Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Joker94

Kombinezon Skórzany Alpinestars Atem Vs. Gp Pro 2Pc

Polecane posty

SuzukiMixer

Taa, jasne... zejdź na ziemię. 

Niedawno reklamowałem produkt A'starsa, jeżeli puścił szew lub się rozkleiło to naprawiają (zaszyją/zakleją z powrotem), wymiana jest w przypadku pęknięcia skóry/materiału nie z Twojej winy. 

A wiesz że zawsze można powiedzieć że przerzucałeś w nim węgiel lub pływałeś w basenie - użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem  :decayed:

Nie wiem oddałem po sezonie a sklep odesłał do producenta, zobaczymy co będzie, mi się nie spieszy.

Jak nie wymienią to uj... będę miał bez napisów a jak wymienią to będę miał nówkę.

Krzysiek rst1000

Ja pod pojęciem certyfikowany diler widzę sklep w którym mam pewność że nie kupie podróbki danego producenta.

Podróbka. To wcale nie jest takie łatwe do zrobienia, od strony technologicznej. Trzeba mieć wiedzę i firmę z doświadczeniem. Druga sprawa to długość serii. Na jeden sklep to sprawa nie opłacalna. Pomijam ryzyko praw autorskich. Już lepiej zrobić odzież tańszą pod własnym logo.

Piuriel

Dobry temat. Akurat zastanawiam w co się ubrać. Wygląda na to, że GP PRO spełnia moje oczekiwania. Jaka jest obecnie mniej więcej cena w sklepie poza intermotors?

Cristoferr

Dobry temat. Akurat zastanawiam w co się ubrać. Wygląda na to, że GP PRO spełnia moje oczekiwania. Jaka jest obecnie mniej więcej cena w sklepie poza intermotors?

W Wolfie ostatnio mi powiedzieli 2800.

Majk

Jeśli dobrze pamiętam to GPPRO kupowałem za 2300 zł w tamtym roku.

Piuriel

Satysfakcjonujące ceny.
Dzięki za cynk :smile:  

Lesiu94

Ja również śmigam w GP PRO i jestem zadowolony:) W zeszłym roku, również w Wolfie płaciłem 2300, z tym, że wtedy była to cena promocyjna;) myslę, że obecnie wiele droższy nie będzie

Piuriel

Odkopie temat..
Jakieś nowe GP Pro jest na 2016?

Pytam, bo waham się miedzy GP PRO 2PC a Dainese Veloster, są w podobnym hajsie w miarę.

Edytowano przez Piuriel (zobacz historię edycji)

koperta4512

Nie ma odświeżonej wersji GP Pro na rok 2016. Przymierz kombinezon Alpinestars oraz Dainese i kup ten który będzie lepiej leżał na tobie.

Piuriel

Trochę boję się odchodzących napisów na Alpinie. Stąd moje pytanie o poprawiony model. 

kosmaty

Łukasz problem z napisami pojawiał się w tańszych alpinach, np. Motega, albo Challenger, w gppro czy atem nie ma takiego problemu, i tak, jest świeża wersja gp pro na 2016, wchodzi w połowie maja :P

koperta4512

Jednak się pomyliłem i kosmaty ma racje. Poszukałem w internecie na zagranicznych stronach i rzeczywiście jest odświeżony model GP PRO na 2016:

alpinestars_gppro_2p_2016_bianco.jpg

alpinestars_gppro_2pc_2016_nero.jpg

Piuriel

No podoba mi się czarny z czerwienią. Pozostaje przymierzyć. Dzięki Tomek. Jak będzię już dostępny daj znać to podjadę na przymiarkę. 

Piuriel

A ktoś może coś powiedzieć o SECA i ich kombinezonach? Cena dobra jeżeli brać pod uwagę opis produktu to nawet za***ista. 
Może ktoś coś więcej? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się