Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kawasaki

Ekspert Kawasaki Odpowiada Na Pytania

Polecane posty

Kawasaki   
Kawasaki

@Olo

We Francji blokują motocykle seryjnie, sieci dealerskiej Kawasaki w Polsce można nabyć przepustnice podciśnieniowe do wersji odblokowanej/seryjnej, proszę sprawdzić również dysze główne bo te również się różnią w wersji zdławionej. (zapraszamy do dealerów Kawasaki).

@Wideyed

Przykro mi ale nie mamy takich informacji jak długość przewodów hamulcowych. Polecam pomiar z natury.

Szczypiorek   
Szczypiorek

Dzień dobry,

jak długo możemy jeszcze liczyć na letnie promocje Kawasaki? Chciałbym kupić nowiutką białą Ninję 300 ABS, ale dopiero w połowie sierpnia - zdążę?

Pozdrawiam!

kamaras   
kamaras

"Piszczy" mi tylny hamulec w czasie jazdy tak - jak by klocek ocierał o tarczę... Zauważyłem, że cały zacisk jest luźny. Czy to ma tak być czy trzeba to dokręcić? Trochę to denerwujące w czasie jazdy no i dochodzi zużycie...

kamilTsn   
kamilTsn

A też mam takie małe pytanko.
Kawasaki GPX 600 96r. (na profilowym) - jaką ma pojemność zbiornik baku? Wszędzie znajduję ze 18-19. Jeśli tak, to jaka jest rezerwa ? A mianowicie przy samej końcówce (jeszcze nie rezerwa) zalewając pod sam korek wchodzi mi jakieś 11 litrów.  Czy to możliwe, że ta "końcówka" jest, aż tak wielka ?

Edytowano przez kamilTsn (zobacz historię edycji)

Z1000   
Z1000

Śmigam na zecie 1000 2010r. Chciałbym zmienić żarówki w reflektorze na bardziej widoczne-np barwy białej (led czy jakieś wynalazki Philipsa) - Co możecie polecić?

I pytanie...ciężko jest wyciągnąć żarówki krótkich i długich świateł....jaki jest typ tych żarówek (przejrzałem instrukcję ale w niej nic nie piszą).

MariuszS   
MariuszS

Witam. Mam Kawasaki Ninja ABS 300. 6 tys na liczniku. Wczoraj przy hamowaniu pojawiły się odgłosy, coś takiego jak w samochodzie złapie zacisk i powiedzmy przy ruszaniu ciągle "rzęzi" i "haruje". tutaj to samo. Nawet w czasie jazdy już słychać odgłosy. Co tu mogło się zepsuć ? Można z tym podjechać do serwisu czy też moto na lawetę ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się