• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
krzysiek

Wypadki z okolicy

3053 postów w tym temacie

Żal czy nie, bezmyślność sięgnęła zenitu. Jakby tak jechali "nasi" i oni ich ratowali byłaby fala hejtu bankowo - że dawca, że idiota, że brak odpowiedzialności.

A całe ich środowisko chociażby na fejsbuku aż wrze od info o oddawaniu krwi, oni was ratowali - ratujcie ich. Żaden z moich znajomych ratowników nie napisał jednak jaką bezmyślnością się wykazali i, że mają to na własne życzenie.

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia, pełnej sprawności i pracy. Oby ich dzieci jeśli mają nie musiały przezywać tej tragedii jeszcze bardziej.

7 osób lubią to

Zgadzam się Karpiem. Wypadek szkoda, no cóż oby wrócili do zdrowia ale odjebali tak, że szkoda gadać .... i oni niby nauczeni doświadczeniem powinni być mądrzejsi od innych a okazało się że mądrość zostawili w domu... 

1 osoba lubi to

Też najpierw przeczytałem, że znajomy ratownik miał wypadek i potrzeba krwi. Dopiero potem wyszukałem info o wypadku który widziałem wczoraj na pabianickiej i okazało się, że to oni. Dziewczyna leżała w krótkim rękawku, bez kasku głową do asfaltu a motocykl 150 metrów dalej. Życzę zdrowia, chociaż prognozy nie są kolorowe.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się