Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
- - - - -

Skradzonio Moją Cebre

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 pd

pd
  • Moderator
  • 2002 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:DL650
  • Karta FŁM:0110

Napisano 06 marzec 2013 - 08:21

Jaka była wartość moto oraz ile kosztowałoby AC do niego?

#42 Muodyv6

Muodyv6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Kawa zx6r

Napisano 06 marzec 2013 - 20:09

wiesz wartoś wartością ale z kupne zrobieniem itp to 11 tyś gdzieś było. a o AC się nie dowiadywałem bo nie mam żadnych zniżek do tego 98 rok

#43 Massi

Massi
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Imię:Jacek
  • Motocykl:YAMAHA FZR 600

Napisano 06 marzec 2013 - 22:12

za stary pojazd na AC

#44 chylon

chylon
  • Członek Stowarzyszenia
  • 844 postów
  • Imię:Sławek
  • Motocykl:Honda CBR 1000 RR
  • Karta FŁM:0190

Napisano 07 marzec 2013 - 07:52

Powiem tak kolego łapy up***dolić przy samych łokciach tym co to zrobili. Nawiązując do Cbr-y to fajnie wyszła po tym malowaniu myślę że wziął ją ktoś co ją widział bo cieszy oko jak się na nią patrzy nawet na zdjęciach i dokładnie wiedział gdzie ona stoi . Siedzę też na aukcjach z częściami to będę miał to na uwadze . Oby się znalazła powodzenia .

#45 Borys

Borys
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Imię:Borys
  • Motocykl:CB600F

Napisano 07 marzec 2013 - 13:44

Ja pie***le! Można się załamać. Nie wiem jak to jest z motocyklami ale jak mi ukradli auto to trzeba bylo dać ogłoszenie do radia czy telewizji i te k**wy same do Ciebie dzwoniły i sie umawialy na okup. W moim przypadku sie opłacało bo ich złapali i dali konkretne wyroki

#46 Pipul

Pipul
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:600rr

Napisano 07 marzec 2013 - 15:14

Wydaje mi sie ze wszystkie informacje, pomysły powinny byc przekazywane priv. To forum jest publiczne. Nie ułatwiajmy złodziejowi.

#47 Kaczmar

Kaczmar
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Imię:Adrian
  • Motocykl:Kawasaki zx6r j1

Napisano 07 marzec 2013 - 17:20

Justynów, ELW dokładniej andrespol te okolice.

W Justynowie Ci ukradli? No to teraz mnie nastarszyłeś, ja mieszkam zaraz koło Justynowa. Jak cos zobaczę podobnego do twojej cebry to dam znać.

#48 Muodyv6

Muodyv6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 928 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 20:03

W Justynowie Ci ukradli? No to teraz mnie nastarszyłeś, ja mieszkam zaraz koło Justynowa. Jak cos zobaczę podobnego do twojej cebry to dam znać.

No nie? Niby tak tam spokojnie, aż tu nagle bach

#49 kusiaczek

kusiaczek
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Motocykl:Suzuki Gs 500e

Napisano 07 marzec 2013 - 20:05

Eh współczuję, w wieku 14 lat ukradli mi motorynkę z strzeżonego parkingu co najśmieszniejsze była zastawiona pod wiatą gsxem mojego Taty, 3 lata po tym dmuchneli mi skuter na Limance przypięty blokadą za 200 zł do trzepaka +blokada w kierownicy a przecznice dalej komisariat............

rozsyłaj info o kradzieży gdzie się da

Powodzenia i oby się znalazła

#50 _Michał_

_Michał_
  • Dawca
  • 496 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Daytona 675 Tornado Red
  • Karta FŁM:0039

Napisano 07 marzec 2013 - 21:10

za stary pojazd na AC

To prawda... Poza tym powiem szczerze, że moim zdaniem nie warto kupować AC. Koledze kilka lat temu za 9 letnią ZX9R wartą 10-11 koła zaproponowali 2 tys. zł! Druga sprawa, właśnie przerabiana na innym forum - skradziono ZX10R 2010 i właścicielowi nie chcą wypłacić kasy... Powołują się na jakiejś ekspertyzy wskazujące, że kluczyk nosił jakieś ingerencje itp. Próbują jak mogą aby nie wypłacić kasy!

Nie wiem jak to jest z motocyklami ale jak mi ukradli auto to trzeba bylo dać ogłoszenie do radia czy telewizji i te k**wy same do Ciebie dzwoniły i sie umawialy na okup.

Nie sądzę aby ktokolwiek się zgłosił... Motocykl pewnie został skradziony na rozbiórkę albo wywiozą go na wschód. Podejrzewam, że nikt nie jest idiotą aby wystawiać części tak specyficznej wersji.

