Jump to content

Mazury I Rybka Nad Bałtykiem 13-15.06.2014

Marsel
 Share

Recommended Posts

Z racji tej, że nie udało mi się wyrwać na żadne spotkanko motocyklowe w tym sezonie, ciągle na przeszkodzie robota. Jak ta franca przeszkadza w jeździe na moto
Udało się zorganizować wolniejszy weekend od 13 do 15 czerwca i jest plan, aby w krótki weekendzik nawinąć kilka km po mazurach i zjeść rybkę nad Bałtykiem.
Jeśli ktoś miałby czas i ochotę przyłączyć się z gwardii było by miło.
Wstępny plan, który oczywiście można zmodyfikować. Lecimy na tą chwile na dwa motocykle.

https://maps.google.pl/maps?saddr=Pabianice&daddr=August%C3%B3w+to:Mr%C4%85gowo+to:Gi%C5%BCycko+to:K%C4%99trzyn+to:Gier%C5%82o%C5%BC+to:Ostr%C3%B3da+to:Malbork+to:W%C5%82adys%C5%82awowo+to:Hel+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&sll=53.960934,20.522461&sspn=1.131157,2.90863&geocode=FRo4FAMdQGAnASlpDfdFOTYaRzFjhdpIZHPqyw%3BFfOVNQMdEqReASmNIN0JVlDgRjFKn4q4EG-A6g%3BFeDmNQMdKRZFASn5SeOr3RniRjECYQsD0AkRmg%3BFbWHOAMdTiJMASkPvUAP34fhRjGMhNKfAoXEQg%3BFZokOQMdQChGASkpphj5WjriRjHc0aUwyfIBgA%3BFbk1OQMd2PdHASmRB-5kUCXiRjEJP7UEP_HQpw%3BFS1XMwMde6MwASkFkvW4v2QdRzHMyCyBT-4hyA%3BFaSGOAMdGH8iASmjVsgvoVn9RjEkwVyGUqCpmQ%3BFXYqRAMdCVUYASlt53E9WLP9RjG5JIaXUe2EzA%3BFfxBQQMdoOAeASmrikCwKQT9RjHqaJ3wqYTlZg%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=%C5%82%C3%B3d%C5%BA&mra=ls&t=m&z=7

Dolecieć pierwszego dzionka na mazury, pokręcić się po okolicy, zerknąć na to, TE oczywiście także i tamto, delikatnie % ,kimanie, śniadanie, zwiedzanie i dalej w kierunku słonej wody.
Jeden nocleg gdzieś w okolicach Mrągowa, Mikołajek (do ustalenia) drugi we Władku, a może na Helu (także do ustalenia)

Ktoś, coś może ? Wszelkie sugestie mile widziane.

Edited by Marsel (see edit history)

Wyjazd na zasadzie "spontan"? Czy zaklepujecie noclegi te kilka dni przed wyjazdem?

Marcin, wyjazd przemyślany tzn. będę szukał noclegów na te dwie nocki pewnie z dwa tyg przed terminem wyjazdu. Kwestia miejsc noclegowych do obgadania oczywiście.

Piszę się! będziesz w nd na grillu żeby obgadać temat?

Postaram się podjechać, choć nie chcę zobowiązywać Marcinie się z tej prostej przyczyny, że pracuję i nie wiem jak czasowo uda mi się zgrać.

Jest jeszcze sporo czasu więc z pewnością spikniemy się, a jak coś to PW,  tel.

Do końca maja mam urwanie głowy i ciężko z czasem :unsure:

Aby organizacyjnie dograć i pogodzić interesy wszystkich uczestników tj. kwaterki w jednym miejscu, postoje, sprawny przelot, chęci zerknięcia na to i tamto, zrobienia jakiejś pamiątkowej fotki, grupa wyjazdowa zostaje skalkulowana na max 6 motocykli.

Prędkość marszowa/turystyczna120 -160. Jeżeli będą warunki 160+

Na dzień dzisiejszy lista przedstawia się następująco;

1. Marsel     + 1 = 2 motocykle

2. MaRRcin + 1 = 2 motocykle + plecak

Edited by Marsel (see edit history)

• 1 month later...
Piwo_VFR800F1

MaRRcin a to w Alpy już nie chcesz śmigać? do dwóch ekip chciałeś się podpiąć :smile:

Chciałem ale na fajerze nie dałbym rady. Właśnie szukam jakiegoś turystyka więc jak tylko zakupię to wtedy na spokojnie coś się wymyśli. Być może jeszcze w tym roku ;) Szkoda tylko, że nie razem.

• 2 weeks later...

Tankować pod korek, sprawdzać ciśnienie w gumach, cztery litery sadzać na siodło i startujemy na 2oo.

Jutro o tej porze w trasie  :riding: :riding: :riding: :riding: :riding::decayed:  i nie opierdalać się tylko poganiać batem koniki :whip: :whip: :whip:

Nareszcie :dance: :dance: :dance:

Ale wam zazdroszczę :cool: , jak już będę miał coś swojego to nic mnie nie powstrzyma przed taką wycieczką.

Szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu i wrzućcie tu jakiegoś newsa/zdjęcie czasem jak tam wam się lata.

Pozdro 

Piotrze z pewnością jakieś info się pojawi. Na dzień dzisiejszy troszkę "zmodernizowaliśmy" trasę powrotną ;) aby A1 nas nie zanudziła swą monotonią to wracamy przez Kaszuby. Bory Tucholskie itd.  :riding:

A mnie ciągle jakoś tak mało tych km :P

Było wszystko, jeziora,morze, winkle, deszcz, burze, gorące słońce, piękne widoki (nie tylko przyrody), i przede wszystkim trasa, trasa i jeszcze raz trasa :smile:

Dziękuję Wam za super wyjazd.