Jump to content

Ukraina W 2015R?

Wojtek_78
 Share

Recommended Posts

Czasu mnóstwo ale ja tak mam że zawsze wolę wszystko sporo wcześniej zaplanować. Poszukuję osób, które na dwóch kółkach wybrałyby się na taką wycieczkę objazdową po Ukrainie. Oczywiście trasę wycieczki można jeszcze zmodyfikować (np. Czarnobyl, Donieck, inne - jakie?). W tym roku mogę nie dać jeszcze rady, bo muszę zapoznać się ze swoją nową zabawką, którą dopiero co zakupiłem ale na następne wakacje już na pewno będzie to realne. I żeby nie było, że jestem gołosłowny: powiedziałem sobie, że dotrę autostopem do Lisbony - byłem  w 2007r, Chciałem pojechać na EURO2012 na Ukrainę - byłem dwa tygodnie. Chciałem kupić Virago - mam Virago...

Ktoś marzy o takiej wycieczce?

https://imageshack.com/i/jtpi4aj

Piękną traskę wybrałeś. Mam ambitny plan żeby w tym roku tam jechać - tyle że z pleaczkiem i trochę innym motkiem niż Ty,

Ale pewnie jeszcze w tym roku mi się nie uda, więc może przyszły :smile:

i trochę innym motkiem niż Twój

Nie wiem jak to rozumieć: czy Virago może się nie nadać na wspólną wyprawę z Transalpem? Szukam osób do wspólnej wyprawy o ciągnikach podobnych do mojego bez względu na markę. Przede wszystkim szukam jednak osób o wspólnym celu - wówczas wszystkiemu razem zaradzimy w trasie...

Edited by Wojtek_78 (see edit history)

No w sumie transalp załadowany jak wielblad z dwoma osobami i czoper to podobna klasa przemieszczania się :smile:

No w sumie transalp załadowany jak wielblad z dwoma osobami i czoper to podobna klasa przemieszczania się :smile:

ja też będę załadowany. Bo nie umiem się pakować. No dobra, lapsa ze stolikiem zabierać nie będę :-)

• 1 month later...

Czasu mnóstwo ale ja tak mam że zawsze wolę wszystko sporo wcześniej zaplanować. Poszukuję osób, które na dwóch kółkach wybrałyby się na taką wycieczkę objazdową po Ukrainie. Oczywiście trasę wycieczki można jeszcze zmodyfikować (np. Czarnobyl, Donieck, inne - jakie?). W tym roku mogę nie dać jeszcze rady, bo muszę zapoznać się ze swoją nową zabawką, którą dopiero co zakupiłem ale na następne wakacje już na pewno będzie to realne. I żeby nie było, że jestem gołosłowny: powiedziałem sobie, że dotrę autostopem do Lisbony - byłem  w 2007r, Chciałem pojechać na EURO2012 na Ukrainę - byłem dwa tygodnie. Chciałem kupić Virago - mam Virago...

Ktoś marzy o takiej wycieczce?

https://imageshack.com/i/jtpi4aj

Wycieczka była by świetna, tyle kilometrów w siodle :riding: .Byłem samochodem na finale euro w Kijowie było fajnie.Ile kilometrów chcesz zrobić ? Jakie koszty , paliwo,jedzienie itp. Chciałbym orientacyjnie wiedziec ile trzeba szykować kaski pewnie zrobiłeś jakiś kosztorys :biggrin: