Jump to content

Moja Przygoda Z Maroko !

entergel
 Share

Recommended Posts

SUPER relacja ;) ci organizatorzy powinni ci podziękować za taką reklamę, bo naprawdę można sobie wyrobić o nich opinię i to bardzo pozytywną a wyprawy zazdroszczę ;)

Super relacja Twojej wyprawy przeczytałem całość z ciekawością. Zazdroszczę takiej wyprawy:)

Ekstra sprawa :smile: Tylko pozazdrościć, no i świetnie napisany tekst, który z chęcią się czyta.

i Suchy nie wzywa to Powitalni ;) no ładna wyprawa... a jeszcze lepsza reklama jak dla mnie, niby wszystko super fajnie, kraj, widoki, opis... ale to trochę jak zapłacić Szerpom by wnieśli Cię na 8-tysięcznik, zrobić sobie zdjęcie i powiedzieć Zdobyłem... ;)

Suchy: Po co ponownie ma się witać? POSZUKAJ

A to sorry. zmyliło mnie "1 postów"...

Edited by elfeti (see edit history)

Fajny tekst świetnie uzupełniony zdjęciami- pozazdrościć wyprawy. Moje marzenie od kiedy jako młodziak zobaczyłem Long Way Round :smile:

Super fotki tak jaj i moto wyprawa bardzo fajne ładny opis i w ogóle piękna wyprawa :smile: szacuneczek :biggrin:

great! ;)

no i te gs'y na fotach. masz moze gdzies wiecej fot? chetnie obejrze ;)

no i te gs'y na fotach. masz moze gdzies wiecej fot? chetnie obejrze ;)

Też się zainteresowałem i znalazłem jeszcze parę fotek http://advpoland.pl/realizacje-advtrip/maroko-102012.html (nie wiem czy to ta sama wyprawa ale fajnie popatrzeć :smile:)

PS Ceny też są ;)

Edited by Tolo (see edit history)

Kuźwa - kto im takie równe drogi wybudował, czyżby tam wcześniej nasze Pe łO rządziło? :decayed:

• 3 weeks later...
Przemyslaw Kedziora

Świetne zdjęcia i perfekcyjny opis. Bardzo dużo informacji przydatnych przy planowaniu wyjazdu. Wielkie dzięki.

• 1 year later...
  • 7 months later...
Roberto-pol72

Ładnie się zareklamował i widać działa bo się podoba i w głowie zostaje  :biggrin:

Gratuluje !!!

Świetna wyprawa i jeszcze lepsza relacja !!!

Zdjęcia miód - malina.

Dałeś mi powód aby zebrać się w końcu do kupy i napisać swoją relację z podróży na Korsykę.

pozdrowionka :cheers:

• 2 years later...

Zdecydowanie zazdroszczę takiej przygody. To na pewno przepiękne i niezapomniane przeżycie. Sama mam ochotę wyruszyć w jakąś wyprawę motocyklową. Przeglądałam już nawet oferty i spodobała mi się oferta time2moto, która oferuje wyjazd do Hiszpanii. Nie znam się na tym dlatego też chciałabym poznać Waszą opinię. Warto wyjechać właśnie z nimi? No i jak przygotować się do takiej wyprawy? Macie jakieś konkretne porady?

• 3 months later...
3 godziny temu, izkaxx napisał:

Jeśli ktoś zastanawia się jak rozpocząć przygodę z motocyklem to zachęcam do zapoznania się z tym wpisem : https://motomoda24.pl/blog/jak-rozpoczac-przygode-z-motocyklem/ - bardzo fajnie wszystko opisują i udzielają niezbędnych porad :smile:

Do powitalni. Biegiem :whip:

• Suchy-wolk unpinned this topic