Jump to content

Lech Vs Widzew - Motocyklowo - 10 Maja

Marchef_Ka
 Share

Recommended Posts

Hej,

Wybiera się może ktoś w Was na mecz do Poznania 10 maja 2013 ? Wyjazd organizowany jest pociągiem specjalnym, ale może - jeśli byłby ktoś chętny - możnaby przejechać się tam na motocyklach ? Dajcie znać.

Pzdr,

Marchef

! somos la revolucion !

Thebestof78

hahahha i postawisz motocykl z łódzka rejestracją pod poznańskim stadionem? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Thebestof78

oj chyba bym się na meczu skupić nie dała rady :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Chyba , że będzie telebim dla motocyklistów z Łodzi .

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Ech, panowie i panie, troche wyobraźni proszę, motocykl można postawić na strzeżonym gdzieś w mieście i dołączyć do kordonu na pieszo na trasie dworzec PKP - stadion ... z powrotem tak samo tylko w drugą stronę, czyż nie ? :smile:

! somos la revolucion !

• 9 months later...

Ja się piszę od tego sezonu na podobne pomysły!

hahahha i postawisz motocykl z łódzka rejestracją pod poznańskim stadionem? :P

Znajomość zagadnienia jest naprawdę imponująca...

Do Poznania motocyklem na mecz ?? Przecież to świętokradztwo biorąc pod uwagę że jest tam jedyny słuszny tor po którym można pośmigać motocyklem ;) 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

ale czy coś stoi na przeszkodzie aby połączyć przyjemne z pożytecznym?

Skoro tak się niektórzy Poznania boją to może na początek coś łatwiejszego, na przełamanie lodów. Może 28 lutego do Chorzowa? ;) O ile pogoda pozwoli oczywiście

Skoro tak się niektórzy Poznania boją to może na początek coś łatwiejszego, na przełamanie lodów. Może 28 lutego do Chorzowa? ;) O ile pogoda pozwoli oczywiście

No, i już dodaje do znajomych! :-)

Ale spoglądam jeszcze na datę tego meczu i tak sobie myślę, że bardzo optymistycznie podszedłeś do tematu. Chcesz 28 lutego wracać ze śląska o godz. 22-giej? Dziś wracałem z Piotrkowa ok. 18-tej i ledwo dawałem radę wciskać sprzęgło, bo palcy już nie czułem. Powiem szczerze, że z tego samego powodu stoi u mnie pod znakiem zapytania wyjazd do Gdańska, który zaplanowany jest na 15 marca.

Skoro tak się niektórzy Poznania boją

Czy w ogóle jest się czego bać? Myślicie, że będą za motocyklistami z bejsbolami biegać czy jestem bardzo naiwny i wierzę w bociany?

Powiem Ci tak, ja mogę całą trasę lecieć w barwach :biggrin: Byle żeby było z kim. Myślę że wbrew pozorom całkiem sporo ludzi by się zebrało na takie wycieczki. A co do Ruchu to masz rację, może nieco piździć, chyba żeby zostać na śląsku przez noc i wyruszyć na Łódź w sobotę :smile: 

• 2 months later...