Jump to content

Chorwacja 2014 Na Moto.

PRZEMO EL
 Share

Recommended Posts

Siemka urlop mam już zaplanowany start 12 Lipca 2014 kierunek Chorwacja południe na moto oczywiście ktoś zainteresowany?????  

Po niedzieli musze zarezerwować noclegi dwa miejsca po tygodniu   .

Edited by PRZEMO EL (see edit history)

• 2 months later...

Chyba  lipiec 2014 ???

Chętnych pewnie nie brak tylko nie każdy może tak daleko wybiec w przyszłość. Ja nie wiem czy wolne bedę mógł sobie sam wyznaczyć czy pracodawca bedzie znów rządził, ale plan na Chorwacje też jest, może z kobietą. Narazie to można sobie poczytać i pomarzyć.

LwG

Poprawilem ;) chyba beda zmiany start 5 lipca wypad na 3tygodni. Predkosc przelotowa 150 km\h  , trase na CRO robie na raz;)

Pomysł fajny, ale będę wiedzieć najwcześniej w kwietniu :sad2: Z taką przelotową jedziesz solo, czy z plecakiem?

Spoko Marku chyba przelece bo tydzien bede na polnocy CRO ;)

Pomysł fajny, ale będę wiedzieć najwcześniej w kwietniu :sad2: Z taką przelotową jedziesz solo, czy z plecakiem?

Z Plecakiem to raczej normalna predkosc ;)

• 3 months later...

Siema powiedz mi czy jeszcze moglbym sie dolaczyc do wycieczki i jaki to koszt,z przyjemnoscia wybralbym sie:-)

zadzwon do mnie fon podaje na PW pozdrawiam  , najlepiej jak sie spotkamy i pogadamy ;) jak jestes mobilny dzis to mozemy sie spotkac, najlepiej zadzwon...   ja lece z żoną ;) a Ty  ;)  prędkość przelotowa 140-150 ;)

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

I już po urlopie 4040 kilo nakręcone CRO i Czarnogóra zaliczona i mały wypad do Albani zobaczyć jaka tam bida.

I już po urlopie 4040 kilo nakręcone CRO i Czarnogóra zaliczona i mały wypad do Albani zobaczyć jaka tam bida.

Bida fakt, ale i kultura oraz zabudowa ciekawa. W końcu to chyba najbliższy kraj, gdzie w przewadze jest islam :smile:

racja racja  Aidekk  za to  Czarnogóra tańsza od Chorwacji ;) paliwo browarek czy fajki  , jak się ogarne trochę z czasem i pracą to powstawiam więcej zdjęc

z to Czarnogóra tansza od Chorwacji i to o wiele paliwko po 1,37 euro  fajki 1,4 euro Malborasy 2,4 euro piwko od 0,87 euro

• 1 month later...