Jump to content

Co Nalezy Zabrac W Podroz? Czyli Poradnik Motocyklisty!

crosiak
 Share

Recommended Posts

Witam odrazu chcialem zaznaczyc ze jezeli zle wybralem dzial to prosze o przeniesienie teamatu tam gdzie jego miejsce ale myslalem ze w tym temacie sie najbardziej przyda :smile:

Pojawily sie informacje o planowaniu wyjazdow za granice na ten sezon a wiec chcialem troche poszukac w necie informacji na temat rzeczy niezbednych podczas zwiedzania innych krajow motocyklem :riding:

Otoz znalazlem bardzo ciekawa stronke podroznika motocyklowego Jarosława Spychały ktory opisuje wszystko po kolei jak przygotowac sie do wyprawy motocyklowej.

http://jarekspychala.com/

Polecam ta stronke a w szczegolnosci dzial " Poradnik motocyklisty" mam nadzieje ze komus sie to przyda bo ja juz szykuje liste zakupow zeby byc przygotowanym na jakis ciekawy wyjazd http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Pozdrawiam :smile:

niezły poradnik... gość na prawdę ma niezłe doświadczenie... dzięki i polecam innym jako lekturę obowiązkową !

Jak tak pomyślę to bym musiał przyczepe ze sobą zabrać;D Bo może koło przebije może coś może tak ;) to o boże a nie wszędzie są dobre zakłady motocyklowe żeby tam robić

No czytania jest na pare ladnych wieczorow (lacznie z reportazami), ale mysle ze warto to przeczytac :smile:

Jeżeli chcesz wybierać się na takie wyprawy to musisz mieć kasę :P bo nie wiadomo co i gdzie cię spotka.

No to to wiadomo kase tak no ale nie az tyle zeby sobie ciuchy kupowac i jakies inne pierdoly ;D

Co zabrać ? Kartę kredytową i telefon. Najwygodniejsza opcja. Są tacy co biorą bieliznę na zmianę ale przy wyjazdach do dwóch tygodni tą opcję spokojnie można uznać za opcjonalną :decayed:

Ale chodzi o to ze karata i telefon to chyba dla osob ktore maja tyle kasy ze moga sobie pozwolic na takie cos. Ja napewno jak bede jechal wezme jakies podstawowe rzeczy troche ubran (dwie koszulki jakas bluze jak cos skarpetki jakies majtki i jak cos to przeciez mozna to prac). Napewno mnie nie stac zeby kupowac ciagle nowe rzeczy bo taki wyjazd wyszedl by bardzo bardzo drogo.