Jump to content

Nordkapp 20.07.2015 Chopper/cruiser

Gregor STG
 Share

Recommended Posts

Roberto-pol72

Paliwo z dziś z Statoil  bo tankowałem

95 - 12,95 Kr

87 - 9,98 Kr

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

Roberto-pol72

Po pierwsze jest droga jeżeli chodzi o paliwo zresztą wszystko jest tam drogie na tyle tam i tak wjedziemy w Norwegię że ją zobaczymy włącznie z fiordami jeden minus tego że tam są bardziej kręte drogi i nie zobaczy skoczni koło Oslo ale przeżyjemy :smile:

http://www.malytomi.pl/tomi/pliki/Norwegia/NordCapp.kmz

Trasa Małego Tomiego i na niej są dopiero widoki.

Przeczytałem relację z wyprawy i ....

Jeśli to jest przyjemność , to nie dla mnie.

Ja jadąc na wyprawę oczekuję relaksu i wypoczynku a nie:

Deszcz,deszcz,deszcz,codzień suszenie i jazda w mokrym,ceny zwalające z nóg robiące z

ciebie żebraka (porcja grochówki na 5 osób 600 zł ),o noclegu w normalnych warunkach zapomnij,namiot w tej temperaturze nie dla mnie.

Kontrole policji dość szczegółowe i częste(tłumniki, wyposażenie światła , papiery i dmuchanko )

Ale ostateczna decyzja na spotkaniu w styczniu.

Edited by Gregor STG (see edit history)

Roberto-pol72
Grzesiu już się odniosę w kilku słowach do twojej wypowiedzi otóż po koleji, Jaki deszcz !! a ktoCi zapewni słońce cały czas co? bo w Rumunii też powino byc a jednak lało przez dwa dni co juz zapomniałeś ?? Kolo był raz ja tu jestem co tydzień ! więc nie pisz deszcz,deszcz bo jak Ci nawet powie Blizniak co pisał ostatnio KrisBielsko z wyprawy do Chorwacji to też mieli deszcz i nie dzieńale przez tydzień i co też nie jedziesz !!! po prostu czasami pada wszędzie.

Tak tam jest drogawo i bardzo mało ludzi jeździ bo do takiej Chorwacji

to każdy Zenek wsiądzie na jawke i pojedzie bo jest blisko.

Dalej zapewniam Cie że w tym terminie jak byśmy pojechalito możesz spać w śpiworze pod gołym niebem nie potrzebny namiot !!  jedyne co Ci grozi to toże Cię może wydupczyc Renifer !!! ale motoru Ci nimt nie ukradnie !!.

Co do kontroli to po Szwecji widze jak jeżdzą Hadekami i tez warczą a jak wiesz mój do cichych nie należy i sięnie boje ,nie wiem jak jest na Norwegii i Finlandii z kontrolą ale myślę że też niema problemu wiekszego tak dmuchanie się zdarza mnie też często zatrzymują no ale chyba nie zamierzasz jeździć na napity ???

Jakiś peowiant tzreba by było ze sobą zabrać zreszta ja gdzie bym nie pojechał to zabieram bo teraz się odchudzam :smile: więc sporządzam sobie sam posiłki no chyba żeby to były jakies owoce morza czy serwowali w restauracji piersi z kurczaka z grilla.

A poza tym ja tylko tak zaproponowałem nic zobowiązującego zresztą biliście brawo :smile:  ,spotkamy się na walnym zebraniu to pogadamy 

Na razie mamy Chorwację lub Nordcapp może coś jeszcze ?? będziemy dumać na zebraniu..a i jeszcze jedno Grzesiu już takich cen jak mieliśmy w Rumunii za posiłki i noclegi to się nie spodziewaj w Chorwacji chyba że pojedziemy do Bułgarii lub Albanii

A poza tym szybko dajesz się zmanipulować jak Moherowy Beret Radiu Maryja hahaha   ... komuś co raz był i uważa że tak jest cały czas

Roberto-pol72

Grzesiu obgadamy na walnym posiedzeniu i demokratycznie wybierzemy gdzie i co ,co wiem to wam opowiem  :cheers:  ,łącznie z prowiantem chyba że jesteście mięso żerni to to będzie trochę gorzej  :smile:

• 3 weeks later...
Roberto-pol72

No Extra urlop , ja mam zaczynam pracę 5 stycznia więc potem tylko w weekend jeżeli mi nie wypadnie że muszę zostać zagranicą .Także czekam na jakąś datę weekendową 

Roberto-pol72

No to może 17 ? czy w następny ? ,ludzie przestańcie gdzie wy rajzerujecie trzeba w domu siedzieć  :biggrin:    ,ja własnie wróciłem z garażu tłumiki zdjąłem i wyczyściłem a jutro maluję 

Roberto-pol72

Super ok   :cheers:   ale może żeby nie robić Ci i żonie kłopotu to spotkajmy sie w Macu ?

Roberto-pol72

Zobaczcie kolega z forum był w tamtym roku na NordCapp-ie 

Super ok   :cheers:   ale może żeby nie robić Ci i żonie kłopotu to spotkajmy sie w Macu ?

Zły pomysł :whip: