Jump to content

Forumowy Wyjazd Do Skawy 27-29.06

Gleba
 Share

Recommended Posts

Witajcie!
Organizuje wyjazd na motocyklach do Skawy w dniach 27-29.06 (ostatni weekend czerwca).Wstępnie mamy już zarezerwowany pensjonacik dla nas na te dni.(link do niego : http://www.agrogold.pl/ ) Ładny,zadbany,na miejscu jest sauna,siłownia,sala do picia,jedzenia czy co tam chcecie robić-z pięknym starym kominkiem,jest również sala do tańca,zaraz obok rzeczka.Właścicielka ma również stadninę -więc kunie też będą do dyspozycji.(Niedaleko Patelnia Chabówka !! )Pokoje będą kilku osobowe,są z łazienkami-ale raczej w pokojach siedzieć nie będziemy :biggrin:.Jedzenie,picie i wachę organizujecie we własnym zakresie. Cena za dobę 30-35 zł/os w zależności ile osób będzie z nami jechało.Czyli ok 60zł/os za 2 doby hotelowe. Doba hotelowa jest od godziny 15 do 12 następnego dnia.Na razie mam około 23 chętnych a potrzeba ok 30 osób.Więc zapraszam wszystkich zainteresowanych :smile: konie 30zł/h,bryczka 100zł/4osoby, możliwość zrobienia ogniska albo przez ośrodek-albo we własnym zakresie(będzie taniej)
przybliżoną obecną na ten czas listę podam wkrótce. Pytania co do wyjazdu proszę zadawać :smile: chętnie odpowiem -by nie było bałaganu to na prv-chyba że będą ważne to się opublikuje tutaj wraz z odpowiedziami.

PS.zapisywać się w formie listy.

TELEFON DO MNIE: 507167282

Dane przelewowe :
Agnieszka Różycka 
ul.Rysownicza 30
numer rachunku : 98 1140 2004 0000 3002 7468 2132
W tytule napiszcie imię nazwisko osób które jadą i nick   :smile:

Edited by Gleba (see edit history)

Myślę, że robienie listy nie ma sensu póki nie pojawią się dane do wpłat zaliczki :smile: Ludzie się wpiszą i nie zapłacą. Ja jestem ogólnie chętny i tak jak deklarowałem chętnie pojadę.

Liste osób które się zdeklarowały a chwilowo nie wpłaciły dodam później
Chciałam by jednak każdy przemyślał zdeklarowanie się,dlatego też napisałam temat i oczekiwałam odpowiedzi. Ale chyba masz co do tego racje :smile: Dane pojawią się wkrótce. :smile:
Lista osób które się zdeklarowały i wpłaciły (dotarł przelew)
1. Scyzer :smile:
2.Gleba +1
3.Mała
4.Irek
5.TheBestOf78
6.Suchy-wolk
7.Kulka
8.Kuba+Kasia
9.+1
10.Kazik96+1
11. sovteq +1
12.żółwik
13.PIGUŁA + Anka
14.Bartosz
15. krzychoslav
16.tworas
17CEKAL +1
= 23

• 2 weeks later...
Organizuje wyjazd do Skawy w dniach 27-29.06 (ostatni weekend czerwca).

Cena za dobę 30-35 zł/os w zależności ile osób będzie z nami jechało.Czyli ok 90zł/os za 3 dni.

Agnieszka, powiedz mi czy ja dobrze rozumiem. Jedziemy w piątek i tam nocujemy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, co daje 2 osobodoby a nie 3, co by po 30 zł wychodziło 60 zł. Czy chcecie też jechać już w czwartek na cały piątek? Bo całe życie jak jeździłem na kwatery czy hotel to doba hotelowa była np 15:00 - 10:00 lub 14:00 - 12:00... aż sprawdziłem i nie jest to Boże Ciało bo jest 19.06 w tym roku :smile:

Zmiany jak najbardziej satysfakcjonujące. Będę dziś popołudniu rozmawiał z Dorotą i damy odpowiedź.

możliwość zrobienia ogniska albo przez ośrodek-albo we własnym zakresie(będzie taniej)

Z doświadczenia wiem, że organizowanie ogniska we własnym zakresie jest cienkie. Lepiej, jak ośrodek przygotuje tyle drzewa, że całą noc możemy palić i bawić się do rana a koszt ok 100-120 zł (tak było np w Starej Wsi) jak podzielić na 30 osób to wyjdzie po max 4 zł :smile:

Ja w tym czasie już mam wyjazd z rodziną zaplanowany, a chętnie bym z Wami pojechał :sad2:

Mamy listę osób, które jadą? Ja dzisiaj gadam nt wolnego i pewnie się zabiorę z Wami ale chciałbym wiedzieć kto od nas jedzie?

Super :smile: " Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie Znów przetańczymy razem całą noc" czy jakoś tak :biggrin:

Thebestof78

ej no słuchajcie ruszcie tyłki

mamy 34 miejsca i z tego co widzę to trochę wolnych jeszcze zostało

Aga ile masz tych wpłat już dokładnie? może zaktualizuj listę i będziemy wiedzieli ile osób można jeszcze zabrać

Umówiłam się z 4 osobami że jak za kilka dni przyjdą im pensje to wpłacą.I to jest w porządku-bo ze mną można się dogadać,a reszta zdeklarowanych osób sobie w kulki leci.
Mam jak na razie 14 wpłat. +4 osoby (które niedługo wpłacą)

Achmed,lista jest.Ludzie mi wpłacają jeszcze więc lista jest na bierząco aktualizowana jeszcze 2-4 osoby się zastanawiają lub/ i czekają na pieniążki by mi przelać.

Czas jest ograniczony,dziś bądź jutro robię właścicielce przelew i dam liste pokoi,będę planować trasę i jak dam rade to ewentualne atrakcje :smile:

qrwancka czemu ja akurat w ten weekend mam wesele w rodzinie, shit happens,