Jump to content

Łódź - Kleszczów Na Piździkach :) 2014

mdfimage
 Share

Recommended Posts

Siemka, ostanio wybraliśmy się naszymi motorowerami na punkt widokowy kopalni Bełchatów w Kleszczowie. Pokonaliśmy około 130 km bocznymi drogami. Będzie mnóstwo takich wypraw jeśli ktoś chce wiedzieć więcej niech doda mnie do znajomych https://www.facebook.com/krzychoza. A tymczasem zapraszam do seansu :smile:

OGLĄDAĆ W HD!!

Fajna sprawa , trochę się pewnie dziur wybraliście po tej zimie n tym offroad'zie. Sporo jeździłem na motorowerku Ogar jest czas na podziwianie widoków :biggrin: . No ale ten moment kiedy machacie motorolotni no bezcenny LwG i szerokości życzę. 

Jak ja jeździłem na piździku to nikogo tutaj nie było :P Fajnie, że taka ekipa się zebrała ;)

Fajna trasa, ja daję radę tak do 60 km bo później tyłek boli od niewygodnej kanapy... ;)

Fajna wyprawa i szacunek, że już macie zapał na wspólne wypady, nie ważne czym ważne z kim :smile: LwG

PS. Trochę Wam pozazdrościliśmy i dzisiaj też tam się wybraliśmy :biggrin:

Emil widziałem właśnie chyba Ciebie na odcinku ptb-tm obok wolborza, koło 18 o ile się nie mylę? przemknales bardzo szybko z plecaczkiem od strony piotrkowa :biggrin: zwolnij trochę :P

Edited by Ice (see edit history)

Podczas wyprawy jak zobaczyłem tą motolotnie myślałem że będzie awaryjnie lądować na naszej drodze :biggrin:

Emil widziałem właśnie chyba Ciebie na odcinku ptb-tm obok wolborza, koło 18 o ile się nie mylę? przemknales bardzo szybko z plecaczkiem od strony piotrkowa :biggrin: zwolnij trochę :P

To pewnie byłem ja ;) aż dziw, że dało się mnie rozpoznać :biggrin:

Fajna wycieczka. Na pewno długo trwała ale był czas na podziwianie widoków. Brawo dla kolegów za sprawne zorganizowanie się i robienie tego co lubią w grupie. Życzę pogody, szerokości i więcej wspólnych wypadów :smile:

• 2 weeks later...