Jump to content

Gdzie się serwisujecie?

Recommended Posts

MaDDoggY
11 godzin temu, ro6ert napisał:

Też korzystałem z tego serwisu, też polecałem, ale w zeszłym roku Inventec pozbył się części serwisowej, a mechanik Kol. Piotrek poszedł "na swoje".

Chyba, że znowu coś się zmieniło?

Nic się nie zmieniło, kolega Piotrek jest na swoim i nawet już skorzystałem z jego usług :) Z czystym sercem mogę go polecić. Jeśli ktoś potrzebowałby na niego namiary służę pomocą :)

• Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jaquzie

19

• gary

18

• kosmaty

13

• Adrian-xj600

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wystarczy tej auto-reklamy!   1. SPAM NR 1 2. SPAM NR 2 3. SPAM NR 3 4. SPAM NR 4   Czterokrotnie polecasz swój serwis w imieniu klienta, bardzo rzetelne podejście.. Kolejna blokada konta.

Z radości życia, jeszcze nikt na wymarzone wakacje nie wyjechał z rodziną     Zawiść? Dobrze, że dochody sąsiadów wokół nie są publiczne. Zaglądanie w cudzy portfel jeszcze nikomu nie przyniosło

Gdybym robił za free to móglbym sie dawno juz spakować i isc do pracy na etat.Maszyny,narzedzia,prad,ogrzewanie,(ZUS co miesiac 1000zł czy zarobisz czy nie to trzeba zapłacic) wszystko kosztuje ,nikt

Posted Images

• 1 month later...
pietrass

Hej, kogo polecicie?

pacjent: Honda CB1000R

choroba rozpoznana: wymiana uszczelnień lag+olej

• 1 year later...
Suchy-wolk

Delikatnie odkopię temat, ponieważ pojawiają się podobne pytania i widać nowe warsztaty w okolicach. Może zmieniły się jakieś preferencje? Idzie zima więc gdzie serwisujecie? 😎

• 1 month later...
pafcio

Zależy gdzie moto się rozkraczy