Przykra sprawa, co więcej można powiedzieć :pout: Chociaż może się całkiem przypadkowo znaleźć :) Trzeba mieć nadzieję :)

#51 AndrzejCBR

AndrzejCBR
  • Użytkownik
  • 1141 postów
  • Imię:Andrzej
  • Motocykl:CBR 600 F4i Ogar 200

Napisano 09 marzec 2013 - 11:42

ku*wa jestem w szoku! Nie zaglądałem do tego działu, tyle pracy i kasy w nią włozyłeś. Aż zastanawiam się czy przyprowadzać swoją na parking do Łodzi.

#52 gładki

gładki
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • Imię:wiesław
  • Motocykl:Bmw r1100r ,,shl m11,etz-250

Napisano 09 marzec 2013 - 13:36

Cóż tu powiedzieć , nóż w kieszeni się otwiera . Ja swojego czasu straciłem auto , trochę w innych okolicznościach ,ale wiem co to znaczy ,jeszcze przez przez dziesięć lat byłem ciągany na sprawy [chyba w ramach przypomnienia} i złodziejom nic nie zrobili , takie prawo, a AC bez zniżek to porażka .

Trzeba mieć nadzieje może akurat się znajdzie .

#53 Zyygy

Zyygy
  • Użytkownik
  • 803 postów
  • Imię:Artur
  • Motocykl:FZS1000

Napisano 03 kwiecień 2013 - 18:48

ciekaw jestem czy są jakieś pozytywne wieści.

swoją drogą zastanawiam się czy nie jedyną najlepszą opcją jest leasing z ubezpieczeniem od kradzieży.

:P

#54 Muodyv6

Muodyv6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 928 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 20:40

ciekaw jestem czy są jakieś pozytywne wieści.

swoją drogą zastanawiam się czy nie jedyną najlepszą opcją jest leasing z ubezpieczeniem od kradzieży.

TAk pozytywne bardzo, iż dostałem ostatnio umorzenie sprawy;p

#55 zciwo

zciwo
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Imię:piotrek
  • Motocykl:Kawasaki GPZ 500

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:45

Na 98 rok się połaszczyć, to raczej nie był zawodowiec. Chyba dopytam na moim parkingu, czy jest strzeżony. Wydaje się, że to ktoś z widzianych Ci osób...

podpisrx.jpg

#56 mateoLDZ

mateoLDZ
  • Dawca
  • 133 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Honda CBR 1000RR SC57B

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:53

Niestety ale rzeczywistość jest smutna i skradziony pojazd jest bardzo ciężko odzyskać, a złodzieje którzy z tego żyją są już na tyle cwani i mają dostęp do takiej elektroniki że cholernie ciężko jest ich dorwać na gorącym uczynku, a nawet jeżeli uda się dorwać takiego w kradzionym pojeździe to nasz super wymiar sprawiedliwości jest tak skonstruowany że zazwyczaj jest po stronie sprawcy a nie poszkodowanego... zainteresowanym radze spojrzeć do art. 289 KK na którym złodzieje bardzo często się opierają a wiekszość dowodów prokurator traktuje tylko jako poszlaki, brzmi to komicznie ale policjanci w walce z przestępczością samochodową bardzo często rozkładają ręce. Nie wiem jak z motocyklami ale większośc kradzionych samochodów trafia do Konina gdzie działa miły pan który łyka wszystkie samochody, oczywiście dowodów brak.

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

#57 gonia

gonia
  • Dawca
  • 292 postów
  • Imię:Małgosia
  • Motocykl:Suzuki GSX-R 600

Napisano 15 kwiecień 2013 - 23:54

Współczuje kolego to jakaś masakra wiem co czujesz mi kilka razy wyczyścili auto przyczepkę a potem fuul wypas auto z przyczepą i towarem przykro stwierdzić ale policja jest mało zainteresowana umarzają przed terminem mam wrażenie że nawet między sobą nie wymieniają informacji niestety ale nadzieja umiera ostatnia może będziesz miał więcej szczęścia :blush:

#58 Muodyv6

Muodyv6
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 928 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 10:23

No niestety, Jaki rząd taka policja. Dalej cisza, jedyne co zainteresowalo mnie przed chwilą. 

http://allegro.pl/ho...3208637258.html

Przerobione, inne koła. lecz zadzwoniłem, i Sz. Pan nie chce mi podesłać zdjęć silnika itp o które go prosiłem. Czekam do jutra chyba będę mieć kursa.

#59 pd

pd
  • Moderator
  • 2002 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:DL650
  • Karta FŁM:0110

Napisano 29 kwiecień 2013 - 22:37

Jedź a nóż to ta właściwa, ale póki co nie afiszuj się na forum o zamiarach bo może gość śledzi wątek.

Byłeś?

#60 AndrzejCBR

AndrzejCBR
  • Użytkownik
  • 1141 postów
  • Imię:Andrzej
  • Motocykl:CBR 600 F4i Ogar 200

Napisano 30 kwiecień 2013 - 06:33

przejedz się, poznaszjesz cos charekterystycznego?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!