Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
PtaQ

Wolfmoto - Wiadomości I Nowości

Polecane posty

PtaQ

Od tego tygodnia można u nas kupić praktycznie wszystkie modele blokad antykradzieżowych XENA

Zapraszamy na testy :smile:
Xxx6_5.jpg

JAKUBKO

czy to już mój czas ?

PtaQ

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą

od kilku tygodni w WOLFMOTO dostępna jest szeroka gama belgijskich kasków LAZER
w tym seria Z-LINE - kaski wytypowane przez portal Motogen jako najlepsze w swojej klasie cenowej

LAZERlogo2.jpg

>> SPRAWDŹ OFERTĘ <<

Oczywiście zapraszamy na przymiarki i zakupy.

gary

Byłem byłem i Lazera zakupiłem.
@PtaQu, w sprawie pozostałych elementów ubioru, wysłałem Ci wiadomość na PW ale chyba nie odbierasz poczty.

PtaQ

Odbieram odbieram - o ile akurat nie jestem na urlopie  :riding:

Dzisiaj jestem pierwszy dzień w biurze - odpowiedź już Ci posłałem  :smile:

PtaQ

Dzisiaj będzie trochę nietypowa oferta :smile:

Macie szansę zakupu unikalnego motocykla który zrobił karierę medialną w reklamach WOLFMOTO :smile:

YAMAHA FZ1 - w stanie technicznym i wizualnym idealnym - oczywiście bezwypadkowy.

Poza bezdyskusyjną wartością motocykla spotykanego na miejskich bilboardach, maszyna ma następujące zalety:

- zakupiony w polskim salonie, 2 właścicieli do tej pory

- serwisowany w autoryzowanym serwisie Yamaha

- posiada dużo akcesoryjnych dodatków 

- maszyna kilkaset km po dużym serwisie (olej w zawieszeniu, olej w silniku, filtry, klocki i płyn hamulcowy, opona)

W wersji wyposażenia widocznej na zdjęciu - cena: 18 tys.zł

Więcej informacji w WOLFMOTO na Drewnowskiej lub pod nr telefonu: 605_407_008

yamaha.jpg

PtaQ

Dzisiejsze 5 stopni na termometrze rano oznacza już chyba definitywnie koniec sezonu  :sad2: choć... nigdy nie wiadomo  :smile:

Tak czy inaczej w Wolfmoto sezon właśnie.... się rozpoczął  :huh: sezon jesienno-zimowych wyprzedaży i promocji oczywiście  :dance:

jesien2014.jpg

PtaQ

LS2promo.jpg

Jeśli jeszcze ktoś nie wie - od pewnego czasu dostępne są u nas wszystkie modele kasków LS2 sprzedawane na polskim rynku. 

Zapraszamy na testy i przymiarki, kupować oczywiście również wolno, mało tego tradycyjnie dla Forum przewidziane są specjalne rabaty :smile:

kosmaty

nie zgodze sie z tobą, tez miałem wypadek w ls2 i lekko sie zarysował, dla przykładu ś.p. kolega Bleft miał wysoki model schubertha i kask pękł prawie w pół, nie ma reguły, każde uderzenie jest inne i jak masz pecha to nawet kask za 10 tysi nic ci nie da (przykład śmiertelny wypadek Simoncellego na moto gp gdzie skorupa AGV po prostu mu się rozpadła na kawałki)

Wino

mi w ls2 szkodzila podmoszona szczeka :/ mialem w gorze

gary
mi w ls2 szkodzila podmoszona szczeka :/ mialem w gorze

Kolego, przykro mi bardzo z powodu Twojego wypadku. Generalnie przykro mi, gdy jakikolwiek człowiek cierpi na tym łez padole ale po pierwsze lecisz w srogi Off Top.

Po drugie robisz anty-reklamę LS2 i trochę też samemu sklepowi. W LS2 jeździ sporo ludków, także na zachodzie. W Wolfmoto kupuje sporo forumowiczów, w tym ja i wszyscy żyją, nie mieli wypadku i są zadowoleni.

Jazda z podniesioną szczeną to proszenie się o kłopoty, bez względu na to, jaki model, jakiej firmy posiadasz. To tak jakbyś obwiniał producenta Bandziora, że "wsadził tyle kucy" i się rozj...eś.

Więcej pożytku i korzyści/nauki dla nas byłoby, gdybyś rzeczowo opisał co się stało w Twoim przypadku. Mamy na to odpowiedni wątek:

http://motocykle-lodz.pl/topic/5233-wypadki-z-okolicy-dyskusja-o-technice-ruchu-drogowym-przyczynie-zapobieganiu/page-56

Info w gazetach, filmy na YT to jedno, ale wierzę, że relacje zdawane przez nas samych mogą być przestrogą, która zadziała na innych najsilniej.

Edytowano przez gary (zobacz historię edycji)

PtaQ

Dzięki wszystkim za opinie - te negatywne również. :smile: Przynajmniej wiem, że tu zaglądacie ;)

Każda firma ma lepsze i gorsze modele kasków. Klienci wymagają niskich cen, więc oszczędza się na materiałach, wyposażeniu, dorabia się 'podmarki', żeby zadowolić klienta szukającego niższej ceny. 

Mówisz, że nie polecasz LS2 - wszystkie modele miałeś okazję sprawdzić, czy tylko ten najtańszy możliwy? Sprawdziłeś je w każdych możliwych warunkach i sytuacjach na drodze? Nie da się, prawda?

Tak jak Kosmaty pisze - nie da się przewidzieć w co i jak przywalisz w czasie wypadku - a jak przywalisz konkretnie to i najlepszy SHOEI z włóknem karbonowym też nie da rady. Tu więcej zależy od szczęścia.

