Jump to content

Zakopane Weekendowo

3voQ
 Share

Recommended Posts

Hey,

jest taki plan, zeby na koniec sezonu wyskoczyc na weekend do Zakopca. W gre wchodzi ten badz przyszly weekend, dlej nie wiem jak z pogoda:-(

noclegi - groszowa sprawa - teraz kumple byli w weekend placili po 30zl/noc takze dramatu nie ma.

co sadzicie? :-)

Piotr.

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jaquzie

5

• piżmak

8

• 3voQ

22

• Vercyn

18

Top Posters In This Topic

Kwestia do przemyślenia, na tą chwilę zostałem bez moto ale moja druga połowa ma Hornete więc jest szansa, strasznie nie lubi jeździć z tyłu ale może się dogadamy ;)

też tak właśnie miałem napisać, że chyba pogoda nie sprzyja, a liczyłem, że mi przywieziesz jakiegoś dorodnego oscypka, tudzież fajną młodą góralkę z długim warkoczem i dużymi oczyma :biggrin:

też tak właśnie miałem napisać, że chyba pogoda nie sprzyja, a liczyłem, że mi przywieziesz jakiegoś dorodnego oscypka, tudzież fajną młodą góralkę z długim warkoczem i dużymi oczyma :biggrin:

jeszcze jest szansa na nablizyszy weekend - wiem łudze sie ale lubie gory jesienia.. a jak pojade to oscypka na pewno przywioze nie jednego a z góralką się obaczy:-)

Edited by 3voQ (see edit history)

w tvn mówili, że w weekend pięknie i do 30st. z 2 strony, patrząc na pogodynki, wygląda to średnio..

ma być ładnie, bo mam zlor fazera w weekend, a i Wam życząc ładnej pogody do Zakopca ;)

Na Sielpię 100km dojedziesz i w deszczu :decayed:

tak ;) tylko wtedy przyjemność z jazdy spada ze 100% do 50% :smile:

Ja sie pisze z plecaczkiem.

sorki ale prognoza na weekend mnie dobila i sie poddalem..

proponuje w sobote rano po sniadanku wyjazd, pod warunkiem ze nie bedzie lalo.

przelotowa dostosujemy, wczoraj kumpel na zgierskiej sie rozwalil i lezy na wamie, czeka na operacje barku wiec nie chce zakonczyc sezonu jak on, takze lecimy na spokojnie..

w sobote ma byc fajna pogoda, niedziela 30% p-stwa ze przelotnie popada..

sorki ale prognoza na weekend mnie dobila i sie poddalem..

wczoraj kumpel na zgierskiej sie rozwalil i lezy na wamie, czeka na operacje barku wiec nie chce zakonczyc sezonu jak on, takze lecimy na spokojnie..

ta czarno srebrna cbr? chyba w wypadkach ktoś o tym pisał

ta czarno srebrna cbr? chyba w wypadkach ktoś o tym pisał

kupil zajebistego vtxa w lipcu, prawie 25k poszlo z dymem a i nie wiadomo co z barkiem;/

proponuje w sobote rano po sniadanku wyjazd, pod warunkiem ze nie bedzie lalo.

Myślę że trzeba liczyć 4h. Proponuję wyjechać między 7-8 tak aby max o 12 być na miejscu. Oczywiście rano okaże się jak z pogodą ale wyjazd o 11-12 nie ma sensu :smile:

mnie niestety nie będzie, od poniedziałku do piątku stacjonuje w Warszawie. Gdyby po dzisiejszym spotkaniu coś się zmieniło, dajcie update na forum albo walić do mnie na skypa :smile:

Przecież już jest wszystko ustalone:) I tak ostateczna decyzja zapadnie jak w sobotę rano wyjrzymy przez okno... Jutro ok 18 będę w Ldz, możemy się ustawić wieczorem i obgadać szczegóły.

Zrobiłem mały przegląd pogody (wykorzystując piątkowy zapał w pracy... ;))

Dane z uniwerystetu w Warszawie, korzystam z tego od roku, sprawdza się jak w F1, co do godziny.

Piotrków Tryb.:

Dołączona grafika

Częstochowa:

Dołączona grafika

Kraków:

Dołączona grafika

Zakopane:

Dołączona grafika

Pogoda na trasie orientacyjnie wpasowana w godziny przelotu.

Dołączona grafika

W sobotę wygląda dobrze. W niedziele do 11 w Zakopanem deszcz ale to się jeszcze może zmienić :smile: