Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
PtaQ

Wolfmoto - Promocje Dla Forumowiczów Fłm I Nie Tylko :)

Polecane posty

PtaQ

Tej kurtki w rozmiarze 3XL akurat nie mamy, ale sporo innych kurtek jest dostępnych w tym rozmiarze. Najlepiej sprawdzać rozwijaną listę rozmiarów w opisie produktu - jeśli jakiś rozmiar daje się wybrać, to najpewniej mamy go na stanie.

BlackDevil

No ja na własnym dzisiejszym doświadczeniu musze przyznać, że obiecana zniżka dla forumowiczów w sklepie wolf jak najbardziej działa. Także polecam

Piotr

PtaQ, czy są już dostępne duże rozmiary kurtek i spodni (wzrost 191)? Byłem ostatnio na Drewnowskiej i dowiedziałem się, że nie długo będzie dostawa.

PtaQ

Dojechało kilka modeli z drugiego sklepu, zapraszamy na przymiarki w ramach długo weekendowej przerwy. btw pracujemy 2 jak i 4-5 maja w normalnych godzinach - zapraszamy.

Piotr

Dojechało kilka modeli z drugiego sklepu, zapraszamy na przymiarki w ramach długo weekendowej przerwy.

super, pojechałem dziś i zakupiłem kurtkę, w końcu doczekałem się rozmiaru dla mnie :biggrin: oczywiście zniżka forumowa działa ;)

* - kurtka skórzana, (model 36150)

PtaQ

Jeśli tylko takie się pojawią to wymiana na pewno będzie możliwa - ale póki co nic nie wiem o żadnej dostawie.

Piotr

Kiedy można spodziewać się jeansów?

Konrad85

Czy są damskie kurtki IXON-a ???chodzi mi o konkretne modele: Agate, Electra, Diva Sport, Irisi damskie spodnie: Amaris, Charismajeżeli nie ma to czy będą w najbliższych miesiącach?

PtaQ

Jeansów mamy ze 2 pary IXONa, ale damskie i duże rozmiaryDamskich kurtek IXONa natomiast mamy bardzo dużo, ale tych akurat modeli na półce nie mam. Możemy spróbować ew sprowadzić. Dostawy takich modeli na razie nie przewidujemy.

PtaQ

Cieszę się, że produkt się sprawdza - bardzo udany model i jeden z moich ulubionych - mamy jeszcze kilka sztuk na stanie - damskich i męskich.

Arecki_ELW

Będę robił przymiarkę do lekkich rękawic, oczywiście bez szaleństwa cenowego, bo na razie i tak jeszcze pewnie ten sezon przejeżdżę bzykiem...

Konrad85

Jeansów mamy ze 2 pary IXONa, ale damskie i duże rozmiary

Damskich kurtek IXONa natomiast mamy bardzo dużo, ale tych akurat modeli na półce nie mam. Możemy spróbować ew sprowadzić. Dostawy takich modeli na razie nie przewidujemy.

chodzi mi o konkretne modele: Agate, Electra, Diva Sport, Iris

i damskie spodnie: Amaris, Charisma

jeżeli nie ma to czy będą w najbliższych miesiącach? czy da się ściągnąć te modele kurtek i spodni??? Na tą chwilę nawet ważniejsze spodnie : Amaris, Charisma

Darcio

Też miałem tą kurteczkę i naprawdę mogę ją polecić SUPER SPRAWA :smile:

Piotr

szkoda tylko, że nie ma membrany, chętnie "zupgrade'owałbym" sobie kurtkę :smile:

PtaQ

Sprawdzałem te modele IXONa - niestety nic z tego nie jest w tej chwili u nas dostępne :sad2:

ridrick

A małe buty na crossa by się znalazły ?? taki rozmiar 33-34 ;)

PtaQ

Na crossa mamy tylko FLY Maverick, ale w takim rozmiarze prawdę powiedziawszy jeszcze tych butów nie widziałem - to butki dla dzieciaka mają być, bo rozmiar raczej dziecinny :smile:

PtaQ

Obiecałem, że dam znać jeśli pojawią się u nas kombinezony w sensownej cenie.

Poniżej jeden z modeli, dostępne są oczywiście różne kombinacje kolorystyczne, rozmiarowo natomiast głównie M-ki. Marka jest mało znana, powiedziałbym że nawet nieco eksperymentalna, ale jakość jest bardzo przyzwoita, a cena... :smile: 1200-1300zł - myślę, że bardzo okazyjna.

Zapraszamy na pomiary :smile:

Dołączona grafika

Konrad85

Spodnie IXON Amaris w Liberty po 800 zł :/ jak uda się wam je sprowadzić to dajcie znać :/

PtaQ

Potrzebuję 1-2 dni - jaki rozmiar?cena u nas ... korzystniejsza :smile: dużo :smile:

Aidekk

PtaQ - napisałem na PW ale jakbyś nie widział to melduję się dziś między 17;30 a 18;00 - interesują mnie butki od was:

http://allegro.pl/krotkie-lekkie-buty-motocyklowe-wolf-45-v95-i2311993927.html

Rozmiar 43,44 lub 45 (zależy jak tam wasza numeracja). Macie na miejscu? Bo jeśli tak i będą pasować to biorę od ręki. Oczywiście liczę na zniżkę dla forumowicza-spammera! :biggrin:

PtaQ

Z tego co wiem są jeszcze wszystkie rozmiary - zniżka oczywiście aktualna :smile:

Aidekk

Wczoraj już nie dałem rady.... to był podły dzień i szkoda wspominać. Dziś zajadę :smile:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się