Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
krzysiek

Wypadki z okolicy

Polecane posty

zdrapko

Pozwolę przykleić swoją odpowiedź z innego wątku - proszę nie traktujcie tego jako przejawu lenistwa:Al. Unii Lubelskiej - po długości, pod aquaparkiem Fala. Ludzie tam trzeba mega uważać na wyjeżdżających z parkingu basenowego - zwłaszcza wyjazd bliżej stadionu Łks. Ta prosta jest bardzo kusząca i prosi się o odkręcenie, ale nie wiem czy ludziom chlor w oczy włazi - tak mocno że przestają uważać i wyjeżdżają bez upewniania się czy mozna. Efekt - na przestrzeni ostatniego miesiąca 2 rozwalone motory i to na przestrzeni 2 tygodni. Jako że często odwiedzam falę, widziałem oba miejsca po wypadku i oba motory. Bardzo słabo to wyglądało, za drugim razem na miejscu karetka, policja, 2 wozy strażackie.Link do jednego: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/437659,lodz-wypadek-motocyklisty-na-al-unii-zdjecia,id,t.htmlPzdrA.

zdrapko

jaki f*ck-up...http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/445540,lodz-motocyklista-potracil-zlodzieja-obaj-ciezko-ranni,2,id,t,sg.html#galeria-materialLwG!A.

gosiamil

złodziejowi sie należało - szkoda tylko motocyklisty i motocykla...

Smooth

Ja dzisiaj dołączam do grona wypadkowiczów :smile: Wywinąłem orła zaraz za Brzezinami, w tym wyczynie pomógł mi żwir i przedni hamulec... :smile:

Suchy-wolk

Co z motocyklem i twoim zdrowiem ? Dołączona grafika

bloodletter

raczej: co z Twoim zdrowiem? nie ma żadnych poważniejszych obrażeń? a motocykl - na pewno da się naprawić, czyż nie?

Smooth

Ja trochę się pobijałem, lekko utykam na prawą nogę ale ogólnie wszystko ok. Motocykl oddałem do Rut-Maru, jutro powinien być już na chodzie. Właściwie to ułamała się tylko stopka do zmiany biegów. Poważnie zastanawiam się nad założeniem klatki na silnik, gdybym teraz taką miał, mógłbym podnieść motot i samodzielnie dojechać do Łodzi.

Lili

Najważniejsze, że w jednym kawałku jesteś i że moto za bardzo nie ucierpiało. Szybkiego powroty na trasę życzę :smile:

scOti

Smooth nie rozwalaj tak fajnego motoru ;>widziałeś moje gmole - nie są za duże a spełniają swoją rolę

Zsadist

nie z okolicy, ale warto zobaczyć i podumać... szczególnie, jak się widzi adidaskihttp://kontakt24.tvn.pl/temat,motocyklista-zlamal-traktor-zabral-go-helikopter,138967.html

bleft-style

znam kolesia z poznania co robi gmole bod kazdy motocykl na zamówienie i to tak ze nie potnie ci owiewek ;)

bleft-style

patrzac na motocykl to musiał zapier... :/

gosiamil

cos duzo tych wypadkow ostatnio...

bloodletter

wcale niedużo... niestety nie mogę znaleźć teraz pewnego opracowania, żeby wrzucić jako załącznik, którego autorem jest pracownik służby medycznej pierwszego kontaktu z ofiarami wypadków; według jego kilkuletniej obserwacji (izby przyjęć) wypadki z udziałem tych złych i niedobrych motocyklistów są prawdziwą rzadkością w porównaniu z najczęstszymi wypadkami spowodowanymi przez kobiety w wieku 25-39 lat, posiadające od wielu lat prawo jazdy, użytkujące średniej klasy auta i skarżące się na "pieszych pojawiających się znikąd na pasach"... jeżeli już chodzi o motocyklowe, to z tego co pamiętam w czołówce stoi wymuszenie pierwszeństwa przez auta

scOti

Na ul. Strykowskiej (przy ul. Łodzianki) doszło do groźnego wypadku - motocyklista zderzył się z żukiem. Poszkodowany został mężczyzna kierujący motorem i kobieta, pasażerka jednośladu.Oboje zostali zabrani do szpitala, mają m.in. urazy głowy, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, ruch może być utrudniony.

http://expressilustrowany.pl/grozny-wypadek-na-ulicy-strykowskiej-motocyklista-zderzyl-sie-z-zukiem,artykul.html?material_id=4e6ccdd4b564daa722010000

x10d
Wracalem tamtedy spod Łowicza, nie widzialem za dobrze, ale moto nie wygladalo na mocno uszkodzone, mialo tylko troche przod strzaskany przy przedniej lampie. Motocyklisty i pasazerki na miejscu nie bylo widac, tylko moto i policja.

Jerry

te dwa leżace kaski... masakra...ale dobrze, że jest ok z nimi

lucas666

ktos od nas z FŁM? nie podali jakie moto...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się