Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Spons78

Specjalne Miejsca Parkingowe Dla Motocyklistów

Parkingi  

97 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy w Łodzi powinny znaleźć się parkingi specjalnie dla motocyklistów

• Tak
      56
    • Nie
      15
    • Udogodnienia dla motocyklistów na parkingach
      26

Polecane posty

Spons78

Jutro sobota z Budżetem Obywatelskim na ul. Piotrkowskiej. Info: https://www.facebook.com/events/956275547771210/ .

Będziemy promować nasz projekt: Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz

Ustawiamy się o 12.00 i pewnie posiedzimy do 15.00 (cała impreza trwa do 18.00)

Ustawiamy się przy zegarze na woonerfie po lewej stronie (patrząc od zegara). Oprócz mnie będą: Suchy, jaquzie, jaron1, boroś oraz kilku innych kolegów :smile: Ktoś jeszcze będzie? Zapraszam.

Edytowano przez Spons78 (zobacz historię edycji)

Suchy-wolk

Darek_Lodz

z tego co wyczytałem można zagłosować na 5 projektów, poza miejscami postojowymi glosujecie jeszcze na coś ? 

np.:

L0054 MotoPark Łódź - płyta poślizgowa doskonalenia jazdy

L0055 MotoPark Łódź - tor kartingowy CIK-FIA.

Suchy-wolk

Oczywiście, że głosujemy też na inne - warto oddać pełne 5 głosów :smile: Tylko to nie wątek o tym kto na co głosuje.

salat

Zagłosowane

Lancet

Nie bardzo wiedziałem gdzie, ale skoro gazeta napisała :biggrin: , to Tomku - szczere gratulacje z okazji kat. A! :riding:

Spons78

Dziękuję - zdane - teraz pora na zmianę moto (off-topic)

PIT

Odświeżam ostatnie godziny głosowania także kto tylko pod koniec weekendu widzi jeszcze literki na monitorze to do dzieła.  :biggrin:

Spons78

Zostało 45 min - mam nadzieje, ze już zaglosowaliscie na L0146. U mnie komplet głosów :smile:

kabzior

Zagłosowane w ostatniej chwili, w sumie dzięki naszej pani prezydentowej która na fejsie nawoływała, że ostatnie minuty i żeby głosować. Nie znałem numeru i musiałem się przekopać przez cąłą listę, bo L0146 na samym końcu. Ale za to dzięki temu przeglądnąłem co tam jeszcze jest i wybrałem pozostałe cztery :smile:

Spons78

Budżet Miasta przyjęty, a w nim 9600 PLN na nasze miejsca postojowe. Myśle, ze na pierwszy dzien wiosny bedą gotowe :smile:

Spons78

Fajny projekt. Warto zobaczyć kosztorys. Postaram się go zdobyć :smile: W Łodzi na tor niestety jeszcze poczekamy :sad2:

Obawiam się, że trudno byłoby zebrać ponad 12 000 głosów na wielomilionowy projekt (tyle mniej więcej miały te co wygrywały). Z drugiej strony - do odważnych świat należy :smile:

kabzior

Obawiam się, że trudno byłoby zebrać ponad 12 000 głosów na wielomilionowy projekt (tyle mniej więcej miały te co wygrywały). Z drugiej strony - do odważnych świat należy

Tor wyłącznie dla motocyklistów pewnie by nie przeszedł, jest nas za mało jednak. Ale gdyby to zbudować jako tor samochodowo-motocyklowy, z (uwaga, nie znam się, strzelam) zakrętami dla drifterów i prostą do 1/4 mili i co tam jeszcze to na pewno podziałało by to na wyobraźnię tych co teraz są mistrzami rajdów osiedlowych i przy odpowiednim rozreklamowaniu myślę, że byłaby szansa.

Kovalchuck

Myślę że to dobry projekt, który trafił by do młody i starych, kobiet i dzieci. W sumie każdy zmotoryzowany chce kiedyś sprawdzić swoje siły w trochę bardziej ekstremalnej jeździe :smile: czemu by nie robić tego bezpiecznie !!!

Spons78

A pomyślcie sobie - tor 1050 m. vis a vis Della... Piękne? :smile:

PIT

Piękne ale obawiam się protestów mieszkańców bo już spotkałem kilka negatywnych opinii na temat roznoszącego się pomruku z Della, a to jednak niesie.

Także jak zaczniemy to reklamować jako taki Monster Power Tor to jak płachta na byka. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się