Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Jeansy Motocyklowe Redline Dla Motocyklistów, Damskie I Męskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Partner
  • 65 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:ZZR 1400

Napisano 17 lipiec 2014 - 15:06

Witam serdecznie w związku z tym, że temat jeansów na motocykl jest żadko poruszany a jest to świetna alternatywa na letnie pogody to postanowiliśmy, że jeansy motocyklowe będą zawsze dostępne u nas w sklepie.

Światowe marki, które dobrze znamy oferują je już od lat wielu, każdy z nas wie ile one kosztują i najszczęściej mając do wyboru spodnie tekstylne wybieramy tekstylne bo to jest bardziej praktyczne.

Najgorsze jest to, że jeżeli już chcemy kupić dany model tych jeansów to niestety nie ma ich na stanie w Polskich magazynach.

I tu z pomocą przychodzi nam Polski producent odzieży (REDLINE), który posiada w swojej ofercie wysokiej klasy JEANSY z rozwiązaniami godnymi Światowych marek posiadający najwyższej klasy protektory i ochraniacze KNOXA.

Źródla do filmików i testów przez dobrze znany wam motogen.pl:

http://sklepmotocykl...iez-motocyklowa

Wykonane z najwyższej jakości jeansu 12 OZ
Podszycie na kolanach, pośladkach wraz z biodrami wykonane z włókna aramidowego DuPont™ Kevlar® 
Włókno aramidowe Kevlar® firmy DuPont jest pięciokrotnie mocniejsze od stali w przeliczeniu na jednostkę masy
Na kolanach podszycie o parametrach 5 razy wyższych na rozerwanie i rozdarcie niż na pośladkach
Lekko sprany niebieski jeans z  modnymi przetarciami

Unikalny design łączący wygodę jeansów i bezpieczeństwo

Komfortowy krój
Naturalny swobodny przepływ powietrza
Na kolanach regulowane i wyjmowane protectory Knox z certyfikatem CE 

Kieszenie na protektor biodrowy (opcjonalnie Knox Flexiform 216)

Szwy o podwyższonej wytrzymałości

Dłuższe nogawki, dostosowane do pozycji na motocyklu

Unikalny system skracania nogawki

System zaczepienia nogawki o sznurowadła lub buta

Cztery kieszenie zewnętrzne

Pranie w pralce

Solidny zamek YKK

Wyprodukowano w Polsce.

Jeżeli ktoś z was miał okazję jeździć w odzieży REDLINE to proszę podzielić się swoimi odczuciami.

Pozdrawiamy i zapraszamy do Pabianic.

SPODNIE_REDLINE_jeansy_motocyklowe_sklep

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77

#2 _Michał_

_Michał_
  • Dawca
  • 496 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Daytona 675 Tornado Red
  • Karta FŁM:0039

Napisano 17 lipiec 2014 - 18:22

Spodnie może i fajne ale cena spora...  :P  Jak wchodził pierwszy tego typu model REDLINE - Crusher to z tego co pamiętam zapłaciłem niewiele ponad 300 zł... 

Nie wiem jak obecnie wygląda kwestia jeans'ów ponieważ nie posiadam spodni Redline, ale z modelu Crusher kilka lat temu byłem zadowolony :) Solidnie wykonane, wytrzymałe spodnie. Nic złego się z nimi nie działo ;) Godne POLECENIA :) 

#3 Sklep INVENTEC Pabianice

Sklep INVENTEC Pabianice
  • Autor tematu
  • Partner
  • 65 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:ZZR 1400

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:15

Spodnie może i fajne ale cena spora...  :P  Jak wchodził pierwszy tego typu model REDLINE - Crusher to z tego co pamiętam zapłaciłem niewiele ponad 300 zł... 

Nie wiem jak obecnie wygląda kwestia jeans'ów ponieważ nie posiadam spodni Redline, ale z modelu Crusher kilka lat temu byłem zadowolony :) Solidnie wykonane, wytrzymałe spodnie. Nic złego się z nimi nie działo ;) Godne POLECENIA :)

Cena adekwatna do jakości i zdecydowanie lepsza jak za inne marki zagraniczne, które z jakością też mają nieraz problem. 

Dla tych, którzy posiadają kartę FŁM dodatkowy rabat 10%, więc jest gratka.

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77