Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Emil

Moto - Szkoły Łódź

Polecane posty

rudy102

Cyferki, cyferkami ale jakby ktoś chciał sprawdzić, która szkoła wypada najlepiej w Łodzi wśród kategorii A w ostatnich latach to podsyłam linki:

Ranking 2016
Ranking 2015

Z początku byłem sceptyczny bo wyniki opublikowane na stronie auto szkoły, ale zadałem sobie trud i ich sprawdziłem dane zgadzają się ze statystykami opublikowanymi przez WORD i UMŁ.

MartaCrystal

@rudy102

no, jest dla mnie szansa :smile:

Musze sie starac, co by statystyk nie popsuc.

Pajmon

W jakiej szkole koleżanka się kształci?

Jeśli to nie tajemnica?

Mika

Ja osobiście polecam auto szkołę Drift. Mariusz szkoli bardzo dobrze, jeśli chodzi o terminy jazd to problemów nie ma. Mają dwa gladiusy i mt07 czasem nawet drugiego pożyczają dodatkowo. 

MartaCrystal

Ja w Drifcie.

Rzeczywiscie przyznam ze Mariusz jest po prostu rewelacyjny :smile:

I super jest fakt ze maja mt07. Bo gladius no coz nie jest przebojem. Ale Yamaszka jest bardzo wygodna i latwa do ogarniecia.

Pajmon

Jak on z tymi wszystkimi kobitkami sobie radzi :P

MartaCrystal

Grunt to pedagogiczne podejscie (taki zarcik). Po prostu trzeba sie jakos dobrze dobrac. Nie kazdemu przypasi jakis instruktor bo ludzie sa rozni. Akurat ja dobrze trafilam ;)

eramus

Polecam OSK Drift, egzamin zdany w czerwcu za pierwszym podejściem. Mariusz przygotuje każdego :D:D 

Beginner

Mariusz swój chłop i naprawdę spoko uczy ( też mnie uczył rok temu), ale telefon powinien zostawiać w biurze.

RWGL

Dziś zdałem na A auto-szkoła M. Bajon. Wybrałem bo teoria w domu przed laptopem. Jazdy w spokojnej atmosferze - wiele się nauczyłem choć prawko B od wielu lat. Co do Gladiusa z WODR moto dobre tylko ma za duży luz w manetce gazu.

20170726_224324.jpg

Kande

Jazdy w spokojnej atmosferze bo samemu na placu bez instruktora 😋

Jigsaw

Stanowczo odradzam OSK TEST w Łasku. Motocykl bez wymaganych zabezpieczeń (gmoli), instruktor zamiast tłumaczyć krzyczy na kursantów dając świadectwo o własnej niekompetencji.

karwoj25
Dnia 29.07.2017 o 13:54, Jigsaw napisał:

instruktor zamiast tłumaczyć krzyczy na kursantów dając świadectwo o własnej niekompetencji

po pierwszych godzinach na placu zmieniasz szkołę - najlepsze wyjście z sytuacji.

Dnia 29.07.2017 o 13:54, Jigsaw napisał:

Motocykl bez wymaganych zabezpieczeń (gmoli)

Nie znalazłem nigdzie w warunkach technicznych pojazdów przeznaczonych do szkolenia kierowców informacji, że gmole są wymagane. Skąd takie info?

Kejt93

Dobra, to skoro już mogę odetchnąć z ulgą i z dumą powiesić sobie przy kluczach breloczek z napisem "zdałam w łodzi",  podzielę się opinią na temat niewątpliwie najzajebistszej szkoły w Łodzi czyli Auto Akademii :biggrin:

Instruktor @przemo2310 miał ze mną od razu przefikane, bo nie mam żadnej innej kategorii na koncie, więc natrafił na kompletnego świeżaka. Idę o zakład, że do tej pory był pewien, że na drodze widział już wszystko... A jednak potrafiłam go zaskoczyć :biggrin: Mimo, że natracił na mnie nerwów i osiwiał,  to udało mu się sprawić, że taki żółtodziób jak ja zdał dziś za pierwszym razem 😎 

@przemo2310, sorry stary za zdemolowanie floty,  ale przygotuj sie,  bo na "b" wbijam do Ciebie 😂

julian85
13 minut temu, Kejt93 napisał:

Dobra, to skoro już mogę odetchnąć z ulgą i z dumą powiesić sobie przy kluczach breloczek z napisem "zdałam w łodzi

Gratulacje! to jeszcze tylko 2 tygodnie musisz poczekać.

Kejt93
13 minut temu, julian85 napisał:

Gratulacje! to jeszcze tylko 2 tygodnie musisz poczekać.

Niekoniecznie... @krzychoslav, tlumaczyles mi to dzisiaj, o tym wpisaniu do bazy,no nie? Z reszta, jade na urlop,  wiec akurat jak wroce, to bedzie 😎

przemo2310

Jeszcze raz gratuluję. Lepiej czasami uczyć świeżaka, niż kierowcę z nawykami, oczywiście jeśli świeżak przestrzega przepisów ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się