• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
PtaQ

Wolfmoto - Promocje Dla Forumowiczów Fłm I Nie Tylko :)

399 postów w tym temacie

polecam sklep Wolf, w ubiegłym tygodniu kupowałem u nich kask i jestem bardzo zadowolony z obsługi (mili i sympatyczni ludzie ;) ) . Z ceną też można się z nimi dogadać ;)

1 osoba lubi to

Po kolei zatem :smile:

Witam Czy macie na stanie buty Adrenaline CRX rozmiar 36 lub 37? czy załapiemy się jeszcze na jakąś cenę zimową? :biggrin:

Niestety nie mamy już tego modelu :sad2:

kiedy jakaś promocja na buty?

Jak tylko uda mi się złapać coś po lepszej cenie to chętnie podzielimy się marżą :smile: Poza tym oczywiście forumowicze mają zawsze lepsze ceny :)Bieliznę mamy, ale niestety już nie wszystkie rozmiary - z tego co pamiętam jest M, L, XXL

Posiadacie jakieś blokady na tarcze. Dobre jakościowe i w przystępnej cenie ??

http://www.wolfmoto.pl/index.php?products=product&prod_id=104

polecam sklep Wolf, w ubiegłym tygodniu kupowałem u nich kask i jestem bardzo zadowolony z obsługi (mili i sympatyczni ludzie ;) ) . Z ceną też można się z nimi dogadać ;)

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie :smile:

Niestety nie mamy już tego modelu :sad2:

w takim razie czy są jakieś inne modele sportowych butów w przystępnej cenie jak te crx? :biggrin:

w sobotę wpadnę po kurtkę, muszę coś nabyć wielkości chyba XXL bo 191 cm zobowiązuje :drool:

chyba XXL bo 191 cm zobowiązuje

U mnie to skończyło się na 4XL ale mam pare cm wiecej ;P

w sobotę pojadę i się rozejrzę, odnośnie samej kutki to na co zwracać uwagę?

w takim razie czy są jakieś inne modele sportowych butów w przystępnej cenie jak te crx? :biggrin:

Czekamy na nowe produkty Adrenaliny. Póki co mamy w bardzo dobrej cenie SMX5 Alpinestars.

w dobrej cenie tzn??;> a co z tymi kombi ixona? i alpinestars tez cos mialo byc ??

w dobrej cenie tzn??;> a co z tymi kombi ixona? i alpinestars tez cos mialo byc ??

W dobrej znaczy dużo lepszej od konkurencji, ale detale do ustalenia na miejscu ;>Kombinezony ciągle nie dojechały a alpinę kończymy negocjować - chcemy mieć dla Was jak najlepsze ceny :smile:

będąc u Was powoływać się na forum czy jakieś tajne gestapowskie hasło, aby uzyskać super-hiper-extra rabat? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

wchodząc do sklepu podnieś rękę -unieś czoło i wykrzycz heil hitler - hehe :drool:

wchodząc do sklepu podnieś rękę -unieś czoło i wykrzycz heil hitler

nie ma problemu :biggrin: tak zrobię :decayed:

no ja dzisiaj dostałem zacny rabat, dzięki za realizację indywidualnego zamówienia na kask

wchodzisz, pytasz się:ile to kosztuje i czemu tak drogo?

ale przecież u mnie to standard -hehe, myślałem że trzeba sypnąć textem - np WIWAT WOLF MOTO I FŁM hehe

hehehe, no widzę inspirację można z Was czerpać garściami :DNie jest potrzebne żadne hasło, ale na forum warto się powołać, bo zawsze dostaje się jakiś bonus, albo w postaci rabatu jeśli to możliwe albo jakiś dodatek dla podniesienia dobrego samopoczucia :smile:

hehehe, no widzę inspirację można z Was czerpać garściami :DNie jest potrzebne żadne hasło, ale na forum warto się powołać, bo zawsze dostaje się jakiś bonus, albo w postaci rabatu jeśli to możliwe albo jakiś dodatek dla podniesienia dobrego samopoczucia :smile:

jako że moja 2 połowa w końcu zdecydowała się że od czasu do czasu za plecak dorobi muszę ją wyposażyć w jakiś strój - upatrzyłem dla niej http://www.kurtkimotocyklowe.pl/index.php?products=product&prod_id=209 więc niebawem was nawiedzę jak obiecałem, tylko wtedy z modelkami nie wyskakuj bo mi kask na łbie rozbije - hehe albo kudły powyrywa :biggrin: PS; na modelki kiedy indziej się ugadamy- jak z kumplami wpadnę hehehe

cholera a moglem zaoszczedzić na butach :smile:

tylko wtedy z modelkami nie wyskakuj bo mi kask na łbie rozbije

No modelki to faaaajne mamy :biggrin:.. ale modeli też jej nie pokazywać ;>

z bonusami i gadżetami potwierdzam . jak kupowałem kutreczkę dla plecaczka dostałem rabacik i fajną smyczkę . JESTEM ZADOWOLONY , DRUGA POŁÓWKA RÓWNIEŻ

a można wpaść na same modelki ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

ja w Wolfie kupowałem dłuuuższy czas temu kurteczkę (jeszcze za czasów, gdy nie było forum, i bonusów :wry:, za to obsługa była 1 klasa - i jak widzę utrzymało się ;) ):

http://www.kurtkimot...uct&prod_id=116

ps. kurta do dziś sprawuje się b.fajnie ;)

http://p1.bikepics.c...284377-full.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się