Jump to content

Polskie Realia " Z L.a Na Mardi Gras" Ktoś Chętny?

Finton
 Share

Recommended Posts

Serwus Wszystkim

Ta myśl zrodziła się w moim umyślę już jakiś czas temu, ale chyba nadchodzi czas aby ją zrealizować. Puścić się w drugiej połowie sierpnia "z L.A na Mardi Gras" w polskich realiach oczywiście czyli kierunek Bieszczady na 5 - 7 dni. Zaliczyć osławione bieszczadzkie pętle bez planu i zgodnie z rytmem wyznaczonym przez naturę (namiot, ognisko, jezioro/strumień i rozgwieżdżone niebo). Dlatego z zawczasu poszukuje kompanów takiej wyprawy, jest jeszcze trochę czasu aby wszystko wspólnie obgadać, więc jak by był ktoś chętny na coś takiego to piszcie najlepiej na priwa (dla lepszego kontaktu).

Bo marzenia trzeba realizować!

Edited by Suchy-wolk
czcionka (see edit history)

Ślązak

Powodzenia ! Ja wyruszam w Bieszczady ale w pierwszej polowie sierpnia i wlasnie w takim samym celu . Namiot ognisko etc.

działkowy emeryt

Biesy - choć piękne to dziś niestety komercja i wszechobecny umcykcyk, umcykcyk... jak chcesz natury - jedź w ukraińskie Karpaty... Bieszczadzką pętlę robi się w.... korku samaochodów z turystami. Ale... udanego wypadu ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Hej wstępie mogę się zadeklarować, jednak muszę znać dokładniejszy termin na 2-3 tygodnie przed żeby urlop załatwić. Popytam jeszcze znajomych.

Plan wypadu (5 -7 dni góra) jak wszytko wypali planuje na -  ostatni tydzień sierpnia (24 - 31.08) na 90% lub przed ostatni tydzień (18 - 24.08) na 10%, to są te dwa terminy, w których chciałbym się wybrać w Bieszczady, no i zobaczymy czy większe grono się zdeklaruję bo na chwilę obecną 100% myśli!

Możemy się zgadać na wspólny oblot wokoło Łodzi i dostosowania wspólnego terminu i obgadania szczegółów. Ja często latam po południu jak byś miał chęć, daj znać!

wstępny plan wyglądałby tak:

https://maps.google.pl/maps?saddr=Pabianicka&daddr=DW897+to:Szlak+niebieski%2FWielka+p%C4%99tla+bieszczadzka%2FDW897+to:Nieznana+droga+to:DW895+to:Kolejowa+to:3+Maja+to:DW881+to:Lwowska+to:50.9334983,20.5600094+to:Pabianicka&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.702779,19.479446&sspn=0.115534,0.239296&geocode=FYjpFAMd0kcoAQ%3BFda18gIdgPNLAQ%3BFZe67AIduA5aAQ%3BFaLf8AId1dtWAQ%3BFbjE8QId0I1WAQ%3BFbMl9AIdrtdSAQ%3BFTDA9wIdsGFbAQ%3BFTvc-wIdyZpTAQ%3BFSAiBQMd_QxMAQ%3BFfouCQMdibg5ASlJKPWyGSkYRzHFcB0aHMdXDw%3BFefpFAMdUUgoAQ&dirflg=ht&mra=dme&mrsp=10&sz=12&via=9&t=m&z=12

ale wszystko jest do obgadania!

Ślązak

No właśnie czwartki to słabo mi pasują - dlatego praktycznie tam nie bywam! Ale inne dni jak najbardziej.

Ślązak

Droga 28 z Sanoka do Kuźminy obowiazkowy obowiazek :smile:

Przyczepnosci

Edited by Bulba (see edit history)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

a jutro? :riding:

Bo ten tydzień to raczej słabo będzie się zgrać - w weekend jadę na jurę 

Ślązak

No to następny tydzień jutro będę odbierał 4 kola od mechanika.

a jutro? :riding:

Bo ten tydzień to raczej słabo będzie się zgrać - w weekend jadę na jurę