Jump to content

Yeuop - Wypad Do Afganistanu

jaquzie
 Share

Recommended Posts

Czołem,

kolega motocyklista o xywie Yeuop wybiera się do Azji Centralnej. By tego dokonać, potrzebuje wsparcia. Szczegóły na stronie:

http://polakpotrafi.pl/projekt/motocyklem-do-azji-centralnej

Polecam Wam poczytać relacje z podróży Yeuop'a na stronach advrider.com (co prawda po ang. ale w dzisiejszych czasach nie powinno to być problemem).

Powodzenia Yeuop!

;)

Edited by jaquzie (see edit history)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

• 1 month later...

Trochę już polatał to tym świecie ....

... w sumie pozostaje jedynie pozazdrościć :smile:

Edited by tlfabianka (see edit history)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

yeuop loguje się gdzie może żeby prosić o kasę, a jak nie idzie bo ludzie zarzucają mu naciągactwo to porusza wątek baletu.

Na forum XJR pożegnaliśmy się z yeuopem.

JAREK ma rację :smile: 

Jest to trochę "śmieszne"... Na zasadzie dajcie kasę ponieważ mam ochotę pojechać tu i tam pozwiedzać :P  

Cyt. ze strony - "co oferuję - niewiele..." hehe ;) 

Może ja też założę stronę :P Dajcie trochę siopy ponieważ mam ochotę kupić Panigale :biggrin: 

Odważny jest tak samemu Świat na starej XT zwiedzać, ale jak ktoś mu napisał zderzył się ze ścianą prozy życia... Normalnie czy też może nienormalnie - zależy od punktu widzenia, jego jest inny, ludzie pracują, odkładają i jadę w podróż, czytałem gdzieś w motocyklu chyba, jak para sprzedała wszystko co miała i Świat cały w 5 lat objeżdżali. To jest odwaga w dzisiejszych czasach, poświęcić - zaryzykować wszystko by spełnić marzenia. Jak ktoś daje mu kasę to jego sprawa, ja złotówki nie dam, bo znam lepsze miejsca gdzie ją mogę wydać albo komu mogę w niewielkim stopniu pomóc finansowo...np: wesprzeć forum xD haha.

motorcycle.gif

JAREK ma rację :smile:

Jest to trochę "śmieszne"... Na zasadzie dajcie kasę ponieważ mam ochotę pojechać tu i tam pozwiedzać :P

Cyt. ze strony - "co oferuję - niewiele..." hehe ;)

Może ja też założę stronę :P Dajcie trochę siopy ponieważ mam ochotę kupić Panigale :biggrin:

Za późno. Yeuop tak zrobił.

Jedno trzeba mu oddać- ma się czym pochwalić, jego poprzedni trip report przeczytałem z przyjemnością.

Jak widać, swoją wizję można sprzedać, bo mu się jednak udaje.

Być może dlatego, że nie chce Panigale, tylko sprawdzać smak snickersów w dalekich miejscach.

Koleś śpi na stacjach benzynowych pod kocykiem, jak dobrze pójdzie, więc trudno tutaj mówić, że zbiera kasę, żeby pojechać pozwiedzać.

Mówi, że potrzebuje 10 tys. Zamiast żebrać mógłby iść do pracy i bez problemu odłoży tyle przez 3 miesiące nie myjąc się, nie jedząc i śpiąc na stacjach.

wolę dwieście po mieście

Jak zwykle ból d*py.... Dawaliscie mu? Więc na cholerę komentujecie? Kto chciał to dał. I tyle w temacie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png