Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Za którym razem zdaliście prawko kat.A, A1?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#281 Kovalchuck

Kovalchuck
  • Dawca
  • 695 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:Suzuki SV650s

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:49

Ja moto również za pierwszym zaraz po skończeniu 18 wiosen :)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?
Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

Dołączona grafika Suzuki SV650s

#282 Bocian

Bocian
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Imię:Bogdan
  • Motocykl:kawasaki zzr 600

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:17

Ja na ''B'' za pierwszym razem,a na ''A'' za drugim razem.Zdawało nas z siedmiu i wszystkich oblał za to samo, ale to bardzo odległe czasy.Myślę ,że w dzisiejszych czasach jest trudniej zdać egzamin.W każdym razie na pewno na kursie więcej uczą niż w czasie kiedy ja zdawałem i to jest duuuży plus.

#283 Frager

Frager
  • Użytkownik
  • 214 postów
  • Imię:Karol
  • Motocykl:KTM SMC 660 / Suzuki RMZ 450

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:46

Zdawałem A i B na wiosnę tego roku, oba za pierwszym :) 

you will never know me, you can only follow me.

#284 Buziak

Buziak
  • Członek Stowarzyszenia
  • 409 postów
  • Imię:Szymon
  • Motocykl:Honda CBR XX 1100

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:30

Ja  prawko na "B" zdałem  teorię za pierwszaym a jazdę za drugim, a prawko na "A"   teoria za  drugim a jazda za pierwszym

Sprzedam oponki motocyklowe Tył,  http://motocykle-lod...łode-roczniki/Info PW

#285 Adamiano

Adamiano
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Imię:Damian

Napisano 21 styczeń 2016 - 21:20

Też należę do grupy tych, którzy zdali egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Zarówno A i B, ale to była kilka ładnych lat temu, kiedy załapałem się od razu na A bez podziału na kategorie.

#286 JAREK-XJR

JAREK-XJR
  • Użytkownik
  • 486 postów
  • Imię:Jarek
  • Motocykl:Yamaha XJR1300

Napisano 21 styczeń 2016 - 22:22

Moj egzamin to byla farsa, zarowno A jak i B, tego samego dnia. Ale to byl rok 1991, czyli pewnie czesci z uzytkownikow tego forum jeszcze nie bylo na swiecie.

#287 Wolf

Wolf
  • Dawca
  • 219 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:Yamaha FZ6 Fazer

Napisano 22 styczeń 2016 - 20:11

Prawko kat. B za pierwszym razem egzaminator chciał łapówkę a ja nie miałem wiec oblałem. Za drugim razem koledzy jechali za mną z kamerą i nagrywali jazdę po mieście, po powrocie do ośrodka próbował wmówić mi że popełniłem jakieś błędy ale kierownik ośrodka po obejrzeniu nagrania przyznał że jazda byładnie bezbłędna. W ubiegłym roku kat. A za pierwszym razem .

#288 Adamiano

Adamiano
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Imię:Damian

Napisano 23 styczeń 2016 - 10:13

Jestem zdania, że takie szuje powinno się tępić. Zamiast szkolić odpowiednio i uczciwie egzaminować to jeszcze hajs chcą dodatkowy.

#289 wicked1989

wicked1989
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Imię:Wiktor
  • Motocykl:NC750 sa

Napisano 24 styczeń 2016 - 19:59

Cześć, na A zdawałem w 2012 w listopadzie. Zdane za pierwszy razem. Egzaminator był bardzo oschły. Jednym z elementów placyku było przepchnięcie motoru na daną odległość w przód. Nie pamiętałem na jaką (stres itp). Pcham ten motor i się pytam "czy mam przepchnąć do tej lini?", Pan odpowiada: jak to? To nie wiesz, jak dla mnie to może być... bla bla bla przecie to egzamin...."

Druga rzecz której strasznie się bałem - hamowanie awaryjne na mieście. Z "legend" słyszałem że to może być w każdej chwili, z nienacka usłyszę "hamuj teraz". Stres był. Na szczęście nie było tak źle. Usłyszałem w słuchawce "uwaga! Hamowanie awaryjne za 3...2...1... TERAZ" :D "Hamowanie awaryjne poraz drugi, uwaga hamujemy za 3..2..1... TERAZ" :D 

Ogółem pozytywnie :)

#290 Lancet

Lancet
  • Dawca
  • 647 postów
  • Imię:Aleksander
  • Motocykl:Yamaha FZS 600

Napisano 24 styczeń 2016 - 20:47

A ja po egzaminie usłyszałem - "wszystko dobrze, tylko czemu pan tak wolno jechał"? :biggrin:

-"Bo miało być bezpiecznie" (był grudzień)

• PięknyMarian lubi to
"Be yourself, no matter what they say!"
Sting

#291 PięknyMarian

PięknyMarian
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Imię:Adriana
  • Motocykl:suzukisv650sK8

Napisano 25 styczeń 2016 - 15:36

A ja teorię zdałam za 2 razem ale na szczęście tego samego dnia :D a  praktyka poszła za 1 razem. Ale w pewnym momencie na mieście zapadła cisza trwająca dość długo..- zaczęłam myśleć, że jakieś problemy z łącznością są, zatrzymałam się na światłach , odwracam się i pytam czy on coś do mnie mówi a ja może nie słyszę...- " nie, nic do pani nie mówię, wszystko jest dobrze.. a chce pani, żebym coś mówił?..kawał mogę powiedzieć - proszę zjeżdżać do bazy" :D 

• chylon i Lancet lubią to

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg