Jump to content

Wypad Do Sopotu 2.08.2013

kams84
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich w piątek 02.08.2013 lece do Sopotu motorem czy ktoś nie planuję również w piątek trasy do trójmiasta , jak wiadomo w ekipie zawsze weselej niż samemu pozdrawiam :smile:

ja jadę z plecakiem tylko ze do jantaru jakieś 30km od trójmiasta na wschód ale trasa w 90% taka sama :smile: tylko o której bo my dopiero o 15

ja jadę z plecakiem tylko ze do jantaru jakieś 30km od trójmiasta na wschód ale trasa w 90% taka sama :smile: tylko o której bo my dopiero o 15

Ja wyruszam o 5 rano by być w miarę wcześnie w Sopocie :smile:

no to chyba Cię nie dogonimy :smile: a na jeden dzień tylko jedziesz? wiesz ile tam się jedzie w ogóle?

Będę w Sopocie do poniedziałku tzn. w pn. rano koło 5 chce wyruszyć spowrotem do łodzi . Czas przejazdu to około 4,5 godziny ale wiadomo jakiś postuj więc może dłużej ;)

Tylko uważajcie jak już wjedziecie na tę drugą autostradę, płatną. Tam są chyba tylko dwie stacje benzynowe a ten odcinek autostrady ma ok 160km. Pierwsza stacja jest ok na 40 km po przejeździe przez bramki a kolejna  po następnych 80km o ile dobrze pamiętam. Więc jeśli macie mały bak czy coś to lepiej pamiętajcie o tym. Sama droga to trójmiasta jest i fajna i prosta jak w mordę strzelił... jak ktoś jest zdrowszy psychicznie to może się wynudzić na autostradzie a jeśli nie, to pogadać ze sobą można :smile:

Tylko uważajcie jak już wjedziecie na tę drugą autostradę, płatną. Tam są chyba tylko dwie stacje benzynowe a ten odcinek autostrady ma ok 160km. Pierwsza stacja jest ok na 40 km po przejeździe przez bramki a kolejna  po następnych 80km o ile dobrze pamiętam. Więc jeśli macie mały bak czy coś to lepiej pamiętajcie o tym. Sama droga to trójmiasta jest i fajna i prosta jak w mordę strzelił... jak ktoś jest zdrowszy psychicznie to może się wynudzić na autostradzie a jeśli nie, to pogadać ze sobą można :smile:

Dzięki za info ja powinienem na jednym zbiorniku dojechać do celu ale lepiej zatankować wcześniej :smile: