Jump to content

24-26 Jezioro Białe

scOti
 Share

Recommended Posts

planujemy wypad pod namioty nad jezioro białe, start jutro ok 20.30 okolice centralu2 - pisać czy jest ktoś chętny bo nie wiemy czy w ogóle podjeżdżać pod ten central :smile:

pozdr

pisząc jutro miałeś na myśli dziś, czy jutro (w sensie sobotę?) :] (godzina postu ciekawa :biggrin:)

ja bym podjechał, aczkolwiek 4oo, bo bym zabrał sprzęt do nura i popluskał się trochę na głębokości 15m :smile:

niestety jutro (sobota) tyram od rana, więc czas mam dopiero po południu (po 16)...

chyba, że wpaść na grilla 2oo z plecakiem - jakie masz plan nad tym białym prócz namiotowania?

Jedziemy dziś ok. 20, zostajemy pod namiotami do niedzieli.

Plan jest taki, że świętujemy, imprezujemy, odpoczywamy, grillujemy i co tam nam jeszcze do głowy przyjdzie ;)

Nocleg w razie czego 15zł/os.

podajcie jakies kom to podjade dzis ( sobota )

A powiedz o której planujesz jechać? Samochodem czy moto? Bo może bym się zabrał jakby mi pasowało ;-)

Na noc na moto. Nie wiem, są tam jakieś domki?? Zapowiada się na deszcz. Mój namiot nie cieknie, ale gorzej z resztą drużyny...

dziś wieczór/noc, jutro około południa ma lać, jak wierzyć pogodynkom, więc.. uważajcie na siebie.

ja pewnie podskoczę, ale raczej autem ze sprzętem Dołączona grafika

jesli jutro tzn niedziela pogoda dopisze to lecimy w dwa moto odwiedzic ekipe. Mozemy umowic sie 9.30 pod castorama na zgierskiej. Bedziemy tam przejezdzac i czekamy od 9.30 do 40 kto ma chec moze dolaczyc v min 130.

my już też w domu, trochę się przedłużyło i podobno będą pamiątkowe fotki z powrotu :blink:

może jechaliście z taką prędkością że wyjdą zamazane :P