Jump to content

Wycieczka W Góry 09,2011

dario29
 Share

Recommended Posts

Witam.Właśnie wróciłem w wycieczki po polskich górach.Na razie sama mapka.Jutro wstawię zdjęcia jak się dowiem od Suchego jak to zrobić :rolleyes:http://g.co/maps/wccfz

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Polska to piękny kraj :biggrin: Na pewno tam wrócę tylko że zabawię trochę dłużej :riding:

piekna trasa894 w Bieszczadach nadal zamknieta?

Na odcinku którym jechałem była przejezdna.

No przyjemne zdjęcia- tylko sam byłeś? :P

Niestety nie udało mi się nikogo namówić więc pojechałem sam.

fajne foto:) ile km stukneło??

1150 km.Jest mapka wyżej. :riding:

Następnym razem polecam wracać przez Myszków-Żarki-Janów-Olsztyn-Częstochowa:) Bieszczady to mój cel na przyszły sezon:)

Na wiosnę będę chciał tam pojechać na jakiś tydzień żeby sobie na spokojnie pozwiedzać okolice.Byłem tam pierwszy raz jestem pod wielkim wrażeniem.

fajny wypad...trasy też ładneale - popróbowałem w tym roku Słowacji i Czech - raz z kotliny Kłodzkiej (rewelacja zwłaszcza tzw autostrada Sudecka - bajka zrobiony asfalt jak jest szczęście znikomy ruch) drugi z beskidu, Tatry od południa.Wiem, nie patriotycznie ale drogi jakościowo 100 razy lepsze niż u nas, dziury i piach na winklach to wyjątek. U nas niestety norma - w czerwcu więcej czasu na pętli w Bieszczadach więcej czasu patrzyliśmy jak omijać piach i żwir na zakrętach niż na to co się dzieje wokół nas

fajny wypad...trasy też ładneale - popróbowałem w tym roku Słowacji i Czech - raz z kotliny Kłodzkiej (rewelacja zwłaszcza tzw autostrada Sudecka - bajka zrobiony asfalt jak jest szczęście znikomy ruch) drugi z beskidu, Tatry od południa.Wiem, nie patriotycznie ale drogi jakościowo 100 razy lepsze niż u nas, dziury i piach na winklach to wyjątek. U nas niestety norma - w czerwcu więcej czasu na pętli w Bieszczadach więcej czasu patrzyliśmy jak omijać piach i żwir na zakrętach niż na to co się dzieje wokół nas

Czyli jak zrozumiałem warto się pokręcić po Słowacji.Z map wynika że tam bardziej górzysty teren i do tego jak drogi leprze to już mamy szczyt szczęścia :riding: Czy orientujesz się jak wygląda sprawa z policją? W sensie czy ich tam za dużo nie ma z suszarkami? Jak możesz pokaż jakąś mapkę gdzie byłeś i co byś polecał.

Czyli jak zrozumiałem warto się pokręcić po Słowacji.Z map wynika że tam bardziej górzysty teren i do tego jak drogi leprze to już mamy szczyt szczęścia :riding: Czy orientujesz się jak wygląda sprawa z policją? W sensie czy ich tam za dużo nie ma z suszarkami? Jak możesz pokaż jakąś mapkę gdzie byłeś i co byś polecał.

mapek nie ma ale podam Ci trasę jak lecieliśmy:

z Wisły na Koniaków, potem Laliki potem na Słowację - Cadca. Dalej trasą E75 i dalej 520 do Trvdosin, dalej 584 na Liptovski Mikulasz , dalej D1 do Liptovski Peter i odbijasz na 537 na Pribylina i Strbske Pleso :smile: dalej na Spisska Bela i już na północ - Czorsztyn - ok 330 km i musisz rezerwować cały dzień. i palnować tankowania w większych miastach - na wiochach nie ma stacji.

z Kotliny Kłodzkiej jeździliśmy dwie traski

1. kłodzko - Międzylesie - Chrudim - Kutna Hora (warto zobaczyć, piękne miasteczko i kaplica czaszek), Bojanov, Litomysl (przepiękne miasto)Międzylesie i Kłodzko - ok 350 km troche po górach trochę po płaskim

2. drugiego dnia aborygeni powiedzieli coś o jakichś wyścigach motocyklowych w czechach, trochę w sieci i BINGO - jedziemy

Kłodzko - Międzylesie - Kraliky - dalej trasą 369 na Branna - były górskie mistrzostwa Czech w wyścigach motocyklowych weteranów -0 zobaczyć miasteczko na dwa dni opanowane przez motocyklistów i np Indiana z 24 roku na trasie....

powrót tak samo do Kraliky, dalej 312 na Mladkov, dalej 311 do Orlicky Zahori drewnianym mostkiem do Polski Mostowice - tam tzw "autostradą sudecką" do Zieleńca, Duszniki Zdrój i Kłodzko - łącznie ok 200 km - od Mladkowa do Orlicki Zahori równiuteńki asfalt, droga o szerokości może 3 m i czasami takie zakręty że czopkiem musiałbyś je brać na 4 razy coby gmoli nie porysować :smile:

Dołączona grafika