Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
JAREK-XJR

Szkoła Języka Angielskiego - Którą Polecacie?

Polecane posty

krzychoslav   
krzychoslav

uczylem sie w speak up. dla mnie katastrofa to co tam widzialem. mialem tam tylko jednego zaje lektora, ale zdaje sie ze juz tam nie pracuje i otworzyl wlasna szkole

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

jullll   
jullll

Oj sporo jest tych różnych szkól językowych. Moim zdaniem warto jest poczytać sobie opinie na temat placówki w danym mieście. Często bywa tak , że inaczej uczą w jednym a inaczej w drugim mieście ( dużo zależy od nauczyciela).

Warto jest również zastanowić się nad kursem wakacyjnym ( szczególnie,że w tym okresie zwykel ma się troche więcej czasu) no i obecnie większośc szkół ma takie właśnie kursy w swojej ofercie. 

http://edueduonline.pl/kursy-wakacyjne

Edytowano przez jullll (zobacz historię edycji)

Inka   
Inka

Myślę,że to jak oceniamy daną szkołe zależy w głównej mierze nie od samej szkoły ale od lektora jaki się nam trafi.  Wiekszość nauczycieli na których sama trafiąłam znało sie na rzeczy tak wiec byłam zadowolona z nauki. Chociaż trafił się i jeden, który nie powinien byc nauczycielem ( nie potrafił przekazać wiedzy) . Na szczęście nie miałam z nim tak dużo do czynienia. Jesli chodzi o speak up to chodziłam tam prawie 3 lata i sama osobiscie zadowolona jestem bardzo. Sporo rozmówek, część nauki w domu przed komputerem co mi pasowało grafikiem. No i lektorzy, którzy mi się trafili super. 

alexrom   
alexrom

Żadna szkoła nie zastąpi Ci praktyki i osłuchania z językiem. Wyjazd na kilka lat za granicę i śmigasz po angielsku aż miło.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się