Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Suchy-wolk

Trochę humoru

Polecane posty

Suchy-wolk

Motocykl Suzuki, bezwypadkowy, stan igła, serwisowany w ASO, przebieg 20 metrów, firmowa kurtka gratis ... ;)

Suchy-wolk

dorka2307

Dzwoni telefon. – Pralnia? – Sralnia, k…, nie pralnia. Ministerstwo kultury, kut..ie j…ny!

Czarna_750

Jasiu z tatą stoi w kolejce. - Tato popatrz jaka gruba pani. - Jasiu daj spokój. Nagle wydobywa się dźwięk komórki z kieszeni grubej pani: - Tyyt, tyyt, tyyt... - Tato! Uważaj cofa! :decayed::decayed:

dorka2307

Spotykają się dwa umarlaki. Jeden się chwali:-Stary! Mam motóra to chodź się przejedziemy!-OK spoko - i ten drugi poszedł po tablicę nagrobkową-Po co ci ta tablica?! - pyta się pierwszy-Bez dokumentów chciałeś jechać?!Policja zatrzymuje motocyklistkę, jadącą z nadmierną prędkością.- Płaci pani mandat - pyta się policjant?- A czy nie mogłabym zapłacić w naturze ?- Co to znaczy " w naturze " ?- No , wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać...Policjant odwraca się do kolegi i pyta:- Potrzebne ci są majtki ?- Nie !- Mnie tez nie ...Re: Kawały o MotocyklistachMotocyklista jadący ponad 150km/h zobaczył przed sobą małegowróbelka na wysokości twarzy. Nie zdążył go ominąć. Uderzony ptaszek upadł na drogę. Motocyklista zatrzymał się, wrócił po ptaszka i stwierdził że wróbelek jescze żyje...Zabrał go z asfaltu. W domu umieścił go w klatce, dał chleb i wodę w miseczce. Kiedy wróbelek ocknął się, popatrzył na wodę, na suchy chleb, popatrzył przez kraty klatki przed sobą i mówi:O k...a! Zabiłem motocyklistę!

Czarna_750

W przedziale jedzie ksiądz oraz małżeństwo z sześcioletnim Jasiem. Nagle synek krzyczy: - Tato, ale ten pociąg za***rdala! Ojciec spojrzał na księdza poczerwieniał i karci syna: - Kto Cię nauczył tak się ch*jowo wyrażać? Na to matka: - Przepraszam księdza, ale te sk***ysyny nie mają za ch*ja kultury! Ksiądz wstał i wychodząc z przedziału powiedział: - A ja pier**le takie towarzystwo! :biggrin::D

Kasia

Pewnej nocy patrol policyjny czatował pod pubem motocyklistów na potencjalnych sprawców jazdy "pod wpływem". Krótko przed zamknięciem policjanci spostrzegli motocyklistę, który wytoczył się z baru, przetoczył się po wszystkich motocyklach próbując dopasować kluczyk do 5 różnych maszyn, zanim znalazł swoją. Przez kilka minut siedział kołysząc się ze spuszczoną głową i zerkając spode łba. Wszyscy już opuścili bar i odjechali. W końcu i on dopasował sobie kask do głowy, telepiąc się okrutnie o lusterka, odpalił motocykl i zaczął powoli jechać. Policjanci tylko na to czekali - zgarnęli chłopa z motocykla i poddali badaniu alkomatem. Po chwili oczekiwania wyświetlił się wynik - 0.0. Zdziwieni policjanci zaczęli dopytywać się jak to możliwe. Motocyklista na to spokojnie: - Dzisiaj ja jestem dyżurnym do odwracania uwagi...

Suchy-wolk
Dołączona grafika

Suchy-wolk

Pijany mężczyzna sika na mur domu. W tym momencie wychodzi z klatki starsza pani i patrząc z obrzydzeniem mówi:

- Ależ bydle.

A mężczyzna na to:

- Pani się nie boi, ja go mocno trzymam.

Suchy-wolk

Nakaz szybkiej jazdy i pudło rezonansowe - mistrz! Dołączona grafika

jaquzie

dowcip z koleżeńskiego forum (wrażliwi niech nie czytają) :ph34r: Chłopak na dyskotece przysiada sie do dziewczyny:- pogadamy?- jasne - mówi dziewczynapo godzinie on sie pyta:- może zatańczymy?- ale ja jestem na wózku- nie szkodzi jakoś to będzieTańczą,wszyscy się im przyglądają,zrobiło im sie głupio i wychodzą przed lokal:na dworze pyta:- mogę cie przerżnąć- jak ty to sobie wyobrażasz?- no powieszę cie na płocie i zerżnę od tyłu- ok-mówi dziewczynapo wszystkim kładzie ją na wózek, odwozi do stolika i mówi cześć,dziewczyna zaczyna płakać...chłopak odwraca sie i pyta:- dlaczego płaczesz?- to był pierwszy raz...- serio twój Pierwszy raz?dziewczyna kończy:- pierwszy raz kiedy kiedy ktoś ściągnął mnie z płotu.

Suchy-wolk

Polak do Chińczyka:

- Ile zrobisz pompek w ciągu jednej minuty?

- 2 do roweru i jedną do piłki. - Odpowiada Chińczyk

dorka2307

Siedzą sobie w pubie przy piwku motocykliści i ciągle gadają o swoich maszynach jakie osiągi, jak wchodzą w zakręt, co się zepsuło, itd...W końcu jeden nie wytrzymuje i mówi:- Panowie siedzimy tak tu od kilku godzin i w kółko to samo: motocykle i motocykle.. Zmieńmy może wreszcie temat?- OK, to o czym pogadamy?- No jak to? o... d*pachI nastaje milczenie... Wreszcie jeden nie wytrzymuje ciszy :- Już wiem! Mam!- Co?!? - odkrzykują pozostali.- Moja tylna opona jest już do d*py!!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się