Jump to content

24.05 - Relacja Z Podróży Dookoła Świata Mxt 2012-2013 - Łódź

nev
 Share

Recommended Posts

Witam,

24 maja moim gościem w Łodzi będzie Krzysztof Wróblewski, który w 2012 roku wyruszył razem ze swoim przyjacielem Maksymilianem Starościakiem na motocyklową podróż dookoła świata. W planach mieli przejechanie przeszło 50 tysięcy km, zwiedzenie 36 krajów położonych na 5 kontynentach i 365 dni podróży przed sobą.

Wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Na miesiąc przed jej planowanym końcem chłopaki mieli wypadek w Ameryce Południowej, w którym Max zginął na miejscu.

Serdecznie zapraszam w imieniu Krzysztofa i swoim na relacje z tej wyprawy. Sam byłem na podobnym wydarzeniu we Wrocławiu. Ta historia wywarła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem zaprosić Krzyśka do Łodzi, żeby opowiedział ją raz jeszcze. Zgodził się.

Jak już napisałem, spotkanie będzie miało miejsce 24 maja (sobota). Miejsce - Politechnika Łódzka, Wydział WEEIA, audytorium E1, ul. Stefanowskiego 18/22 - godzina 16:45.

Zapraszam serdecznie, dajcie znać znajomym!

Wstęp bezpłatny.

Link do wydarzenia na FB -> https://www.facebook.com/events/1432995013618975 - będę wdzięczny za udostępnienia. Bardzo zależy mi na tym, żeby Krzysiek nie przyjeżdżał na darmo i miał komu opowiedzieć o swoich przygodach.

Pozdrawiam!

Jeżeli nic nie wyskoczy w między czasie to na pewno przyjadę :smile: Dodałem do kalendarza to wydarzenie bo warto.

myślę, że będę. nie myślę, będę ;)

Jak tylko mi się uda to będę, warto sie wybrać i posłuchać.

Chyba nic nie stanie na przeszkodzie żebym się pojawił.

Na bieżąco śledziłem relacje chłopaków najpierw z przygotowań, a później z trasy.

Krzysiek ma dryg do opowiadania historii, nagranie z Wrocławia obejrzałem w internecie.

Dla osób, które nie kojarzą chłopaków i ich wyprawy, na zachętę linki:

https://www.facebook.com/pages/Moto-Xpress-Tour/264701376911183

https://www.youtube.com/user/motoxpresstour?feature=watch

Oczywiśćie na bieżąco śledziłem relacje z MXT więc na pewno się pojawie

Przypominam o sobotnim spotkaniu i raz jeszcze serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Krzyśka.
Do zobaczenia!

ludziki, będę od ok.16:10 pod (byłym) samolotem, max o 16:30 zwijam się szukać tego auditorium ;)

Marti, czyzbys szykowala sie jako plecak na kolejna wyprawe? :P

znakomita podroz, piekne miejsca.. final niestety nie taki jaki mial byc... ale jedno jest pewne-dzieki tej relacji wiemy kim byl Max, i warto bylo byc na tym spotkaniu ;) dzieki.

a teraz polujemy na naklejki (i flaszki) :smile:

flm_1400979172__20140524_235556.jpg

..a potem była impreza VIP :P podziękowania dla Krzyśka :smile:

A czemu ja Cię tam nie widziałam??

Super prezentacja!!!!

no nie mów, że też byłaś?  :shock3: i że się nie widziałyśmy????  :shock3: next time KOM :smile:

Marti, czyzbys szykowala sie jako plecak na kolejna wyprawe? :P

znakomita podroz, piekne miejsca.. final niestety nie taki jaki mial byc... ale jedno jest pewne-dzieki tej relacji wiemy kim byl Max, i warto bylo byc na tym spotkaniu ;) dzieki.

a teraz polujemy na naklejki (i flaszki) :smile:

hahahaha no wczoraj już uzgadnialiśmy szczegóły  :laugh2: więc chyba trochę flaszek zgarnę :P ale najpierw kurs off-road  :doofywave:

no byłam byłam i jakoś musiałyśmy się rozminąć. Aż dziwne, że przez 3h się nie zobczyłyśmy!

hmm... :whistling:  jest na to tylko jedno logiczne wyjaśnienie :biggrin:... że tak jak ja zwracałaś uwagę tylko na facetów  :whip:  :hihi:

poza tym mnie takich dwóch zastawiło i po bokach za wiele nie widziałam :riding:  a w międzyczasie wiązałam sznurówki...  :P  

hahahahaaaaa.... fakt za facetem się rozglądam ale akurat tam się skupiłam na opowieściach Krzyśka, bo w połowie tych krajów byłam i fajnie było poznać opinie innej osoby o tych miejscach :smile: także ja byłam po prostu skupiona! :P

niestety nie na moto... do tego dopiero się próbuję zabrać.. ale trochę świata zjezdziłam a to defenderem a to stopem a to samolotem bo najtaniej i najszybciej ;)

jak ktoś ma chęć, można obejrzeć relację pod linkami poniżej; co prawda nie z Łodzi, ale.. tematyka ta sama ;)

- część 1

- część 2