Jump to content

Austria 1-4 Maj

PRZEMO EL
 Share

Recommended Posts

W srode 1 maja w nocy startujemy w 4 moto w Alpy do Austrii na 4 dni foty po powrocie ;)

Edited by PRZEMO EL (see edit history)

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

• 3 weeks later...
PRZEMO EL

wyjazd udany prawie 3000 nakrecone foty nibawem

nibawem to szybciej niż niebawem ? :smile:

a ogólnie pogratulować wypadu ;)

daj jakieś filmiki też, foty już jakieś widziałem na fejsbuk.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

PRZEMO EL

w sobote jakis filmik zasadze

Udokumentowane znaczy zaliczone ;). Siedząc w ciepłym domku aż mi sie zimno zrobiło na widok tych hałd śniegu :smile:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

nibylo az tak zimno jeszcze bedzie filmik z Gerlos

Czekam z niecierpliwoscią :smile:.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

• 4 months later...

Mam nadzieję, że jest jeszcze opcja żeby się podłączyć? Rozmawialiśmy nt temat kiedyś na czw spotkaniu. Daj numer kom do siebie to dryndnę żeby pogadać co i jak. 

Domek jest już cały zajęty a w tym terminie był już ostatni

Domek jest już cały zajęty a w tym terminie był już ostatni

Rozumiem, że dla Ciebie i ekipy z którą jedziesz? Czy jest ewentualnie opcja + 1 dla mnie (oczywiście dorzucam kaskę na rezerwacje)? 

tu chodzi o miejsce w domku dla trzech jest oki ;)   a prędkość przelotowa hmmmmm lecimy przez Niemcy ;) 1100 kilo na raz

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie i chyba sie nie zwolni , ale jak masz namiot to tam mozna w ciemno jechac.

LwG A spytam tak z ciekawości to ile polskich złotych pieniędzy potrzeba na taki wyjazd ? Nigdy nie byłem na takim wypadzie i nie wiem ile to kosztuje jak możesz to zdrać mi tą cenę.

Na dwa dni trasy w obie strony i dwa dni latania po Alpach ' razem z noclegiem ' paliwem 'browarkami na wieczor  1500 zl .

• 3 months later...
Piwo_VFR800F1

podepnę się pod ten temat, 9-18 czerwca będę chciał zrobić alpejską trasę jak w załączniku (3000km plus okolice czyli max 3500km) w 10 dni/9 noclegów lub minimum 7, przelot przez Czechy, potem Wiedeń i dalej jak na mapce.. czy odwiedzają ten temat motocykliści chcący może w tym terminie przewietrzyć za granicą swoje sprzęty? :smile: Koszt 3-3,5pln (kwatery)

post-2897-0-49439600-1397732585_thumb.jpg

Piotr bedzie ci ciezko kogos znaleść na taką wyprawe ja juz drugi raz jade i jeszcze nikt z forum nie pojechał , ja za rok robie znów to samo tylko moze troche dalej pod Szwajcarje w tym roku z Łodzi lecimy w 3 i pod Wrockiem jeszcze 3 dołącza do nas. My teraz ruszamy 31 maja.

Edited by PRZEMO EL (see edit history)