• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Muodyv6

Skradzonio Moją Cebre

60 postów w tym temacie

ku*wa jestem w szoku! Nie zaglądałem do tego działu, tyle pracy i kasy w nią włozyłeś. Aż zastanawiam się czy przyprowadzać swoją na parking do Łodzi.

Cóż tu powiedzieć , nóż w kieszeni się otwiera . Ja swojego czasu straciłem auto , trochę w innych okolicznościach ,ale wiem co to znaczy ,jeszcze przez przez dziesięć lat byłem ciągany na sprawy [chyba w ramach przypomnienia} i złodziejom nic nie zrobili , takie prawo, a AC bez zniżek to porażka .

Trzeba mieć nadzieje może akurat się znajdzie .

ciekaw jestem czy są jakieś pozytywne wieści.

swoją drogą zastanawiam się czy nie jedyną najlepszą opcją jest leasing z ubezpieczeniem od kradzieży.

ciekaw jestem czy są jakieś pozytywne wieści.

swoją drogą zastanawiam się czy nie jedyną najlepszą opcją jest leasing z ubezpieczeniem od kradzieży.

TAk pozytywne bardzo, iż dostałem ostatnio umorzenie sprawy;p

Na 98 rok się połaszczyć, to raczej nie był zawodowiec. Chyba dopytam na moim parkingu, czy jest strzeżony. Wydaje się, że to ktoś z widzianych Ci osób...

Niestety ale rzeczywistość jest smutna i skradziony pojazd jest bardzo ciężko odzyskać, a złodzieje którzy z tego żyją są już na tyle cwani i mają dostęp do takiej elektroniki że cholernie ciężko jest ich dorwać na gorącym uczynku, a nawet jeżeli uda się dorwać takiego w kradzionym pojeździe to nasz super wymiar sprawiedliwości jest tak skonstruowany że zazwyczaj jest po stronie sprawcy a nie poszkodowanego... zainteresowanym radze spojrzeć do art. 289 KK na którym złodzieje bardzo często się opierają a wiekszość dowodów prokurator traktuje tylko jako poszlaki, brzmi to komicznie ale policjanci w walce z przestępczością samochodową bardzo często rozkładają ręce. Nie wiem jak z motocyklami ale większośc kradzionych samochodów trafia do Konina gdzie działa miły pan który łyka wszystkie samochody, oczywiście dowodów brak.

Współczuje kolego to jakaś masakra wiem co czujesz mi kilka razy wyczyścili auto przyczepkę a potem fuul wypas auto z przyczepą i towarem przykro stwierdzić ale policja jest mało zainteresowana umarzają przed terminem mam wrażenie że nawet między sobą nie wymieniają informacji niestety ale nadzieja umiera ostatnia może będziesz miał więcej szczęścia :blush:

No niestety, Jaki rząd taka policja. Dalej cisza, jedyne co zainteresowalo mnie przed chwilą. 

http://allegro.pl/honda-cbr-600-f3-stunt-stickerbomb-f2-f3-f4-i3208637258.html

Przerobione, inne koła. lecz zadzwoniłem, i Sz. Pan nie chce mi podesłać zdjęć silnika itp o które go prosiłem. Czekam do jutra chyba będę mieć kursa.

Jedź a nóż to ta właściwa, ale póki co nie afiszuj się na forum o zamiarach bo może gość śledzi wątek.

Byłeś?

przejedz się, poznaszjesz cos charekterystycznego?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się