Jump to content

Podróż Za Milion Uśmiechów Czyli Motorowerem Nad Bałtyk!

mdfimage
 Share

Recommended Posts

"Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa"

Dla Takich Wspomnień warto żyć  :smile:

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Super sprawa  :rolleyes:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Gratulacje, super sprawa dużo odwagi ale potem właśnie jest o czym opowiadać w bujanym fotelu.

Żyć znaczy realizować swoje marzenia i pasje i czerpać radość z sukcesów, a mądrość z porażek.    

Sam kiedyś chciałem motorynką nad morze jechać ale mama mnie nie puściła :-)

Najlepsze jest to, że przez całą drogę "docierałem" nowy tłok (chiński za 30 zł) i gdy wyjeżdżałem z domu wiedziałem że mam padniętą uszczelkę pompy wody (stąd ten biały płyn w skrzyni biegów) :biggrin:

fuc5jq.jpg

Ktoś na tym suzuki się umordował z pierdzibąkiem :P. Natomiast wyprawa bardzo fajna :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

To kuzynka jeździ dopiero od paru miesięcy więc prędkość póki co była dla Niej w miare znośna :smile: przelotówke mieliśmy  60-70 km/h.

fuc5jq.jpg

Porwałeś się na wyjazd nie sprawnym bzykiem ,jeszcze taki kawał drogi ?? W domu wszyscy zdrowi  Pozdrowionka ha ha

Świetny pomysł na wakacje, fajny filmik i przygoda... Tylko podróż niesprawnym sprzętem trochę IMHO "po bandzie".

Ale gratulacje za całość i fantazję!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Dałeś popalić swojej maszynie. Nawet potrafi spieniać mleko jak ekspres do kawy ;) .  

Szacunek za wyprawę. Chętnie zobaczymy kolejne przygody :moto: .

Super sprawa :biggrin: ,zaraz się przypominają czasy podstawówki ,jak się podprowadzało ogara tacie i dzida na wieś do rodzinki, tylko 100km, a 4godz jazdy :blink:  non stop coś padało ,jak nie kapeć to świeca,iskrownik  itp .Umęczenie straszne ,ale wtedy kto na to patrzył,najważniejsze było siedzieć za sterami :riding:  i czuć wiatr  we włosach,oraz muchy w oczach :biggrin:  (jeszcze wtedy nie był wymagany kask) :biggrin: .Każdy powinien taką przygodę sobie zafundować .