Co mamy do wyboru to całkiem spora paleta malowań, wzorów - moim skromnym zdaniem to czasem ma większe znaczenie dla bezpieczeństwa niż cena. Ja wiem, że niektórzy chcieliby wszystko na czarno - tylko potem dlaczego mieć pretensje dla kierowców puszek, że nie widzieli moto w lusterku, nawet jeśli spoglądali dwa razy. W przypadku LS-ów naprawdę jest w czym wybierać - ta firma ma chyba najwięcej malowań z marek które sprzedajemy.

Warto też przyglądać się niezależnym testom SHARPa - poszukajcie sobie jak się takie testy przeprowadza i jak dobiera się modele do nich. To nie artykuł sponsorowany gdzie wiemy jakie noty dostaną modele jeszcze przed testami. I znowu powiem - LS2 w większości wypadków ma noty 4-gwiazdkowe - tak samo jak Lazer, Shark, czy AGV z tej kategorii cenowej.

Faktem jest również, że jest to, od czasu jak mamy je w ofercie - najczęściej wybierana marka z dostępnych u nas kasków. Wiadomo, że każdy ma swoje preferencje, sympatie i antypatie. Starałem się wrzucić Wam kilka konkretów i nie przesadzić jednocześnie z offtopem, bo z pewnością nie są to rozważania na ten wątek.

Jeśli macie jakieś pytania co do konkretnych modeli, detali technicznych i czego tam jeszcze bądź - pytajcie oczywiście. Co wiem to napiszę, czego nie wiem to się dowiem :smile: Dobrze byłoby to chyba robić w odrębnym wątku - jeśli będzie taka potrzeba to ładnie poprosimy Admina o wydzielenie tych pytań do osobnego tematu.

Oczywiście tych co mają blisko na Drewnowską - zapraszamy. Dzielimy się nie tylko rabatami ale i wiedzą jaką mamy na temat szukanych przez Was produktów.

Pit71
Dobrze byłoby to chyba robić w odrębnym wątku

Pewnie się zrobi OT,ja zaczynam. :smile:

Miałem LS2,mam Sharka.Jeden kupiłem u kosmatego drugi u PtaQa.W jednym się wyje.ałem(LS2) i się tylko porysował,dodam że akurat miał co stłumić.

Oddałem z tymi rysami ubezpieczycielowi bo i kaskę rozsądną zaproponował.Przyszła kolej na Sharka bo mi się wydawało że lepszy od LS no i się zdziwiłem.Tak sobie z komfortem,już raz naprawiany,lepiej mi było z LS.

Moim zdaniem nie ma reguły,jeden ma odstające ucho i mu będzie szumiało(nie chodzi o mnie :P ),drugiemu się kolor nie spodoba,a trzeci nie będzie jeździł w "tanioszce".

Piszę to żartobliwym tonem,bo lepiej ich nie testować na sobie,wystarczą gwiazdki Sharpa.

kamaras

A ja nabyłem już trzeci komplet Brubecka... co prawda dla Pati ale zawsze... ceny rozsądne, rabaty też. Polecam.

PtaQ

Nowa marka butów motocyklowych w naszym sklepie! Włoskie TCX'y to niezawodność i jakość, dostępna w każdym modelu. Zapraszamy do przymiarki na Drewnowską 77 w Łodzi lub na www.wolfmoto.pl 

nowe buty TCX

PtaQ

Francuskie kaski motocyklowe firmy Astone to nie tylko solidne wykonanie, ale również świetny wygląd!

Od niedawna dostępne są w naszej ofercie, wpadajcie więc, przymierzajcie i przekonajcie się sami..

astonePROMO

boodgee

Będziecie mieć jakieś kaski Astone do testów? W szczególności interesuje mnie model szczękowy.

PtaQ

Będziecie mieć jakieś kaski Astone do testów? W szczególności interesuje mnie model szczękowy.

W zasadzie możemy mieć każdy z Astonów dostępnych w Polsce. Sporo z tego mamy po prostu na półce. Zapraszamy na przymiarki, albo daj znać jeśli potrzebujesz konkretnego modelu.

PtaQ

Oto nasza propozycja na piękną polską jesień ;) Włoskie buty motocyklowe firmy FORMA, które właśnie do nas dotarły w całej gamie modeli i rozmiarów. Do obejrzenia i przymierzenia jak zwykle na Drewnowskiej 77 w Łodzi. Możecie też zajrzeć na www.wolfmoto.pl, gdzie dostępne są z darmową wysyłką.

buty Forma w Wolfmoto

:smile:

PtaQ

Kochani, przed nami kilka szczególnych dni. Postarajcie się spędzić je dokładnie tak, jak macie to w planach. Bez względu na to, czy po głowach chodzi Wam błogie lenistwo od rana do wieczora, ciągłe podjadanie wielkanocnych słodkości, czy też całodniowe wycieczki za miasto. Róbcie wszystko, ale bez szaleństw, tak, byśmy po świętach mogli spotkać się w tym samym gronie. Wesołych Świąt!

wesołychświąt

PtaQ

Skórzane kombinezony 747 niemieckiej firmy Tschul zagościły kilka dni temu w naszym sklepie i wszystko wskazuje na to, że jakiś czas z nami pobędą. Najwyższa jakość wykonania, trwałe materiały, niezwykła wręcz dbałość o każdy detal... a zresztą, zapraszamy na Drewnowską 77, gdzie zobaczycie to wszystko na własne oczy. Dobrego popołudnia!

tschul łódź

Piuriel

Na stronie sklepu nie ma go jeszcze? Jaka cena przybliżona?

chylon

Trzeba będzie podjechać przymierzyć rozmiar 54 biało czarny

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się