Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
em412

Egzaminy 2013 - Kto Zdawał?

Polecane posty

mlody

Ja juz tez swierzo po egzaminie. Zdawalem w poniedzialek i udalo sie za pierwszym razem :smile: przyznam ze egzaminator nawet sympatyczny pogadalismy troche zanim sie ubralem i jazda. Na 8-ce prawie wywrotka ale udalo sie wybronic dodajac gazu :smile: reszta manewrow prosta, dodatkowo hamowanie awaryjne i wyznaczonym miejscu na placu. Pojechalismy na miasto mialem nadzieje ze o 10 bedzie luzno na miescie a tu palki cale stoi. Pojechalismy zrodlowa potem w lewo, polnocna, anstada , pomorska , kaminskiego , rewolucji , uniwersytecka , pomorska , konstytucyjna i tam kolo hali sportowej, potem w lewo w strone pomorskiej , pomorska na lubumbowo tam oczywiscie zawracanie w tej uliczce najpierw jedno a po chwili dwukierunkowej i juz powrot na smutna. Wszystko oplacone i moze w przyszlym tygodniu bedzie juz nowy plastik :smile:

Mariooo

No to gratulacje:)

A co do tego plastiku to spokojnie, ja zdałem 14 a 20 dopiero były dokumenty w wytwórni papierów wartościowych:) wiec myślę ze jeszcze tydzień poczekam:)

Lancet

@młody - gratki i do zobaczenia już "na legalu" :moto:

mlody

Mariooo mam nadzieje ze bedzie wczesniej bo w poniedzialek jade ogladac pierwszego rumaka.

Kokos

Swój status można sprawdzać korzystając z PKK na stronie. Mój już wczoraj odebrany i pierwsze latanie na legalu zaliczone :riding:

jaquzie

a kiedy było 1 na nielegalu ?  :whistling:  ^_^

ps. właśnie zapchałem się wiórkami kokosowymi  :laugh2:

gratulacje, i witamy w świecie legalnego (czyli już z brief'em) kołowania 2oo  B)

Kokos

hahaha nie łap za słówka :P dzięki i do zobaczenia na trasie ;)

motoTomasz

J. gratuluję ;)

Shimen

Gratulacje dla wszystkich świeżych motomaniaków! :biggrin:

Kokos

Dzięki Tomek za gratki i wielki ukłon w Twoją stronę za masę cennych porad i cierpliwość do mnie :biggrin:

motoTomasz

Już się tak nisko nie schylaj bo Ci coś w kręgosłupie strzyknie ;)

Pamiętaj, że ogrom wiedzy dotarł do Ciebie w parówce :P

Najlepszego i najpierw gaz ;)

Edytowano przez motoTomasz (zobacz historię edycji)

sysia

W końcu odebrałam prawko ale oczywiście pogoda nie sprzyja testom :sad2:

Shimen

Spokojnie - jeszcze dla nas poświeci :smile: A poza tym - trzeba się przecież wprawiać w trudniejszych warunkach, bo w końcu... "sorry, taki mamy klimat"! :P

kabzior

Gdyby ktoś z szukających informacji nt egzaminu był zainteresowany przebiegiem trasy - wklejam swoją z zeszłego tygodnia.

Podobno jest dosyć popularna, tak przynajmniej słyszałem, plus żeby zobaczyć jak to wygląda przed swoim egzaminem - dwa razy sobie pojechałem za egzaminatorami jak egzaminowali kogoś i z drobnymi wariacjami ale trasa była właśnie taka.

Na co warto zwrócić uwagę:

1. przy skręcaniu i przecinaniu ścieżki rowerowej (np z Pomorskiej w Tamka) obejrzeć się głęboko za siebie czy rowerzysta nie jedzie

2. zawracanie na Lumumby - nie przy samym krawężniku

3. skręt w lewo z Północnej w Sterlinga - spojrzeć w prawo czy ktoś nie skręca w prawo bo ma pierwszeństwo mimo że już jesteśmy na Sterlinga (podobnie ze Sterlinga w lewo w Pomorską)

I to chyba tyle.

Mapa w sporym oddaleniu, ale raczej chyba da się łatwo odczytać dla Łodzian. Jakby nie to pytajcie.

461d51015ad21.png

karwoj25

Witajcie,

dziś rano zdałem egzamin praktyczny na kategorię A w łódzkim WORDzie, więc podzielę się trasą:

WORD -> Smutna -> Palki -> Wojska Polskiego -> Brzezińska -> Kerna -> Brzezińska -> Janosika -> Pszczyńska -> Krokusowa -> Pomorska -> Tamka -> Telefoniczna -> Doły -> Smutna -> WORD

post-5208-0-57201200-1444155832_thumb.jpg

Egzaminował mnie Piotr Pawlicki.

Pozdrawiam,

K.

Nervous

W ubiegły czwartek zdawałem.

Trasa podobna to powyższych z małymi zmianami. 

Smutna->Łomnicka->Wojska Polskiego->Brzezińska->Kerna->Brzezińska->Janosika->Telefoniczna->Doły->Smutna

Bonus podczas egzaminu, odbywało się szkolenie SW, jakieś cyrki na smutnej, strzelanie dym i pełno policji straży i karetek. Wordowe radyjka działały na tej samej częstotliwości co służb, więc przez sporą cześć egzaminu słyszałem rozmowy służb.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się