Jump to content

Sobotnia Trasa - 1.10.2011

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj odbyła się sobotnia trasa, która mierzyła ok.175km. Zaczęło się od wyjazdu z Łodzi przy Rondzie Solidarności ok.godziny 12.

Ok. godzinki 13.00 pierwszy postój w Piotrkowie Trybunalskim.

Dołączona grafika

Drugi postój w Tomaszowie nad tamą/zaporą - brak zdjęć. Natomiast trzeci postój nad kopalnią za Tomaszowem (piękna woda, niestety nie dostępna dla przechodniów).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kolejna przerwa obok Spały - bunkier w Jeleniu + spotkanie motocyklistów na Warszawskich blachach.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wyprawa jak najbardziej udana - co prawda w nielicznym gronie, ale taki był poniekąd zamiar, aby wygodniej się jechało. Pogoda dopisała, warunki na drodze też jak i również towarzystwo.

kiedyś ze znajomkami wjechaliśmy do tego bunkra i cykaliśmy foty w środku (jak znajdę, wrzucę, fajny efekt).Fajny efekt również gdy trochę sobie pogazowaliśmy wewnątrz :biggrin: nice trip B)

Tak, też byłem w tym bunkrze, fajna akustyka, jakby jeszcze było coś fajniejszego do przegazowania.. :smile:

fajny wypad musiał być. Ja miałem trochę roboty a później poleciałem na Gostynin -> Płock -> Gostynin -> Włocławek i ŁdZ.... powrót o 24. Wracaliśmy we mgle (brrrr słaba opcja ale tak to jest jak się wyjeżdża za późno)

No szkoda Lukas, że nie wpadłeś bo wypad należał chyba do najlepszego, jaki mi się trafił w tym sezonie :smile:

Fajny wypad, no i ważne, że pogoda była super. Być może, ostatnie takie ciepłe dni w sezonie :smile:

Fajnie Panowie Fajnie :smile: Jak tam motocykliści ze stolicy? Warszawka czy bardziej motorowo nastaieni? Niestety ten weekend miałem już ustawiony od dawna i nie mogłem polecieć. Mam nadzieję, że to nie ostatni ciepły weekend :smile:

oj łodziacy ;)... jak zwykle pozytywnie nastawieni do ludzi na warszawskich blachach ;)...

Tak na prawdę nie rozmawialiśmy z tą ekipą z Warszawy i/lub okolic, ponieważ oni odjeżdżali jak my przyjechaliśmy - byli na zlocie MZ'ki prawdopodobnie, który się odbył niedaleko Spały, jak się później okazało. Nie byliśmy wcale negatywnie nastawieni na ich widok, jeżeli o to pytasz :biggrin:

Ja też nie mam na myśli nic złego. Kiedyś osobiście doświadczyłem, nazwijmy to 'warszawskiego' zachowania dlatego o to pytałem i nie jestem wrogo nastawiony. Nie geralizuję bo nie wszyscy tacy są a i ognia ogniem nie zwalczysz. Na opinię pracują sobie sami. Ostatnio słyszałem za to opinię gościa z Krakowa, który stwierdził, że ludzie w Łodzi są bardzo sympatyczni mimo, że miasto wygląda wiadomo jak. Także bez urazy jeżeli ktoś jest z W-wy...