasem zlot dla Pyrków z frędzlami;>?

zgadłeś, chłopcy na plastikowych zabawkowych motocyklach się nie wpasują w klimat :P

powieś sobie frędzle indiańskie, tylko sporo, to nie zauważą, że masz plastiki :biggrin:

Byłem na kilku imprezach organizowanych przez Gremium.Fakt że większość motocykli to chromowane krążowniki ale nie znaczy to że jak przyjedziesz ścigiem to ktoś się krzywo patrzy czy coś,jak coś to chętny jestem :riding:

Witam.A jak sie plastikiem podjedzie to nie bardzo?Bo ja sie takim poruszam a impreza zapowiada się nieźle

nikt cie nie wyrzuci przecież :smile:

ja kiedyś byłem na zlocie posiadaczy virago

a pojechałem kawasaki zx7r i nie było źle

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

a zlot na twierdzy srebrna góra zapowiada sie ciekawie. okolice super

Też mi się podoba i wstępnie byłbym za. (zobaczymy co się okaże w temacie Naszego wakacyjnego spotkania bo w innym temacie jest jeszcze bezludna wyspa do odwiedzenia) :smile:

do czerwca jeszcze sporo czasu ale impreza zapowiada się bardzo duża :)Erotic show zachęci dużo osób do wyjazdu :PPS Suchy zrób takie grube rozpoczęcie dla FŁM a nie ognisko :P żart oczywiście

• 2 weeks later...

Witam, byłem, widziałem i bardzo polecam ,a co do sprzetów, zlotów i mijesc to najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie byli. :P Impreza zorganizowana poprawnie, okolica super, do tego miejsc do wycieczek po okolicy nie brakuje. A swoją drogą fredzli nie mam i jakoś nie dzielę po ich posiadaniu motocyklistów, ani się z nich nie nabijam :smile: .Pozdrawiam serdecznie Gazela.

Już sobie rezerwuję termin, oby tylko nic nie wyskoczyło z nienacka... co prawda ani frędzli ani choppera nie mam, ale za to klasyk, to myślę że wpasuję się w klimat po tych kilku już latach jeżdżenia motocyklami, hi, hi... CIekaw jestem ilu spotkam znajomych z moich rodzinnych stron :biggrin:

• 1 month later...