Jump to content

Kto Chętny By Polecieć Za Miasto W Niedziele ?

rook
 Share

Recommended Posts

Kto chętny na wypad na trase w niedziele od rana - ma byc ładna pogoda (może nad wodę ?). Myślałem żeby wybrać jakąś ciekawą tase, max 300 km w dwie strony. Mile widziane plecaczki :smile:

Czekam na chętne osoby i na ewentualne propozycje tas.

Pozdro

się zobaczy z pogodynką. też bym w niedzielę coś porobił.

a jak już o Sielpi mowa, to jest tam zlot z koleżeńskiego forum fazera i thundercata od 28 do 30.09 jak ktoś ma chęć ;) ognicha, domki, piwo, impreza ;)

też bym się pisała ! dajcie znać co do godziny bo ja od rana nie dam rady ,dopiero po 12.00

No słuchajcie, zależy kto skąd jedzie, My byśmy ruszali z Bałut, więc może z część osób umówić się np na Włókniarzy i Św Teresy przy Hondzie. Może to być również carrefour na wylocie przy Kolumny bądź jak Kuba zaproponował w Kruszowie na złotym młynie. Oczywiście teraz wszystko zależy od pogody i choć dzisiejszy dzień nie napawa optymizmem to jestem dobrej myśli. Czekam na propozycję spotkania i dokładnej godziny. Ja sądzę, że fajnie by było w miarę od rana ruszyć, choć może być tak jak Dorota napisała, że ok 12 godz.

12 to troszke pozno. Moim zdaniem 10 to maks. Bo zatrzymamy sie w sielpi w spale mozna na bunkry podleciec a pozniej jesli macie ochote to kolo tomaszowa szamanko tanio i lepiej jak w kruszowie:P Wiec troszke sie zejdzie i lipnie po ciemku bedzie wracac... Trzymajmny tylko kciuki za pogode

Dobra to umówmy się tak jak Kuba proponuje, 10 godz pod Kruszowem.

Tylko jakieś konkretne miejsce proponujesz ?

Przemyślałem sprawę i wszystko chyba mi odpowiada, więc jak nie zaśpię, to o 10 będę w Kruszowie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Pytanie tylko .. czy ktoś ma zamiar leżakować przy jeziorku? Moim zdaniem za zimno, ale dajcie znać bo nie wiem czym brać ręczniki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

A może taką traskę? https://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=Konstantyn%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki+to:%C5%81%C4%99kawa+to:%C5%BBarn%C3%B3w+to:Spa%C5%82a+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.316881,20.464783&spn=0.973328,2.705383&sll=51.486514,19.580383&sspn=0.969725,2.705383&geocode=FZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw%3BFRWbFQMdM-ImASnHNFNT5UoaRzGsA7XZgLMHUQ%3BFeRZDgMdBQAoASlbEgOuExsaRzGhhQKPqHD5iA%3BFXb4DQMdPMczASkrkKci4sAZRzFI5t8f2rbTOQ%3BFWtwEgMd310zASlVlsVl6ZsZRzE13kUo-68pEg%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=spa%C5%82a&mra=ls&t=m&z=9 Tak trochę na ludowo... w Konstantynowie, Łękawie i Żarnowie jutro organizowane są dożynki. Możemy wpaść, zobaczyć co i jak a w drodze powrotnej zawitać na rybkę do Spały?

Z Okropną byśmy jutro się dołączyli do jakieś wycieczki ale nie wcześniej niż o 12 bo trzeba będzie rano odespać :smile: Jaka jest przewidziana prędkość przelotowa?

Edited by xanton (see edit history)

trase bym zostawil pierwsza bo w sielpi fajnie a co do konstantynowa to mozemy na koniec zaleciec a przez zarnow jedziemy to sie zobaczy:D

co do przelotowej to mam nadzieje ze ok 130 sie utrzyma ale jutro jailcik to sie dostosuje

Edited by kuba (see edit history)

Też bym zostawił tę trasę, choć pewnie dlatego, że sam ją wybrałem. Co do prędkości przelotowej to ja osobiście będę z plecaczkiem, więc wolałbym ok 110 - 120km/h

Też bym się gdzieś przejechał jak będzie ładna pogoda to o jakiejś 9 bym z Ozorkowa wyjechał to w godzinkę dam radę do Kruszowa dolecieć