• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
meldamen

Gracze Na Forum Łódzkich Motocyklistów

109 postów w tym temacie

a ma ktoś PS4 i PlayStation VR? bo jakoś tak rzuca mi się w oczy ostatnio i chętnie bym popatrzył jak to wygląda ;)

w robocie czasem zdarzy mi się kolejką górską przejechać na Oculus'ie Rift, i chciałbym mieć porównanie.

Wiem  jaka jest to gra grałem  w Setlers 2 i 3  na PC ale nie online ,  Gdzie to można ściągnąć   jest  kompatybilne z platformą Steam ??

​Tego się nie ściąga. Wchodzisz na stronę www.thesettlersonline.pl. A co do Platformy to nie wiem.

ale to jest jak typowa strategia, gdzie w każdej grze zaczynasz od nowa ? Czy przeglądarkowa, gdzie liczy się jak długo kto gra i jak się zniszczą to koniec :biggrin: ?

Trudno mi wytłumaczyć bo to jest wyłącznie jedyna gra w jaką gram.
​Masz przygody, Ekspedycje, specjalne budynki które zdobywasz, eventy w których zbierasz np: Dynie a za nie kupujesz ulepszonych generałów,budowle... wiecej może się dowiesz na www.settlersonlinewiki.eu/ to jest tak zwana złota księga graczy :smile:

A ktoś pogrywa w Tom Clancy's The Division? Albo Rocket League? Na PS4?  :cheers:

a ma ktoś PS4 i PlayStation VR? bo jakoś tak rzuca mi się w oczy ostatnio i chętnie bym popatrzył jak to wygląda ;)

w robocie czasem zdarzy mi się kolejką górską przejechać na Oculus'ie Rift, i chciałbym mieć porównanie.

Trochę odgrzebuję stary post ale jak jeszcze masz ochotę zobaczyć co i jak z VR a masz PS4 to jest gość, który wypożycza - poniżej 100 plnów za dobę i dokłada Residenta VII. Wg mnie w zupełności wystarczy aby zobaczyć co to bo na pewno, na obecnym etapie VR bardzo przegrywa możliwościami z Oculusem i Vive. 

Ma ktoś XBOXa 360 i jakieś fajne tytuły żeby się wymienić? strzelaniny lub akcji lub przygodówki?
ja mam parę czesci CODA, Battlefielda i pare na kinecta, Nie mam Golda, pograłbym w ciekawsze tytuły a może ktoś woli klasykę, wiec piszcie jakie macie ;)
Może ktoś założyłby taki temat z wymianą na XBOXa i mnie doda? Ktoś kto jest zapalonym graczem a nie weekendowym jak ja ;p

A ktoś pogrywa w Tom Clancy's The Division? Albo Rocket League? Na PS4?  :cheers:

ja w Rocket Leagu'e chętnie. Zgadamy się na PW

Napisano (edytowany)

ja właśnie myślałem, czy kupić tego clancego na pc. Warto :smile:

grałem trochę w demo wersje, ale jakoś nie miałem czasu nawet tego skończyć :biggrin: 

Edytowano przez Darek_Lodz (zobacz historię edycji)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się