Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
PtaQ

Wolfmoto - Wiadomości I Nowości

Polecane posty

PtaQ

Na stronie sklepu nie ma go jeszcze? Jaka cena przybliżona?

Na stronie sklepowej jeszcze nie ma - przygotowujemy dopiero opis i fotki :smile:

A cena z przybliżenia metki = 1299zł w wersji z garbem na przykład :smile: (cena przy powołaniu się na forum lub okazaniu karty członkowskiej :smile:  )

Agi

Myślę, że to odpowiednie miejsce by przeogromnie podziękować Panom z Wolf'a za pomoc i cierpliwość w wyborze butów. Pełen profesjonalizm z Panów strony sprawił, że aż miło było wydać pieniądze :biggrin:

Szczerze polecam zakupy w tym sklepie :smile:

PtaQ

Myślę, że to odpowiednie miejsce by przeogromnie podziękować Panom z Wolf'a za pomoc i cierpliwość w wyborze butów.

Również dziękujemy za wizytę! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :smile: Zapraszamy ponownie i życzymy udanego korzystania z butów ;)

Kaczmar

Jakiś czas temu nabyłem w Wolfie komplet Brubecka w wersji Cooler wraz z kominiarkami, Panowie dobrze doradzili co do zakupu i udzielili znacznego rabatu. Polecam

PtaQ

Jakiś czas temu nabyłem w Wolfie komplet Brubecka w wersji Cooler wraz z kominiarkami, Panowie dobrze doradzili co do zakupu i udzielili znacznego rabatu. Polecam

Dziękujemy Adrianie! Jak się komplet sprawuje w trasie? Zadowolony? ;)

Kejt93

No to jeszcze ja dorzucę od siebie, że kupiłam tam jakiś czas temu kask i na pewno jeszcze wrócę po więcej. Cierpliwie i profesjonalne podejście do tematu :smile: Tym samym pozdrawiam przeeeemilego sprzedawcę- Michała. Koleżanka z Janowa (:

Edytowano przez Kejt93 (zobacz historię edycji)

PtaQ

ym samym pozdrawiam przeeeemilego sprzedawcę- Michała. Koleżanka z Janowa (:

Przekażemy Michałowi pozdrowienia ;) Cieszymy się, że jesteś zadowolona. Zapraszamy ponownie :smile:

Jastrząb

A ja kupiłem dzisiaj smar do łańcucha :smile:

PtaQ

A ja kupiłem dzisiaj smar do łańcucha :smile:

Zapraszamy po więcej produktów ;)

aiwis

A ja powiem ze mam całe wyposażenie Moto właśnie od was moi drodzy Wolfmoto brakuje tylko mi butów i bedzie kompletne ubranie😁obsługa genialna uwielbiam ten sklep !!!!A Michał faktycznie bardzo dobrze zna się na rzeczy i zawsze idealnie doradzi

aiwis

I dzisiaj kupione buty motocyklowe rewelacja 😀😀😀jak zawsze Michał na straży kilka pudełek kilka przymiarek jak to kobieta 😂ale dotarliśmy do finału i już buty sa😁czyli cały strój w wolfmoto😁nawet grzane manetki 😁to co teraz zbieram na odzież termiczna 😀pozdrawiam wasz sklep dziękuję!!

PtaQ

Zawsze miło czytać miłe słowa :smile: zwłaszcza, że staramy się jak możemy :smile: a o Michale to już legendy krążą ;)

Tymczasem zapraszamy wszystkich na ostatnie przedsezonowe wyprzedaże - ostatnia szansa na ostatnie sztuki w zeszłorocznych cenach :smile:

Pajmon

Ja dziś zakupiłem spodnie, a w czwartek kask dla młodego.

Fachowa obsługa, ceny dobre i mam nadzieje że moja dwójka urwisów nie urwisowała za bardzo :smile:

Dzięki za pomoc i rabaty ;)

Pozdrawiam

kobi92

Ja wam zaufałem i nie żałuję. Kurtka i spodnie z waszym logo spisują się znakomicie a ostatnio kupione buty czekają na chwile czasu do testowania. Doradztwo i fachowość rzadko spotykana w dzisiejszym świecie, u was na najwyższym poziomie :smile:

Ps. Niedługo wpadnę z swoim plecaczkiem, żeby ją ubrać ☺

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

PtaQ

Tak się zastanawiam kto jeszcze nie wie :smile: 
Jeśli planujecie remont, modernizację, konserwację maszyny - zapraszamy :smile: 

.... jak nie planujecie to też zapraszamy :biggrin: 

forum_klockitip.jpg

PtaQ

Nowe promo! :smile: 

Jeśli pocicie się już na sam widok słupka rtęci za oknem :biggrin:  to zapraszamy do naszego sklepu. Mamy coś, co pomoże Wam sprostać upalnym wyzwaniom... :smile:

FORUM-LATO-PROMO.jpg

PtaQ

Co prawda bociany jeszcze nie odleciały, ale już dziś warto pomyśleć o kolejnej części sezonu :smile: 

Polecamy skórzane włoskie spodnie, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Jak zwykle zapraszamy na Drewnowską 77 - popatrzycie, poprzymierzacie i... zdecydujecie ;) 

pelle.thumb.jpg.08ced0159cae7fb641d26d0b98565e82.jpg

PtaQ

Cześć! 

Skoro wątek jest o nowościach, to nie może w nim zabraknąć informacji o tym, co właśnie wjechało do naszego sklepu: rękawice motocyklowe i pas nerkowy marki Husar! :biggrin: 

Solidne wykonanie, materiały naprawdę dobrej jakości i powalająco atrakcyjna cena sprawiły, że cały czas cieszymy się z tego, że to właśnie u nas możecie je obejrzeć, podotykać i oczywiście... zakupić ;) 

Zapraszamy!

husar.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się